Відгуки про Креатор Буд а конкретно ЖК Квіти Львова

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Uljasuk, 11 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Хто що знає про цю фірму і комплекс напишіть будьласка

  1. Надійні

    34 голосів
    59,6%
  2. Не надійні

    23 голосів
    40,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Lapulja

    Lapulja Well-Known Member

    Гадаю, скління, якщо воно матиме місце, варто однотипно погодити, щоби не було курятника, який має місце в багатьох новобудов...
    А що із площею не так?
     
  2. Pakiis

    Pakiis Member


    Я з другої черги.
    ви що жартуєте яке склити балкони!!!
    неробіть з будинка бомжарник.
    тим більше квіти львова дозвіл на скління не дають.

    чому у всіх така манія на скління балкону я не розумію.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  3. Gorka

    Gorka Active Member

    Тому, що люди заплатили за балкон як за квартиру і хочуть використати цю площу з користю для себе, а не просто милуватись фасадом.
    Тема із склінням балконів закрита!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. zalizny

    zalizny Member

    А ви не припускаєте, що є інші люди, які заплатили за квартиру і хочуть жити в естетичному будинку без рагулячих балконів?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Kuprovskiy

    Kuprovskiy Member

    Пані Gorka, балкони рахуються по коефіцієнту 0.3, лоджії 0.5
     
  6. Gorka

    Gorka Active Member

    Я теж хочу жити в естетичному будинку, але не потрібно доводити естетику до маразму, бо навіть лахи повісити на балконі для когось теж вже не естетично. І нічого ставити на балкон не можна, бо теж комусь може бути не естетично.
    Хіба не маразм? Я думаю, що якщо люди користуються розумом, то проблем не повинно бути ні з естетикою, ні з практичністю.
    Дійсно, по 0,3 балкони.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. zalizny

    zalizny Member

    [​IMG]


    Естетичний шИдевр!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  8. zalizny

    zalizny Member

    І Одеса. Теж якийсь рагуль використав площу з користю для себе
    [​IMG]
     
  9. Gorka

    Gorka Active Member

    Рагулі вони і в африці рагулі. А як вам балкончик зліва зверху? Як на мене, досить таки естетично і привабливо.
     
  10. trap

    trap Member

    хто планує склити лоджію - той посклить, тому і треба домовитись про однотипне скління, інакше естети залишаться при своїх естетичних інтересах :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. KristinaPlus

    KristinaPlus Member

    Привіт всім! Вже наважилися брати квартиру в креаторі (4 черга, бо в попередніх вже немає вільних двушок). Глянули на документи і засмутилася. Земля в них в оренді до 2024 року. Скажіть, як хто дивиться на цю ситуацію і що мешканцям робити у 2024 році. Які наслідки це матиме? В Креаторі мені на це сказали "далі вже це проблема жильців"...(
     
  12. trap

    trap Member

    така схема всюди , всі новобудови на орендованій в міста землі, потім ОСББ чи Управляюча компанія буде оформляти оренду в міста на себе. Чи якось так...
     
  13. KristinaPlus

    KristinaPlus Member

    Цікаво, в скільки вильється така оренда кожному із власників квартир... Я так розумію, що є ще варіант передачі в користування або власність на безоплатній основі цієї землі об'єднанню власників (дуууже проблематично, бо це має бути заява від кожнісінької квартири) або УК.
    Поправте мене або додайте, якщо хтось в цьому питанні розуміється. Бо поки мені здається така схема дивною: ніби купив, а ніби твоя власність в повітрі...
     
  14. Aknawi

    Aknawi New Member

    Якби земля була у власності якогось приватного підприємця чи юридичної особи - тоді це була б проблема. У нашому випадку земля у власності міської ради, тобто міста, орендодавцем до 24 року виступає МІСТО. Потім забудовник передає ЖК на баланс того ж самого міста. Звичайно було б краще якби забудовник спочатку викупив дану ділянку а потім передав її жителям ЖК, але це б прямо пропорційно відзначилось на ціні.
     
  15. xata

    xata New Member

    Купимо квартиру в даному житловому комплексі . Пишіть
     
  16. Lapulja

    Lapulja Well-Known Member

    В мене знайомий продає 2 кім.
     
  17. xata

    xata New Member

    дуже цікавить. щоб без посередників. иожна деталі .м.т.0502393472
     
  18. zalizny

    zalizny Member

    без посередників, 3-кімнтана, площа 88,1
    0986824188
     
  19. Sindikusya

    Sindikusya New Member

    Ціна ?Поверх ?
     
  20. xata

    xata New Member

    ціна поверх 0502393472
     
Tags:
а де твій аватар? :)