Відгуки про Креатор Буд а конкретно ЖК Квіти Львова

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Uljasuk, 11 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Хто що знає про цю фірму і комплекс напишіть будьласка

  1. Надійні

    34 голосів
    59,6%
  2. Не надійні

    23 голосів
    40,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. iralvivkvity

    iralvivkvity Active Member

    1 черга, на разі, старається зізнатися більшість контактів мешканців, щоб провести голосування і знати хто за що а хто проти чого. Але трафунки бувають розмаїті)
     
  2. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    та я з 3ї. навряд мене туди хтось додасть. мені ще рано нервуватися:cofee:
     
  3. iralvivkvity

    iralvivkvity Active Member

    туди долучають всіх. Краще бути в курсі і попередити проблеми, ніж їх вирішувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Lapulja

    Lapulja Well-Known Member

    Група створена в загальному по ЖК, і там доречі є представники 3 черги
     
  5. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    тоді добавлюсь, дякую!
     
  6. iralvivkvity

    iralvivkvity Active Member

    хтось тут писав,що має знайомих з першої черги? Скажіть хай зв"яжуться з рештою будинку . Всім залишали оголошення з контактами.
     
  7. Pepakiller

    Pepakiller Member

    І шо там цікавого?
     
  8. SOY ABRIL

    SOY ABRIL Active Member

    Іра все вірно пише, просто зараз мешканці зайнялися ремонтами і на Вайбері проходять гарячі і довготривалі дебати, тому на цей форум немає вже ні сил, ні часу
     
  9. adroush

    adroush Member

    160 повідомлень за один день і все якийсь бред і емоції. Іра з ваших повідомлень видно що ви ще ніколи нестикалися з квартирами в новобудовах. Нормальний забудовник, нюанси є у всіх. Згідний з людиною яка дала оцінку 4 з 5.

    Sent from my SM-T525 using Tapatalk
     
  10. mironboymedyk

    mironboymedyk Member

    Тут на форумі може й так,а от в будинку першої черги відсотків 65 жителів за осбб(я один з тих жителів)
     
  11. Pepakiller

    Pepakiller Member

    думаю 65% тих хто там приєднаний а не реальних 65% мешканців. Я небачу ніякої більшої вигоди від осбб ніж від укправлінкої компанії. Від управлінкоїкомпанії можна також відмовтися якшо їхні послуги не будуть задовільняти. Ви думаєте за комплекс а не за один будинок. Бо потім ніхто відпвідальності не поділить. Це буде колгосп.
     
  12. Lapulja

    Lapulja Well-Known Member

    Якщо Ви вже здійснюєте поділ на "тут" і "там", то хочу сказати, що "там" спілкується 90 чоловік (я про 1 чергу), які активно обговорюють + та - УК та ОСББ. Решта інвесторів ( 2 та 3 черга)просто з даними питаннями не стикнулись, так як не мають ще документів на право власності...
     
  13. Lapulja

    Lapulja Well-Known Member

    Вважаю за нормальним, що на форумі кожен висловлює свою точку зору, і звучать не лише оди забудовнику, але й критика..І хочу зауважити, що дійсно деякі з форумчан вперше стикаються з новобудами, і некоректно з Вашого боку звертати увагу та підкреслювати матеріальні можливості власні та інших форумчан, так як тільки дані можливості формують ту частоту, з якою люди мають справу з новобудовами...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. iralvivkvity

    iralvivkvity Active Member

    ясно,що не стикалась і нічого страшного в тому не бачу. А от ви купили 10 квартир і все знаєте? то давайте зустрінемось і ви все розкажете що і як має бути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Pepakiller

    Pepakiller Member

    Якщо там обговорюють це в такій формі як це описують тут, все погано бо домофон дорогий і Богдан поганий, то не бачу ніякої потреби брати в цьому участь. Тому що за весь час писання я бачив шо все погано і все не так, хоч особисто із тим не стикнувся ніразу. Тому участь в такого роду зібраннях не бачу великого сенсу коли не беруть до уваги іншої думки томшо вона інша. А спам який я не буду читати, я на телефон отримувати не хочу.
     
  16. Pepakiller

    Pepakiller Member

    Я вам напишу досвід інших кварталів. А ви вже розцінюйте як хочете, описую дослівно нічого персонального (це із Львівскої мрії):
    1. 3 Будинки мають ОСББ (окремі)
    2. Вони опікуються власними будинками окремо!!!
    3. Для догляду за суміжною територією і спільною наймають управлінську компанію яка була створена від Львівскої Мрії.
    4. Також вони наймають весь облуговуючий персона в цієї управлінскої компанії (прибиральниці, сантехніки , юристи, і так далі).
    5. ОСББ мають власні бюджети і кожен із них має внасну угоді із управлінкою компаією
    6. ОСББ проводить котроль над виконаними роботами управлінської компанії.

    Також був на території добого оселі точно сказати чи там ОСББ чи управлінська копанія не можу але всі прибиральниці ходять у "формі" з логотипом доброї оселі. Думаю хто має там якихось знайомих може поцікавитися.

    Отже коротко як це реалізовано і як потенціно може бути оформлено ОСББ+управлінська копанія, Думаю цей варіант має бути підходящий як для прихильників ОСББ так і Управлінської компанії.

    А тепер подивимося якась буде всіх реакція. Чи цікавить когось такі думки і реальні робочі просеци.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    певно це питання ціни. особисто я *за* платити більше якщо це буде нормально робитися. я зараз знімаю квартиру і плачу за утримання будинку і де це все утримання? бардак і хаос. лише прибиральники якісь толкові. кожного дня їх бачу і бачу як вони працюють. істериками і криками нічого не виясниш. за просто так ніхто нічого робити не буде.
     
  18. iralvivkvity

    iralvivkvity Active Member

    Так і має бути. ОСББ має все рівно заключити договір з УК, це ясно, ми так і плануємо і не відкидаємо можливості підписати договір з УК Креатора. Але креатор чомусь не хоче щоб ми створювали ОСББ, хочуть щоб був договір на пряму тільки з УК. Це трохи обурює, адже ніхто не зможе контролювати витрати коштів. В цьому і вся справа.
     
  19. iralvivkvity

    iralvivkvity Active Member

    коли створене ОСББ, тоді не потрібно щоб ,наприклад, сантехнік був прийнятий на роботу, а коли виникає потреба, наймається бригада чи ФОП , робляться роботи і по факту оплачується, а в УК без ОСББ має бути певний персонал прийнятий на роботу, тому думаю послуги будуть дорожчими
     
  20. Pepakiller

    Pepakiller Member

    Це все шо ви пишете догадки, немає ні цифр ні факту де є дороще де є дешевше. Деякі ФОПи ше не такі цини можуть залупити.
    Шоб не продовжувати перепихання хто прав а хто ні, ви пишіть конкретно яке бачення є у вас і ваших 40% "підписників". Так тоді буде діло, А писати шо Вася зробить це за 100 гривень а Петя за 50 то як забавка "угадай мелодію". Це не правильно і підхід завідомо не професійний
     
Tags:
а де твій аватар? :)