Відгуки про Креатор Буд а конкретно ЖК Квіти Львова

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Uljasuk, 11 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Хто що знає про цю фірму і комплекс напишіть будьласка

  1. Надійні

    34 голосів
    59,6%
  2. Не надійні

    23 голосів
    40,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Vitalik D

    Vitalik D Member

    А чи є хтось, хто ще чекає на документи, але вже робить якісь роботи в себе в квартирі?
     
  2. Zhyrivsky

    Zhyrivsky New Member

    Перепрошую, а що у вас балкон більше 6м.кв.? Якщо вони продавались з коефіцієнтом 0,3.
     
  3. Dyka

    Dyka Well-Known Member

    Один балкон 4м не засклений, а інший 4м засклений наполовину. Той двометровий апендицит мене просто добиває, в нас північна сторона, той замурований куточок робить кімнату ще темнішою, краще був би не засклений взагалі. І ще щодо скління. Подивіться фото зданого будинку, деякі відкриті балконі не замуровані, а мають перегородку з труб - це просто жах для родин з дітьми, мої б вилазили як по драбині. На шостому поверсі і вище я б просто не вийшла на такий балкон, я боюсь висоти.
     
  4. Bogdan LV

    Bogdan LV Member

    Дякую за відповідь! А підскажіть договір бронювання корегували? І якщо так то чи передбачали пункт при 100% оплаті, що при підписанні договору купівлі-продажу додаткових витрат не буде, тобто зобов'язання сторони 2 повністю вважаються виконаними. ??? Бо якось про це ні слова.
     
  5. Kuprovskiy

    Kuprovskiy Member

    Не підкажу, в мене 100% одразу не було.
     
  6. Bogdan LV

    Bogdan LV Member

    А договір купівлі-продажу вже підписували? Якщо так то чи доплат там ніяких непередбачено?
     
  7. Kuprovskiy

    Kuprovskiy Member

    Якщо до 1 метра різниця в площі доплачувати не потрібно. Перед тим як підписати договір потрібно було оплатити за лічильники (3175 грн). В нотаріуса 2 % від суми квартири + 1500 послуги нотаріуса.
     
  8. vlm

    vlm New Member

    а чому перша черга не заселяється?
     
  9. Bogdan LV

    Bogdan LV Member

    Дякую!
     
  10. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Гарні будинки. І місце гарне. Сподіваюсь, добудують решту черг швидко :)
     
  11. Teos

    Teos New Member

    Для того щоб заселитись,спочатку,напевно потрібно ремонт зробити....
     
  12. Gorka

    Gorka Active Member

    в однокімнатній хтось планує переплановувати туалет-ванну і як?
     
  13. mironboymedyk

    mironboymedyk Member

    Я планую розділити туалет з ванною за рахунок зменшення площі кухні
     
  14. Gorka

    Gorka Active Member

    Звичайно що кухню прийдеться трошки зменшити, бо якщо робити за рахунок коридору, то ванна і туалет будуть довгими і вузькими, що не дуже зручно. Цікаво які розміри ванни і туалету (довжина і ширина).
    Drawing1.gif Drawing2.gif Drawing3.gif
    або стінку під кутом Drawing4.jpg
     
    Останнє редагування: 15 кві 2017
  15. mironboymedyk

    mironboymedyk Member

    В моєму випадку трохи інше планування,після замірів БТІ площа кухні 13,4.Має вийти щось таке Мій малюнок 7b256df2-c18d-4fe3-a6db-178b28b440ab.jpg
     
  16. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    А вентканали як будете робити? Це дурна ідея. Плюс двері в туалет і кухню якої ширини? Порада не робіть користі чесно нуль площа мала
     
  17. mironboymedyk

    mironboymedyk Member

    В туалет та ванну двері 60 см,в кухню 80см.В ванній кімнаті вентканал залишається той що є а з туалету буде йти в шахту вентиляції під пластиковою стелею ванни та туалету.Є досвід користування суміщеним санвузлом - часто бували незручні моменти в користуванні(якщо в квартирі проживає більше однієї людини).
     
  18. Gorka

    Gorka Active Member

    Якщо подивитись на креслення, то вздовж ванни і половини кухні сплошний вентканал. Можна отвір зробити в любому зручному місці.
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Так не можна ! Це різні вентканали. Чому у нас всі хочуть нищити їх і сключатися в канали супутники? Смердіти буде або у вас або сусідів
     
  20. Gorka

    Gorka Active Member

    я не знаю звідки ви взяли, що це різні вентканали, але згідно креслення там один вентканал в правому верхньому куті від якого йде ніша вздовж ванни і половини кухні. інших вентканалів для ванни немає на кресленні.
     
    Останнє редагування: 18 кві 2017
Tags:
а де твій аватар? :)