Відгуки про Креатор Буд а конкретно ЖК Квіти Львова

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Uljasuk, 11 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Хто що знає про цю фірму і комплекс напишіть будьласка

  1. Надійні

    34 голосів
    59,6%
  2. Не надійні

    23 голосів
    40,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Peter pin

    Peter pin New Member

    Проблеми з гідроізоляціює в 50% будов Львова. Якщо розглядати дану ситуацію так тут на 100% впевненний що буде вода в підвалах
     
  2. Martuska Shevtsiv

    Martuska Shevtsiv New Member

    Чи хтось купляв технічний поверх у 3ій черзі, якщо так то яка там висота?
     
  3. SimpleLogin

    SimpleLogin Member

    Власники останіх поверхів - чи купляли ви технічний поверх які +/- ?
     
  4. latoya

    latoya Member

    стіни будинку утеплені шаром мінвати у 10 см, техповерх-пінопластом
     
  5. dasha

    dasha Well-Known Member

    Групи у Viber:
    Загальна по ЖК 0677899930
    2 черга 0677899930
    3 черга 0953215953
    4 черга 0975487580
     
  6. SonyaSonya

    SonyaSonya Member

    Доброго вечора, хто має інформацію про чи вже створене ОСББ в 2 черзі ?
     
  7. dasha

    dasha Well-Known Member

    Вже створене. 1,2 черги мають ОСББ
     
  8. SonyaSonya

    SonyaSonya Member

    чесно кажучи я в шоці, сестра має квартиру в 2 черзі, мене агітує щоб я в 5 купила, запросила мене на збори 2 черги, балаган, і бардак, по перше не було кворуму як на мене то людей 50-60 було, всі кричать що їм заманеться, наскільки я зрозуміла ті що вже живуть зацікавлені в ОСББ і всяким чином намагаються зібрати гроші, чим побільше із всіх мешканців, і це я думаю тільки початок, я архітектор за освітою і за напрямком роботи, мені було неприємно слухати напади на забудовника, купки аноністів які технічно неграмотні , намагались перекричати представника забудовника, збудовано як на мене все непогано, моя сестра нічого не підписувала, а вже через два дні, ці активісти прийшли збирати голоси, зі слів сестри голосів там було не більше третини, принаймі за тариф ОСББ, як на мене багато пунктів не обгрунтовані (напевне комусь потрібні гроші), а виявляється що вже все проголосували, чи точніше скоріш за все намалювали голоси і люди змушені будуть платити, я в шоці з цього балагану, зібрались якась частина людей яка вже живе і розводять всіх людей на гроші, але судячи із всього це тільки початок, сумно
     
  9. merzadima

    merzadima New Member

    порівнював леополь і креатор при виборі житла і все зваживши обрав креатор 4 черга. якось якісніше будують , з плюсів :Вата ,цегла ,стяжка ,штукатурка і засклені лоджії , при одинаковій ціні а може й на 500 грн менше за 1 м2 , а які ви бачите плюси чи мінуси в даного забудовника ,якщо порівнювати з Леополь таун ?
     
  10. SonyaSonya

    SonyaSonya Member

    з плюсів бачу продумане планування (із кожною чергою воно покращується), якість виконання робіт, матеріали (не найгірні), товщина кладки, товщина і якість утеплювача, середньої якості віконні конструкції, середньої якості вхідні двері і котел принаймі не найгірший
    з мінусів як вже писала вище: - це люди, моя хата зкраю, у сусіда хата біла, заздрість, жадоба, недолугість, неграмотність, "рагулізм" - основні принципи цих людей з якими принаймі стикалась я і моя сестра по 2 черзі
     
  11. dasha

    dasha Well-Known Member

    Я, наприклад, забудовником не надто задоволена, якість так собі, квартира дуже сира, особисто в мене кинулась цвіль і стеля та стіни в мосі. Через товсті стіни і наш клімат їх "будинок термос", яким вони хваляться то мінус, бо натягує сирість і не дає ради просохнути. Жахлива затримка здачі - це більше року. Ну і нам в третій черзі забудовник перекрив частини коридорів і планує їх продавати як кладовки. А жильцям при купівлі розхвалювали широкі коридори. Ці коридори будуть закриті і в 4 та 5 чергах, бо на планах там мусоропроводи тепер їх не треба і забудовник то успішно користає для заробітку.
    Також забудовник в кожній черзі навязує свою УК з необгрунтованими тарифами. Затягується підключення газу, світло за тарифами забудовника до за їх словами 2024 доки закінчать комплекс (додайте ще як мінімум 2 роки). Замість спортмайданчиків платне міні поле та платна парковка. Прибудинкова територія ще досі не зроблена навіть у першій черзі, та не дороблені недоліки будинку, там грибок по коридорах, а вже продається 5 черга.
     
  12. merzadima

    merzadima New Member

    скажіть чи можна в третю чергу зайти і подивитись ?
     
  13. dasha

    dasha Well-Known Member

    Власне я думаю, що ОСББ то ідеальний варіант для будинку, тому що жильці самі визначають на що і як витрачати свої кошти. В нас вже не совдепія, що все зроблять задурно. Звичайно забудовнику наші ОСББ не вигідні, тому що якби наприклад була їх управлінська компанія, то всі недоробки по першій черзі виправляли за рахунок жильців, а так це повинен робити забудовник. Ну і дивно читати пости згори. Будинок новий. Треба наймати прибиральниць, підписувати договори за вивіз сміття і.т.д. Чи ви думаєте що ОСББ це благодійна компанія і все зроблять за власний кошт. Кінець кінців є звітність. Якщо ви сумніваєтесь де йдуть кошти, то можете поцікавитись цим.
     
  14. SonyaSonya

    SonyaSonya Member

    Згодна сумна картина, який ви поверх ? чим цвіль пояснює забудовник ?
     
  15. SonyaSonya

    SonyaSonya Member

    З тим що забудовник має виправляти недоліки згодна, але на мою думку навіть їхня УК б цивілізованіше і швидше виправляла недоліки, не хамила б мешканцям, а досвід моєї сестри свідчить що зібралась купка людей які не знають що з ними робиться, не реалізувавшись у житті пробують це зробити в ОСББ і сварять мешканців між собою, одна розмова про гроші і що все погано, що тарифи постійно будуть рости і тому подібне, моя думка що цим мають займатись профільні люди, які мають стосунок до будівництва, а не "так мені сказали", "я чула", а збирати гроші і утримувати будинок потрібно та це потрібно робити розуміючи процес, а не тупити і зтравлювати людей, а про те що все можна звірити, то "все робиться", пишуться потрібні чеки, прописуються потрібні суми, я сама з Харкова, так там лавочки Укрзалізниця для вокзау купляла по 250 тис/одиницю, при вартості в магазинах таких аналогів 10-15 тис, але по документах все чисто, тобто ті активісти на мою думку яким потрібно постійно гроші ще попортять людям життя
     
  16. dasha

    dasha Well-Known Member

    Це і пояснювати не треба. Будинки будують більше двох років, в панелях перекриття постійно стоїть вода, дах в нашому будинку перекрили тільки в кінці літа, а ціле літо були дощі. В травні коли була погода вони не перекрили, бо в них не вистачає працівників і вони їх кидають то туди то сюди. Подивіться яка мокра зараз 4 черга, як будуть морози вода в плитах позамерзає і дай бог, щоб ніяку плиту не розперло.
    Власне люди завжди не можуть дійти згоди, бо в кожного своя думка, тому в любому випадку будуть незадоволені. Я добре знаю як забудовник шантажував голосувати за свою УК погрожуючи світлом і домофоном в першій черзі тим хто там живе, тому цим для мене все сказано.
     
  17. SonyaSonya

    SonyaSonya Member

    Нажаль на це вплинути нереально поки ви не є власниками, можна тільки проконтролювати щоб забудовник просверлив плити і вода стікла, гроші як для нього так і для ОСББ мають занадто велике значення щоб зупиняти будівництво, кожен наживається як може
    От я і кажу що потрібний професійний підхід, людей які займаються будинком. А хто задоволенні ? ті які проштовхнули тариф ? чи підмалювали його результат ? бо живуть там і вдають із себе керівників і визначають що і як має бути , підбурюють мешканців проти забудовника, налаштовують мешканців один проти одного. Недумаю що ця групка активістів відображає справжнє лице жителів будинку, час розставить все на свої місця і їх також
    щоб забудовника контролювати співпрацюйте з будівельниками, електриками, сантехніками, тими ж архітекторами які володіють питанням будівництва і живуть у вашому будинку, і не дозволяти забудовнику зайвого та контролювати виправлення недоліків. А люди які надіються показати із себе управлінців, на спині у жителів будинку, можу тільки поспівчувати, і зсилатись на те що завжди будуть незадоволені не варто, томущо потрібно мати повагу до всіх а не тільки до своїх "шкурних" інтересів
     
  18. ikar

    ikar New Member

    Добрий день, куплю квартиру 2 кімнати для себе.
    2-5 поверх,розгляну 1,2,3,4 чергу.
    шукаю прямий продаж від власника.
    будь-ласка запропонуйте в приватні повідомлення:
    черга,поверх,ціна для швидкої продажі( враховано перепис в нотаріуса або забудовника),
    на яку сторону виходять вікна(південь-північ,схід-захід),
    квартира находиться між квартирами чи бокова.
    Також можу обміняти свою 1 кімнатну в 4 черзі 2 поверх 44м2
    південно-західна сторона середина між квартирами з моєю доплатою,(по домовленості).
     
  19. Davidan

    Davidan New Member

  20. JohnDeer

    JohnDeer Member

    Так, просто цікаво, з чиїми дітьми боротись плануєте))). Ще не живете, а вже так насолили :)))
     

    Вкладення:

Tags:
а де твій аватар? :)