Відгуки про Креатор Буд а конкретно ЖК Квіти Львова

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Uljasuk, 11 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Хто що знає про цю фірму і комплекс напишіть будьласка

  1. Надійні

    34 голосів
    59,6%
  2. Не надійні

    23 голосів
    40,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. trap

    trap Member

    друже, ти ж так переживав за естетичний вигляд будинку, а тепер вирішив продати? ;)
     
  2. Gorka

    Gorka Active Member

    Не витримала душа естета
    Вандальних намірів жильців,
    І навіть вже поступків їх,
    Фасад ЖК вже притерпів.

    Можливо є ще десь ЖК
    З чудовим виглядом
    І люди в ньому не живуть
    І портити нема кому.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. zalizny

    zalizny Member

    8 поверх, 51000$
     
  4. zalizny

    zalizny Member

    Бачу, що з естетикою буде тяжко :sad:
     
  5. trap

    trap Member

    ну це так :). Смаки у всіх різні і тому ситуації, коли всі задоволені точно не буде
     
  6. Dmytrovilny

    Dmytrovilny New Member

    Доброго дня шановні власники, розглядаю варінт купівлі квартири у 3-й черзі, сьогодні був в гол. офісі, все наче дуже добре зі слів агентів. Але дуже насторожує те що 1-ша та 2-га черги досі не підключені до обленрго і платять по пром. тарифу. Забудовник обіцяє до кінця цього року ситуацію виправити. Підкажіть яка ситуація насправді, дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kuprovskiy

    Kuprovskiy Member

    Світла так і немає. Територія не освітлена, в підїздах темно. Люди вже місяцями в таких умовах живуть.
     
  8. Lapulja

    Lapulja Well-Known Member

    Ситуація вельми і вельми печальна ( це так, щоби культурно і без ненормативної лексики)... реальна затримка по другій черзі буде близько 9 місяців -декларований в договорі термін здачі 2 квартал цього року, станом на сьогодні ще не залита стяжка в 5 підїзді. Дай Бог щоби після Нового року почали видавати документи на право власності.Підключення комунікацій обіцяють на весну. Для порівняння- по 1й черзі затримка становила 6 місяців. В день оформляли АЖ по 2- 3 квартири. Процес затягнувся на довше, ніж на 2 місяці...Прогресію по 3 черзі можете порахувати самі....мовчу вже навіть про обіцяні разом із будинками спортивні та дитячі майданчики, а також паркінг.. газ в 1 черзі почали підключати десь з червня...
    Взагалі в офісі люблять обіцяти, поуи інвестор не проплатить кошти...тому висновки робіть самі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rylik

    Rylik New Member

    Доброго дня!
    придбали квартиру в 3 черзі з таким плануваням!
    можливо хтось є тут з власників таких самих квартир?
    поділіться дизайном і плануваням))))) viber image.jpg
     
    • ... ... x 1
  10. Pakiis

    Pakiis Member


    Для чого взагалі склити???
    хто таку фігню хоче робити???
    коли вже цей СССР закінчиться в Україні!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. dasha

    dasha Well-Known Member

    @Rylik, я б ті перегородки кімнатні знесла, і зробила поздовж, щоб спальня була там де стіл і вітальня мала правильну форму, ато якимись закамарками, треба ділити на зони. Мені щось таке планування "вітальня-їдальня" не подобається
     
  12. Dyka

    Dyka Well-Known Member

    Я б перемістила двері у вітальню нижче, і навпроти малої шафи купе зробила довгу шафу з прихожею на всю стіну
     
  13. mparp

    mparp New Member

    Шановні Львів'яни, доброго дня.
    В мене до Вас декілька запитань загального характеру.
    А саме у Києві Креатор Буд збирається будувати досить великий комплекс майже у самому центрі міста. Звідси наступні запитання:
    1) Чи був кредит або розстрочка на старті будівництва (продажів) від забудовника, якщо так то які були умови ?
    2) Як вважаєте , адекватний забудовник? які плюси, переваги ?
    3) Може у Вас вже є друзі в Креатрі може Ви мені якийсь инсайд повідомите :)? Назва комплексу в Києві , вул.Дегтярівська 17-19

    Дякую:)
     
  14. Lapulja

    Lapulja Well-Known Member

    Розтермінування мало місце: якщо не помиляюсь, у вигляді 3-х платежів 40%, 30% та 30%. Щодо періодичності сплати-не в курсі. У випадку 100% сплати вартості житла відразу одним платежем мала місце знижка у розмірі 5%.
    У Львові перша черга будівництва комплексу стартанула в жовтні 2014р., по договору здача в експлуатацію мала бути в 3-му кварталі 2016р., документи на право власності почали отримувати в березні 2017р. По даному будинку: світло та вода підключені від забудовника, мають місце недоробки, які ніхто не поспішає усувати. Забудовник "делікатно" нав'язує послуги, не прописані в договорі (наприклад, домофон по неіснуючим у Львові тарифам), управлінську компанію тоді як мешканці хочуть створити ОСББ...
    Що стосується 2-ї черги будівництва, то старт відбувся у грудні 2015р., здача в експлуатацію мала по договору відбутись в 2 кв.2017р., але станом на сьогодні він ще не готовий до здачі, ведуться внутрішні та зовнішні роботи, доробляється дах на 2-ма під'їздами, прибудинкову території лише почали облагороджувати.... Інвестори кошти заплатили, і з моменту повної оплати вартості житла стали якимось зовсім не цікавими забудовнику в форматі бажання вчасного отримання квартир та декларованих в рекламному форматі благ...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. KristinaPlus

    KristinaPlus Member

    Ми от плануємо купувати 2 кімн квартиру в 4ій черзі (у Львові), так ледве впросила їх поставити бронь на квартиру на 10 днів (в нас просто гроші на депозиті). І це вони так не хотіли ставити бронь "на такий довгий час" людям, які готові купувати квартиру при 100% оплаті будинку, який здаватиметься, говорімо відкрито, в середині 2020 року! Але просто нам сподобався район, сам проект (якщо вони таки дороблять все, що понаобіцяли) і ціна.
    А от подруга хотіла вкласти в 3 кімнатну в третій черзі (задекларована здача в 2 кварталі 2018 - а насправді, думаю, квітень 2019), просили розтермінування якесь адекватне. Так їм в офісі відповіли "ні. ця квартира чекає свого реального покупця. ви не можете, хтось інший прийде".
    Взагалі зараз пропонують 30% перший внесок і розтермінування для 3ої черги 5 міс (1 кімн), 6-7 міс (2 кімн), 8 міс (3 кімн), для 4ої черги - 10, 11 і 12 місяців відповідно. При цьому, платежі, наскільки мені відомі, однакові щомісячні.
    Ще одна знайома має квартиру в 1ій черзі (уже здана), каже, що якість непогана, але багато недоробок. Ми і самі це бачили, коли була там востаннє в липні цього року. Прибудинкова територія недороблена, цілі жмути шнурів висять в під*їзді і т.д... а коли я про це все запитую в офісі, мені кажуть "ми щось такого не знаємо і вперше від вас чуємо"....
    Поки вкладаємо з надією на краще...))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. mparp

    mparp New Member

    Я так розумію забудовник не дає розстрочку до кінця будівництва, а дає за схемою поквартальною не більше ніж на один рік?

    Що стосується будівництва, я Вам трохи навіть заздрю тому що бачу що у Вас стіни з 2-3 шарів цегли, у нас в Києві дай Бог в один а то взагалі газоблок або шлакаблок. 2 шари цегли тільки в елітних будинках.

    Спасибі за відповіді, будетм моніторити.
    Вам вдалого закінчення будівництва і швидкого заселення
     
  17. Lapulja

    Lapulja Well-Known Member

    а Ви не пробували в офісі показувати фото недопрацювань 1 черги, про які говорили? що би на це вони співали?
     
  18. KristinaPlus

    KristinaPlus Member

    Та сама пошкодувала, що тоді фото не зробила. Буду на наступному тижні в них в офісі. Якщо хтось скине РЕАЛЬНІ АКТУАЛЬНІ фото будь-яких недоробок першої черги, радо "тикну носом" їх в них))))
     
  19. Lapulja

    Lapulja Well-Known Member

    Доєднуйтесь у вайбер в групу інвесторів Креатора(0677899930) і озвучте там дане прохання щодо фото, Вам їх скинуть
     
  20. Rylik

    Rylik New Member

    Дякую за поради))Ще одне хто вже проживає в 1 чи 2 черзі які є нюанси першого поверха??що порадите з досвіду?
     
Tags:
а де твій аватар? :)