Відгуки про Креатор Буд а конкретно ЖК Квіти Львова

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Uljasuk, 11 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Хто що знає про цю фірму і комплекс напишіть будьласка

  1. Надійні

    34 голосів
    59,6%
  2. Не надійні

    23 голосів
    40,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. prostoroman

    prostoroman Active Member

    шановний що за набір слів....і чому це кондиціонери можна, вони як на мене набагато більше "уродують" фасад, чому це ви визначаєте що можна а що не можна
    ви що архітектор, ? а чому про кондиціонери мова не іде,
    "головне акуратно і культурно їх встановити." - це як ? зробити їх невидимими ? чи щоб вони не капали на голови сусідів, не смішіть, якщо ви займаєте вже таку позицію то будьте послідовними що стосується фасаду, як і засклені балкони так і кондиціонери псують фасад, і немає міфічного культурного встановлення кондеціонерів, ви дотримуєтесь такої думки томущо вам вигідно, тобто простий "шкурний" інтерес
    і звідки ця уявна більшість які не хочуть ? я вважаю що більшість хочуть і що ?
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Kapilviv

    Kapilviv Active Member

    Забули про супутникові тарілки. Потрібно викликати космічні війська.

    Sent from my SM-N7502 using Tapatalk
     
  3. Pakiis

    Pakiis Member



    Що тут спорити і нервуватися дурно... якщо ітак Скління балконів не БУДЕ !!!
    який є будино такий і залишиться а в середині у своїй квартирі робіть що хочете.

    Дозволу на скління балкону ніхто вам не дасть і крапка!!!

     
  4. SOY ABRIL

    SOY ABRIL Active Member

    Ніхто і питати не буде
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. SOY ABRIL

    SOY ABRIL Active Member

    А крапку собі на чолі поставте, щоб ми при зустрічі вас впізнали
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. prostoroman

    prostoroman Active Member

    вас питати ніхто не буде, не смішіть
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Pakiis

    Pakiis Member


    Будеш тут бикувати то я тобі крапку на чоло поставлю.!!!

    А хто сказав що мене питати треба на рахунок скління балкону???
    ви що тут прікалуєтесь чи що???

    я написав як буде я це не рішаю.!!!
    і я дуже радий що не можна склити балкон бо у мене їх два один вже засклений.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. prostoroman

    prostoroman Active Member

    от це правильно, хто хоче той і буде склити, не смішіть людей, нехватало щоб ще хтось вказував
    ні це все серйозно )...
     
  9. Pakiis

    Pakiis Member


    Мені все рівно..)
    просто я думаю вам надоїсть платити дурно гроші за штрафи.
     
    • Не подобається Не подобається x 2
  10. Pakiis

    Pakiis Member

    Народ, не врегулюєте ви тему з балконами ніяк, просто розслабтесь і отримуйте задоволення.
    Змиріться з тим, що це вам не під силу. Направте свою енергію у інше, корисне для вас русло.
     
    • Не подобається Не подобається x 3
  11. prostoroman

    prostoroman Active Member

    не вказуйте що робити, врегульовувати не потрібно, і так все зрозуміло
    а штрафи це несерйозно, хто і кого буде штрафувати, це видумки
    люди понаставляють засклені балкони, кондиціонери, антени....і будете насолоджуватись
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. asmik

    asmik Member

    А Ви що думаєте Вас хтось питати буде,чи що?
     
  13. danio

    danio Member

    Я кондюк вже купив, точно буду ставити.
     
  14. asmik

    asmik Member

    На рахунок штрафу ,то він плотиться однократно за щось.Так що, якщо щось стверджуєте ,то спочатку прочитайте закони!!!!
     
  15. asmik

    asmik Member

    В Україні питання засклення балконів і лоджій регулюється такими нормативно-правовими актами:

    - ДБН В.2.2-15-2005 «Будинки і споруди. Житлові будинки. Основні положення»;
    - ДБН В.3.2-2-2009 «Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт»;
    - Інструкція про порядок проведення технічної інвентаризації нерухомого майна від 10 липня 2001 р N 582/5773 з останніми змінами від 08.01.2013 р.

    Згідно з державними будівельними нормами, лоджією є засклене або відкрите приміщення для літнього відпочинку, споруда, заглиблена з трьох сторін. Отже, згідно ДБН скління лоджій дозволено.

    Відповідно до ДБН В.3.2-2-2009 «Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт» при проектуванні реконструкції будинку можлива зміна зовнішнього вигляду фасаду шляхом скління всіх лоджій.

    Згідно з Інструкцією про порядок проведення технічної інвентаризації, скління лоджій і балконів у багатоповерхівках не рахується самовільним будівництвом. Отже, на такі роботи не треба отримувати дозвільні документи та потім вводити приміщення в експлуатацію. Винятком вважаються будинки, які занесені до Державного реєстру пам'яток України.

    Заборон, щодо скління балконів і лоджій в Україні немає, якщо тільки будинки не відносяться до пам'ятників архітектури. Але якщо ж ви збільшуєте або зменшуєте площа балкона або лоджії, то в такій ситуації оформлення необхідних документів не уникнути.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Pakiis

    Pakiis Member

    Нема слів просто...

    Балкони ніхто не буде склити це остаточно!!!

    Вже все рішено 3-4 роки мінімум будинки будуть такі як Є. поки всі будинки не збудують.

    а дальше побачимо..)
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  17. bigboss

    bigboss Well-Known Member

    А ніхто і не забороняв!!!!!!і крапка чи ви вирішили все за всіх, бачу сильно розумні!!!! От собі і робіть що хочете а не розказуйте тут всім, ви такий же інвестор як і я!!! Тому сорі !
     
  18. prostoroman

    prostoroman Active Member

    та як?????? тут кажуть про фасад спортите
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. bigboss

    bigboss Well-Known Member

     
  20. Dyka

    Dyka Well-Known Member

    Хто вже оформив квартиру? Скажіть, на скільки діє додаткова угода про скління балконів і які там умови виставлені. Чи прописані умови, при яких можна склити.
     
Tags:
а де твій аватар? :)