Відгуки про Креатор Буд а конкретно ЖК Квіти Львова

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Uljasuk, 11 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Хто що знає про цю фірму і комплекс напишіть будьласка

  1. Надійні

    34 голосів
    59,6%
  2. Не надійні

    23 голосів
    40,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. bigboss

    bigboss Well-Known Member

    Не діє, люди які оформляли сказали що цей додаток це просто пам'ятка, яку би мали дати нам перед купівлею квартири!
     
  2. Pakiis

    Pakiis Member

    На стільки діє щоб дотримуватися правил які там написали.
    якщо хочете їх порушувати тоді це ваші проблеми..

    Але краще спати спокійно і насолоджуватися новою квартирую.

    Ніж маєте засклити балкон і нажити собі купа проблем і тяганин.. нащо вам ці нервиви.
     
  3. Akvamarin

    Akvamarin Member

    ну по перше дозвіл на скління є якщо балкон знаходиться у дворі а не на фасадній частині!!! мені наприклад байдуже що до тих півтора квадратних метра які склити не можна але якщо хтось буде склити то ми також будемо робити так само а якщо будуть забороняти склити інші балкони то тоді вже буде йти розмова по іншому тому що фірма обманула і ми би не купляли квартиру якби нам не дозволили склити балкон! а ви як я бачу повністю проти скління так от якщо балкон виходить на двір то "робіть що хочете" нам так казали в офісі тому якщо хтось буде щось казати то визивайте хоч всі службі, нам байдуже бо ми свій балкон і так будемо склити!
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. bigboss

    bigboss Well-Known Member

    Ми також
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dyka

    Dyka Well-Known Member

    Люди, вже 5 сторінок про балкони. Краще поговоримо про те, як про нас подбав забудовник, щоб ми прали, пилососили, використовували електричні прилади з 11 вечора до 7 години ранку. В нас будуть встановленні двозонні лічильники і електрика вночі буде в 2,3 рази дешевша, ніж вдень.Двозонний лічильник: економія сімейного бюджету чи дорога іграшка? На цьому сайті можна знайти, на використанні яких приладів можна буде зекономити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Amador

    Amador Active Member

    Можливо у когось є свіжі фото другої черги,виставте будь-ласка.
     
  7. TapacK

    TapacK Member

    Алілуя...

    вже думав шукати юристів на випадок розторгнення договору,
    вартість квартири + компенсація

    пс.дістали захисники мого балкону
     
    Останнє редагування: 20 бер 2017
    • Подобається Подобається x 3
  8. asmik

    asmik Member

    Поясніть ,будь-ласка,яку юридичну силу має та інформативна листівка???І ще побажання не залякувати майбутніх сусідів,а законно аргументувати свою позицію,бо крім не конструктивних погроз я більше не прочитала жодної аргументації щодо скління чи проти!!!!Тим і відрізняється цивілізований світ ,а не розводити балаган....
     
  9. Lapulja

    Lapulja Well-Known Member

    Доброго дня! Хто володіє будь-якою інформацією щодо перспектив здачі будинку 2 черги?....які терміни прогнозують?
     
  10. TapacK

    TapacK Member

    Поки ще питання гаряче

    На рахунок дизайну скління я відкритий для діалогу,
    я теж вважаю,що повний хаос у склінні нам не потрібен!!!
     
    Останнє редагування: 20 бер 2017
    • Подобається Подобається x 2
  11. polimer

    polimer Member

    Лічильники встановлено двотарифні, але, як вони будуть використовуватися (по одному, чи двох тарифах) визначає власник, укладаючи договір з РЕМ. Відповідно РЕМівці налаштовують лічильник потрібним чином.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. umbra

    umbra Member

    Розбавлю трошки балконний срач новими фотографіями 2-ї черги. Фото зроблені в неділю.
     

    Вкладення:

    • DSC_4341.JPG
      DSC_4341.JPG
      Розмір файлу:
      162,5 КБ
      Переглядів:
      73
    • DSC_4342.JPG
      DSC_4342.JPG
      Розмір файлу:
      127,3 КБ
      Переглядів:
      74
  13. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    нарешті, дякую! люди, будь ласка, тут присутні не тільки майбутні мешканці, а ще й люди які придивляються до забудовника і шукають інформацію. ця дискусія просто вже набридла, а більше того дуже заважає!
     
  14. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    маю таке питання: хто спостерігав за зведенням 2 ї черги? розкажіть про прогрес будівництва. мене цікавить від мурування 1 поверху і дотепер. який період у них це зайняло? я просто була там десь наприкінці літа, то вже було збудовано декілька поверхів. цікаво як просуватиметься 3тя черга.
     
    Останнє редагування: 22 бер 2017
  15. dkit

    dkit Member

    Точно не пам'ятаю, але можна переглянути історію фотографій, тут їх багато.
     
  16. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    Вже переглянула весь діалог колись, але точно не пам*ятаю, а на це йде купа часу ;) Я собі приблизно розумію що десь з початку літа (або ще раніше) вже був готовий підвал та починалось перекриття першого поверху. Просто бачу що 1ша черга вже була збудована коли почалися роботи зовні. 2-га виглядає інакше, вони вже проводять зовнішні роботи з однієї сторони в той час як добудовують іншу. Виглядає так, що темпи швидші від 1ї черги. Тому цікаво як буде з 3ю чергою.
     
  17. Dyka

    Dyka Well-Known Member

    Навпаки. Коли ми в лютому купляли квартиру, коробка 1 черги вже була готова, а здають її тільки зараз. В другої черги здача в червні, так в нас навіть коробка ще не готова. В першій черзі в вересні, коли мала бути здача ззовні все виглядало Ок і були надії, що до жовтня здадуть, а в нас не думаю, що до червня встигнуть фасад, бруківку і тд. Але якщо ви можете трошки почекати із здачею, то будують ніби непогано. Хлопці писали, що вікна нормальні, двері, стяжки добре заливали, електрика ніби Ок. З першої черги в більшості відгуки були позитивні по роботах, хоча в декого стояк тік, хтось писав, що в підвалі в них була вода. Але всі негативні моменти забудовник обіцяв виправити, от чекаємо на подальші відгуки від першої черги. Після зими біля будинку піднялась бруківка, так вони її одразу перестелили. В загальному не більше проблем, ніж в інших забудовників, відгуки хороші, зате ціна нижча.
     
  18. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    Я все ж надіюсь що вони з кожним будинком прогресують в темпі. Головне щоб пришвидшений темп не впливав на якість :bye2:
     
  19. Dyka

    Dyka Well-Known Member

    З першим будинком була проблема з підрядником по фасаду. Вони неякісно зробили частину будинку, зараз навіть видно розводи, тому була затримка, поки знайшли іншого. З другим у них місяць-півтора не працював сваєбій. Якщо у третьому будинку все буде йти за планом, то може буде швидше. Тим більше на третю чергу вони запланували на три місяці більше на здачу будинку, ніж у другій черзі.
     
  20. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    А переробляти ці розводи будуть? У вас дуже гарні будинки. Товстезні зовнішні стіни. Не просто банальні коробки.
    Приємно повз Квіти Львова щоразу проїжджати.
     
    • Подобається Подобається x 2
Tags:
а де твій аватар? :)