Відгуки про Креатор Буд а конкретно ЖК Квіти Львова

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Uljasuk, 11 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Хто що знає про цю фірму і комплекс напишіть будьласка

  1. Надійні

    34 голосів
    59,6%
  2. Не надійні

    23 голосів
    40,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. iralvivkvity

    iralvivkvity Active Member

    так терпіння це все що залишається ))) тепер точно знаємо що чекати 2-3 місяці , а не як вони кажуть з квітня : ще тиждень, ще тиждень
     
  2. iralvivkvity

    iralvivkvity Active Member

     
  3. iralvivkvity

    iralvivkvity Active Member

    Введення об'єкта в експлуатацію - це завершальний етап зведення об'єкта, що дозволяє отримати право власності і надає можливість підключення до інженерних мереж (обов'язкових для його повноцінного функціонування). Готовим до введення в експлуатацію вважається об'єкт архітектури або інженерна споруда, щодо якого закінчені всі роботи (будівельно-монтажні, оздоблювальні, пуско-налагоджувальні), і підготовлена (оформлена і согласованна) належним чином вся виконавча документація.

    Источник: Порядок введення в експлуатацію об'єктів будь-якої категорії складності | ТУ Експерт Компания ТУ Эксперт
     
  4. neolviv

    neolviv Member

    Єдине тривожить, що якщо ми впродовж 120 днів після здачі будинку не створим ОСББ, то нас на конкурсній основі примусово передадуть в УК.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Igorcju

    Igorcju Member

    Я сі вибачаюсь за втручання, а що там чути за Креатор в Тернополі. Вони там одні із лідерів по будівництві. Такіж проблеми? Чи то у Львові сі оброблено?
     
  6. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    я якось на роботі зачепила тему будівництва і забудовників з хлопчиком який приїхав з Тернополя у відрядження, то він так сказав *це ж Тернопільська компанія. Я б не радив з ними зв*язуватися*. Свою думку він не обгрунтував та і я не допитувалась. Це було більше року тому. Але не вважаю це критичним. Так про кожного забудовника можна сказати. От здасться мені що ІнтергалБуд ненадійні і ляпну десь. Це ж моя особиста думка. От бо зі Струмком там намутили такого.... не подобається мені такий підхід. Але вони ж багато будують. І там так само як поганих так і хороших відгуків вистачає.
     
  7. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Вам і креатору до доброї оселі як до сонця. Там оссб і ук тариф став місяць 2.2 до того 1.8 і щоденна чистота. І порядок. Тому реально купили ви Гамно на кінці світу але дешево. В добрій оселі забудовник допомагає осбб. А тут ви як мешканці будете гризти горло собі за 10 копійок. І домофон кожен сам купляв там. Ви ще спитайте про Насоси підказки води і чи є частотники. І антени сат на добрій на даху і провайдерів є 3. Так що село імені креатора.
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Gorka

    Gorka Active Member

    На сайті ЛУН вказано що перший будинок вже зданий. Якщо хтось знає краще, там можна повідомити про неточність )
     
  9. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Наявність документів про здачу переважно не говорить про здачу! То таке як казав Мирон!
     
  10. Gorka

    Gorka Active Member

    Трохи фото з третьої черги
    IMG_20170526_185811_.jpg IMG_20170526_185956.jpg IMG_20170526_190013.jpg IMG_20170526_190422.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Pepakiller

    Pepakiller Member

    До сонця чи до марсу буде видно, але я описав як там є. Як воно буде тут, час покаже. Мені їхній підхід сподобався тому і поділився. На рахунок 10 копійок цілком згідний воно так і виглядає.
    Якшо ви маєете в досвід як організовано в інших ЖК то поділіться, бо хто де купив то вже особиста кожного справа, дешево дорого це не сюттєво питання є одне як правильно це організувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. islviv

    islviv Member

    Гамно чи не гамно це наша справа, якщо ви чи промоутер чи покупець в Добрій Оселі на Кн. Ольги це ваші особисті справи чи вподобання, які нам байдуже, одночасно якщо в нас певні організаційні речі не налагоджені і які підлягають корекціям, вам же не заздримо нюхати вихлоп пів тисячного гаражного кооперативу, особливо зранку взимку, з чим потрібно змиритися на десятки років, поки електромобілі стануть доступні, аби дожити того часу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Ні не промоутер. Я взагалі то від кооперативу далеко так добра оселя від нього метрів 400. У мене під вікнами церква. Тому тут 100% неправі.
     
  14. islviv

    islviv Member

    Церква це чудово, проте від найближчого будинку гаражний кооператив за 50 метрів. Карти Google
    Хотів би бути неправий відносно десятків років до доступних електромобілів і тоді там буде все гаразд.
     
  15. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    По магістральних вулицях рух значно більший ніж у гаражному кооперативі, я б на рахунок того не парився).
     
  16. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    Щось Ви ранувато висновки робите. На кінці світу? Не гоніть! Не всі хочуть жити в центрі. Я взагалі дуже задоволена тією локацією. У всіх різні бачення комфортного місцепроживання. Я б на кн.Ольги не хотіла б жити навіть якби воно було, як ви виразились, *дешево*.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Я в 100є так що кооператив далеко і вулиць немає і трамвай є. Реально ваш район це 2 Сихів плюс захисна зона аеропорту. Реально важка транспортна доступність тобто відсутня повністю. Щодо смугу так я на вихідних у себе в селі в ліску відпочину.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  18. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Та не рано а реально. Це майбутній другий Сихів.
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. Gorka

    Gorka Active Member

    "Кожен хвалить своє болото." Ми за вас раді, що у вас все гаразд ).
    Наприклад мені Сихів подобається більше аніж ваш район. Хоча ваш район теж непоганий. Я в тому районі колись жив на Холодноярській, тому дуже добре знаю всі нюанси проживання. Транспорт під боком, недалеко новий ЦУМ, базар, супермаркети, школа. Але сихів мені всеж подобається більше. Хочеться простору, побільше шкіл і садочків.
    Кожен має те, що має. Тому ще раз за вас раді.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    ну Ви зараз мене не розчарували, а порадувати. Я вже років 7 живу на Сихові і дуже там хотіла залишитись. Просто з того що пропонував Сихів мені не підходило в плані купівлі житла. От і прекрасненько. Удачно значить собі обрала локацію. Те, що Ви вважаєте Сихів гіршим за інші райони, ще не означає що для когось він не може бути навпаки кращий ;)
    Більшість людей (які зустрічались мені в житті) які мені розказують який Сихів поганий, взагалі там були 1 раз і ніколи там не жили. Смішно.
     
    • Подобається Подобається x 3
Tags:
а де твій аватар? :)