Відгуки про Креатор Буд а конкретно ЖК Квіти Львова

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Uljasuk, 11 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Хто що знає про цю фірму і комплекс напишіть будьласка

  1. Надійні

    34 голосів
    59,6%
  2. Не надійні

    23 голосів
    40,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Хто може сказати щось про ЖК квіти Львова?
     
  2. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Хто вже купляв квартиру в ЖК Квіти Львова ?
     
  3. NatalyaS

    NatalyaS New Member

    Всім привіт, купили у цього забудовника квартиру. Поки що все добре і дуже задоволені. Дочекалися на акцію, де трикімнатна квартира виходила 34 тис. у.о. Документи по землі, комінукаціях...всі в нормі, особисто перевіряли в нотаріуса.
    Стіни дійсно дуже товсті, думаю буде тепло. Єдиний мінус - нема батарей у квартирі, тільки котел.
    Хто ще купив там квартиру і може розповісти щось цікаве, пишіть.
    наперед дякую!
     
  4. nobodies

    nobodies Member

    Чоловік мій там деколи буває, то каже, що все добре в них, все встигають. По якості каже, що все нормально, тільки що буде багато будинків там
     
  5. Marinerro

    Marinerro Member

    А хіба погано, що буде там багато будинків (7 казали)? Чи може краще один будинок в полі. Якщо ще якісь комплекси побудують(можливо інші забудовники), то швидше дорогу до сихова зроблять і взагалі все освітленіше буде.
    NatalyaS підкажіть будь-ласка: це ви придбали квартиру в 2-ій черзі чи в 1-шій і на якому поверсі якщо не секрет :) Тому що в першій черзі мають батареї поставити, принаймні так казали.
    Можливо хтось ще знає що кажуть за стоянку під високовольтними лініями.
     
  6. nobodies

    nobodies Member

     
  7. nobodies

    nobodies Member

    ну може і непогано, що не один в полі, але надіюсь не як Добра Оселя)))
     
  8. adroush

    adroush Member

    В першій черзі батареї точно будуть, правда скоріш за все будуть дешеві, труби під стяжку давали нормальні. За другу чергу невкурсі.

    Sent from my SM-T525 using Tapatalk
     
  9. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    По договору пише,що в другій черзі батарей не буде,та це не проблема.зараз ще діє акція на 3-х кімнатні квартири ціна дуже хороша.дукументи в порядку,я заплатила 250дол.дуже хорошому юристу який перевірив все від а до я,і запит в Київ подавав.крім того там вже взяли квартири ще 3 моїх знайомих.надіюсь все вчасно добудують і не буде ніяких проблем.найбільше мені подобається що це комплекс і там буде своя територія і ніхто вже не вліпить будинок на дитячій площадці щоб я дивилась в чужі вікна а діти немали де гратись.крім того подальше від центру,бо там вже нема де розвернутися.чомусь не хочеться виходити з під'їзду зразу на дорогу де їздять машини.сподіваюсь там буде те все що описує забудовник.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. zljychka

    zljychka ;-)

    Яка зараз вартість м2? Коли обіцяють здати 1 та 2 чергу?
     
  11. Uljasuk

    Uljasuk Well-Known Member

    Ціна на другу чергу на 3-х кімнатну 10100 якщо зразу все платити.2 кімнати дорожче точно незнаю але вродіби 11800,але це без знижки в 5 відс.на рахунок 1-і черги то там ціна вища бо будинок вже майже добудовується планують здати 3-й квартал 2016р,а 2-га черга 2-й квартал 2017.а ще краще зайдіть на їхній сайт і там є багато інформації,а ціну треба взнавати подзвонивши їм там є телефони.Креатор-Буд - Новобудови Львів - квартири в новобудовах Львів Стрийська
     
  12. Kuprovskiy

    Kuprovskiy Member

    В мене квартира в першій черзі, забудовник хороший, будують якісно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Podoliak

    Podoliak Member

    ви купувати підписуючи попередньо договір бронювання?а то в мене на його рахунок сумніви
     
  14. Podoliak

    Podoliak Member

    а ви оплатили всю суму зразу чи частинами?мені цікаво що після цього договору бронювання і при повній оплаті підписувати дають
     
  15. Podoliak

    Podoliak Member

    ви купили там квартиру?які враження,з ким підписували договір?
     
  16. Podoliak

    Podoliak Member

    я хочу купити але мені договір бронювання не подобається.можете будь ласка підказати чи все там ок і що ви після нього підписували?
     
  17. nobodies

    nobodies Member

    ми не купували там квартиру, чоловік їздив туди по роботі і поділився позитивними враженнями від будівництва
     
  18. IhorKOv

    IhorKOv New Member

    Мене договір бронювання/резервації теж дуже напряг !
     
  19. Podoliak

    Podoliak Member

    Добре що не ми одні такі.ціна дуже вигідна.хочеться побачити тут власників квартир
     
  20. adroush

    adroush Member

    Фотку свою прислати? ;)

    Sent from my SM-T525 using Tapatalk
     
Tags:
а де твій аватар? :)