Відеозйомка фотоапаратом

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Un.Known, 29 жов 2013.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Кажуть, відеокамери своє віджили, і цілі фільми тепер фотоапаратами знімаються (чула в якійсь передачі від режисера, не можу пригадати, якого).

    Є серед нас такі, що опанували відео на своєму фото? )

    Мене цікавить, чи можна зробити (і як) певні ефекти, за допомогою яких програм?

    Наприклад

    http://www.youtube.com/watch?v=8uNNi70ynIo

    Чи можна щось подібне зробити з допомогою фотоапарату?
     
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Locke вам в поміч... :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Я тут, ;) зараз розберуся і напишу :yes:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Правду кажуть, сучасні дзеркальні фотоапарати знімають набагато краще від професійних відеокамер. Це пов"язано з великим розміром матриці фотоапарата і великою різноманітністю різних хороших об"єктивів, які коштують відносно недорого. Так наприклад професійна дзеркалка Canon 5D Mark вартістю 25000 грн + декілька професійних об"єктивів, нехай по 300-600$ забезпечать якість відео не гіршу, а може і кращу ніж професійна відеокамера з $100 000. Голівуд давно використовує зйомку кліпів і вже навіть фільмів фотоапаратами.
    Та що там казати про професійну техніку. Один з моїх фотоапаратів - просунута мильниця з можливістю ручних налаштувань Canon Sx150 Is вартістю 1900 грн. знімає відео не до порівняння краще, ніж побутова відеокамера JVC аналогічної вартості. Настільки краще, що і порівняти не можна.

    А приведений вами ролик, то справа не чим знімати, а як монтувати. Скоріш за все то навіть не відео, а фотографії, відео з яких робилося в програмі Adobe After Effect
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Можна вставити своїх 5 копійок? Маю певний досвід у сфері зйомок, і обробки відео. нічого такого у вашому відео крім рапідної зйомки крапель води немає. а решту сцен можна зняти звичайною фотокамерою (я говорю про мильничку в якої є ручні налаштування) з правильним освітленням. А от над пост обробкою і спецефектами потрібно буде достатньо часу потратити в After Effects.
    На жодній з камер немає кнопки "шедевр" :morning1:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    От і я хочу продати свою Panasonix AG-DVX100 BE.
    Кому треба?
    Втричі дешевше від вартості нової
     
  7. Fon

    Fon whom how

    ну там світло, бризки це частота і швидкість зйомки. а решта це просто прокрутка вперед-назад. роботи на годину максимум. і тут справді більше іграє вміння у відеоредакторі бавитись.

    зйомка на фотоапарат це неприкольно - матриця сильно псується. вона велика і відео-зйомка це вона в режимі повної відкритості і сильно гріється. максимум півгодини, потім вибиває. таким чином можна матрицю фотоапарата просто спалити. і цифро-кубікі відеозйомки лишаться. звичайно пару цікавих відео на пару хвилин можна зняти. а от фільм не рекомендую, заженете в могилу фотоапарат.

    а всякі отакі фішки з круглою штукою і бризками - це скоріше прояв унікальності і бкрхливої уяви. згадайте правило 34. все що ви не придумали, уже хтось давно придумав у світі і оце перероблено і відредаговано уже сотні разів. тому для звання шедевр вам треба придумати щось дійсно прикольне і унікальне.

    але впринципі фотоапаратом це зробити можна.
     
  8. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    знімаю на дзеркальні фотокамери відео уже третій чи то вже четвертий рік. нічого не зіпсувалось, на матриці. навіть на дешевих мильничках вона відкрита майже постійно, і нічого не псується.

    знімав концерт 2 год, в приміщені 34 градуси було, видав сигнал перегріву, змінившив об"єктив і батарею, через 2 хв була в робочому стані і дознімав ще годину,але це була дешева модель. На новіших, такого не спостерігав.

    не чув про такі випадки

    це що таке цікаве.

    якщо не будете знімати плями на сонці не заженете.


    Не плутайте людей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Fon

    Fon whom how

    ну добре :sad:
     
а де твій аватар? :)