Відгуки про Креатор Буд а конкретно ЖК Квіти Львова

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Uljasuk, 11 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Хто що знає про цю фірму і комплекс напишіть будьласка

  1. Надійні

    34 голосів
    59,6%
  2. Не надійні

    23 голосів
    40,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Там у договорі має писати за що ще потрібно буде заплатити.десь місяць до введення в експлуатацію треба буде вже щось сплачувати,принаймні в моєму договорі таке пише
     
  2. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Пишіть будь-ласка всі хто володіє якоюсь інформацією.дякую
     
  3. vipra

    vipra Member

    Мене насторожує , чому вони відімкнули веб камеру на будівництві і на сайті немає вже значка, щоб включити камеру?
     
  4. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Напишіть їм на сайт і запитайте.
     
  5. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Я теж попробую так зробити
     
  6. vipra

    vipra Member

    Я питав їх, вони говорили ,що це технічні неполадки. А тепер взагалі з сайта прибрали значок.
     
  7. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Я їм уже написала,побачимо що від пишуть
     
  8. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Мені відписали що це тимчасово,проводяться технічні роботи
     
  9. bigboss

    bigboss Well-Known Member

    хто консультувався з юристами і чи є хтось що вже взяв квартиру в ЖК Квіти Львова.. поділіться чи варто там брати? В них договір про бронювання, що можете сказати про нього???
     
  10. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Прочитайте попередні повідомлення іх не так багато і отримаєте відповідь на всі ваші запитання
     
  11. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Прочитайте попередні повідомлення іх не так багато і отримаєте відповідь на всі ваші запитання
     
  12. Marinerro

    Marinerro Member

    Утеплюють західну сторону.
    На третьому поверсі зменшили розмір вікон. Мабуть буде висота підвіконника 85см на третьому поверсі. І це сумно. Хотілося як у всіх.
     

    Вкладення:

  13. adroush

    adroush Member

    Це через те що між другим і третім поверхом буде проходити візуальна границя (видно на візуалізації), а вони непевно забули про це, от зараз і виправляють.

    На восьмому поверсі також вікна міняють.

    Sent from my SM-T525 using Tapatalk
     
  14. Podoliak

    Podoliak Member

    То ви також купили в першій черзі?
     
  15. Podoliak

    Podoliak Member

    а не підкажите чому на восьмому міняють?
     
  16. Marinerro

    Marinerro Member

    Так.
    На восьмому поверсі міняють вікна з тієї ж самої причини, що й на третьому. Як писав adroush забули про візуальну границю, тому переробляють.
     
  17. Marinerro

    Marinerro Member

    Так.
    На восьмому поверсі міняють вікна з тієї ж самої причини, що й на третьому. Як писав adroush забули про візуальну границю, тому переробляють.
     
  18. adroush

    adroush Member

    На восьмому були вузьні вікна, міняють на широкі (такі як на інших поверхах).

    Sent from my D6633 using Tapatalk
     
  19. Podoliak

    Podoliak Member

    Дякую за відповідь.можете сказати про які ризики говорив Вам юрист коли підписували договір бронювання?
     
  20. Marinerro

    Marinerro Member

    Ви мабуть мене переплутали з іншою дописувачкою - Uljasik,вона згадувала в цьому форумі що консультувалась з юристом. Вам мабуть варто попросити її про пораду.
    Я консультувалась також з юристами, в принципі зауваження були але ті ж що і до договорів інших забудовників.
    найбільше застереження було про те що в договорі не вказано напряму що передається у власність квартира а пише що забудовник зобовязується передати право власності після завершення будівництва. Але серед тих забудовників що ми розглядали ніхто і не пропонував кращого. Нам рекомендували що забудовник з доброю репутацією і збудує, і перспективи сьогоднішнього дня це підтверджується.
    Ми купляли в кінці 2014 року. може з того часу договір помінявся, поки ми зважували купівлю вони встигли внести кілька правок в договір, з їх слів забрали кілька інших слизьких місць на які їм звертали увагу інші покупці.
     
Tags:
а де твій аватар? :)