Відгуки про Креатор Буд а конкретно ЖК Квіти Львова

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Uljasuk, 11 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Хто що знає про цю фірму і комплекс напишіть будьласка

  1. Надійні

    34 голосів
    59,6%
  2. Не надійні

    23 голосів
    40,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Podoliak

    Podoliak Member

    Не обовязково але якщо ви купили там квартиру будемо раді якщо залишите свої коментарі
     
  2. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Я не знаю наскільки все Ок ,бо підписувала договір довірина людина!адвокат договір перевірив,сказав що є деякі нюанси,але терпимі,надіємося на порядність забудовника.забудовник добрий є знайомі в Тернополі які купляли в нього квартири,все добре права на власність отримали будинки здано вчасно.крім того власник Креатор буду собі будує будинок у Львові,є фото з іншого форуму.а в другій черзі знаю ще двох людей які купили квартири чекаємо разом.
     
  3. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    А що там будівельники сказали можете написати,дякую
     
  4. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Так купили 3кім.а знайомі взяли двушки.можу скинути ссилку на сайт де люди оцінюється якість цих будинків і виставляють фото
     
  5. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

  6. Podoliak

    Podoliak Member

    Буду вдячна за посилання.а ви в першій черзі брали? Підписували договір бронювання?
     
  7. Podoliak

    Podoliak Member

    А можете сказати що маєте на увазі довірена людина.буду вдячна
     
  8. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Ні ми взяли в другій
     
  9. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    В договорі дуже страхує себе забудовник ,конкретно я вже не пам'ятаю що там нашому юристу не сподобалось,але ми всерівно взяли,платили все зразу.
     
  10. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    А ви ще якісь новобудови розглядаєте?
     
  11. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Якщо вкладати гроші в незавершене будівництво,це завжди ризик
     
  12. nobodies

    nobodies Member

    чоловік з будівельниками не спілкувався, просто роздивлявся, як будують. Ми маємо з чим порівнювати, бо самі робили ремонт в квартирі з нуля в новобудові. Тому він оглянув своїм оком і сказав, що якість прикольна
     
  13. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Є ще і дешевші ціни на ринку,тому я не вважаю що це дуже мала ціна,в людей зараз грошей немає ціни сумасшедші на все пропозиції на ринку нерухомості дуже багато
     
  14. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    В першій черзі входили в ціну і батареї а в другій вже ні.вікна ставлять з теплозберігаючі.
     
  15. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Мій брат десь три місяці назад їздив і спілкувався з прорабом той казав що будують добре і якісно
     
  16. Podoliak

    Podoliak Member

    Мене цікавить який договір ви підписували: попередні купівлі чи бронювання/ резервування. І коли ви повністю оплатили квартиру то чи після того ще щось дають підписувати чи треба вже чекати на документи до здачі.
     
  17. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Я розпитаю завтра детально,але мені здається що тільки договір бронювання і там було вказано що я оплатила все зразу
     
  18. adroush

    adroush Member

    Взяли в першій черзі одні з перших. Якість будівництва хороша, маю з чим порівнати (маю на увазі декількох великих Львівських забудовників), але це ви можете самі зробити завітавши на будівництво першої черги. В нас такої можливості не було бо коли ми брали квартиру то фундаменту ще не було, їздили в Тернопіль подивитися як будують.
    Договір нам також не дуже сподобався. Після оплати всієї суми додатково нічого не підписували, чекаємо на здачу будинку.
    Час від часу буваю на будівництві і викладаю фото на іншому форумі.

    Sent from my SM-T525 using Tapatalk
     
  19. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Ваш будинок мають цього року здати,описуйте будь-ласка,що у вас будуть вимагати:за що сплатити додатково.дякую
     
  20. Podoliak

    Podoliak Member

    Я вот боюся щоб потім ніяких ньюансів не вилазило з того договору.будівництво подобається тільки щоб з введенням в експлуатацію проблем не було.дякую за коментарі
     
Tags:
а де твій аватар? :)