Відгуки про Креатор Буд а конкретно ЖК Квіти Львова

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Uljasuk, 11 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Хто що знає про цю фірму і комплекс напишіть будьласка

  1. Надійні

    34 голосів
    59,6%
  2. Не надійні

    23 голосів
    40,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Dyka

    Dyka Well-Known Member

    Може хтось з першої черги має можливість піти в офіс, знайти людину, яка займається документами, хай вони пояснять де зараз насправді документи, на якому етапі і скільки дійсно чекати. Бо у всіх різні дані. Минулого тижня я дзвонила в офіс і мені сказали, що документи в міській раді на присвоєнні номера, запитала, що після того, відповіли, що наступний етап - оформлення документів власності на компанію, потім на інвесторів. Запитала чи чекати до кінця року, відповіли - ні скорше за все переноситься на січень.
     
  2. Dyka

    Dyka Well-Known Member

    І ще щодо повільного будівництва 2 черги.Насправді це добре, бо будинок цегляний, зараз зима і цемент повільніше сохне. Літом вони кинули всі сили на ту половину, що від 1 черги, щоб після здачі першого будинку біля нього не велися будівельні роботи. Але методи будівництва інші. Першу чергу - звели коробку, далі ставили вінка, потім робили балкони і фасад, внутрішні роботи. Другу чергу - все роблять паралельно, в нашій квартирі вже є чорнова стяжка, вінка, стіни, хоча нема даху будинку. А ще класно, що вони залишають у стінах канали на комунікації, потім не прийдеться ховати труби гіпсокартонними коробками
     
  3. Vitalik D

    Vitalik D Member

    Всім привіт! Підкажіть, будь ласка. До цього не цікавився. Я маю право прийти на будову і проглянути поточні результати, напр. моєї квартири/під'їзду? Якщо так, то що для цього потрібно? (2-а черга)
     
  4. bigboss

    bigboss Well-Known Member

    Маєте, повинні взяти пропуск на будівництво, або може ви його маєте від тоді коли купляли квартиру, нам його дали при купівлі, і будь коли можете прийти, пускають без проблем
     
  5. vipra

    vipra Member

    Скажіть будь ласка цей пропуск разовий чи ним можна користуватись постійно?
     
  6. Lapulja

    Lapulja Well-Known Member

    Доброї години ночі! Якщо ви буваєте на будові (2 черга), то чи могли би виставити фото того, що відбувається зсередини? Бо я вже стільки разів зверталася до форумчан із даним проханням, однак ніхто чомусь на нього не реагує...дякую..
     
  7. milonka

    milonka Member

    так) є... другий підʼїзд, другий поверх (3 кім), а Ви на якому?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. bigboss

    bigboss Well-Known Member

    в мене постійний
     
  9. bigboss

    bigboss Well-Known Member

    були на будівнийтві - але в третьому підїзді - сказав нам мужчина який показував що спочатку тягнуть коробку а потім середина, але бачила ідумаю що перший підїзд вже зроблений як всередині так і фасад - вони працюють за принципом, спочатку будують коробку підїзду - а потім середину
     
    Останнє редагування: 23 гру 2016
  10. Akvamarin

    Akvamarin Member

    майбутні сусіди по під"їзду!)))
     
  11. vipra

    vipra Member

    Мені в офісі сказали що вони видають пропуск тільки на цей день коли ви їдете на будівництво.
     
  12. bigboss

    bigboss Well-Known Member

    може на початку давали постійні а тепер тільки на один день
    не знаю - в мене на пропуску пише постійний
     
  13. Lapulja

    Lapulja Well-Known Member

    Дякую
     
  14. Dyka

    Dyka Well-Known Member

    Ми були 2 рази на будові без пропусків, перший раз мали прострочений на місяць, але нас ніхто не питав, другий раз запитали, яка квартира, який поверх і провели. Тільки треба знати планування квартири і де вона знаходиться на поверсі, бо нема всіх перегородок - тяжко орієнтуватися (нас з початку завели в чужу). А ще можете подзвонити в офіс і сказати, що не маєте можливості їхати до них по пропуск, вони передзвонять на будову і домовляться за вас.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. latoya

    latoya Member

    ок, супер....треба накінець туди добратись самій і все детально роздивитись та розпитати...
    а чи говорять щось самі будівельники щодо темпів будівництва? термінів здачі?
    п.с. цікавить 2 черга...
     
  16. bigboss

    bigboss Well-Known Member

    сказали що все здадуть вачсно - тоиу що роботи менше! не треба вже буде робити каналізацію і комунікації,світло - воно вже все підведено на 1 і другу черги
    нам вчора сказали що на літо здадуть
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  17. Lapulja

    Lapulja Well-Known Member

    Тішить...дякую
     
  18. Ivan Golunskui

    Ivan Golunskui New Member

    Привіт.Ми тоже з другого підїзду 7 поверх (3 кімн).
     
  19. Lapulja

    Lapulja Well-Known Member

  20. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    А ми над вами 2 під'їзд 8 поверх 3 кім
     
Tags:
а де твій аватар? :)