Відбілювання зубів,за і проти....

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем zarucja, 9 гру 2010.

  1. ViTanya

    ViTanya Well-Known Member

    От і я так чистила зуби содою з перекисом, як прочитала в книжці Неумивакіна, причому робила це приблизно 2 рази в тиждень. Дотерлась до клиновидних дефектів, а заби так і не відбілила:sad:
     
  2. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Давно зрозумів, що не треба нічого робити по книжкам всяких світил, проффесорів і т.п.
     
  3. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Я вас малость не розумію. Чо ви рішили шо зуби мают бути такими білими? Хто то таке сказав. Вже во був їден, який все життя шкіру відбілював і шо?
    Зуби мают бути цілими, без дирок, чистими і без неприємного запаху. А колір то вже справа смаку.

    То всепридумали буржуї шоб заробити побільше. От зара дивлюся на рекламу про ополіскувач рота. Хто має файний то пополоскав і всьо, а хто має поганий то цілий день полоще. І на танцях і на масажі, всюда. Прям якісь єноти полоскуни.
    Я все життя використовував ополіскувач "вода з крана" і навіть гадки не мав шо шось зі мною не так. Аж ось тепер завдяки рекламі просвітився :). То саме і з білими зубами.
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Рекляма...


    Зараз на весільні сукні теж біла манія відійшла, "шампань" в моді. То й зуби мають бути відповідного кольору. Нє?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Tanya NSP

    Tanya NSP New Member

    Я раніше, по дурості, користувалась відбілюючими різними пастами, так зуби стали дуже чутливі до холодного, солодкого і т.д. Доки одного разу розумні люди не просвітили, що вони лиш емаль стирають.
    Зараз вже таким не користуюсь, чутливість з часом по трохи пройшла.
    Тож моя думка: які вже є, аби цілі та здорові були.
     
  6. myrsik

    myrsik Member

    Сода,відбілюючі пасти дійсно стирають емаль.Потрібно пам*ятати,що дентин жовтого кольору і він знаходиться під емаллю зуба,якщо емаль тонка,то вона ще більше просвічує жовтий дентин і зуби виглядаюсть жовтими.Для того щоб відбілити зуби,потрібно використовувати спеціальні речовини,які з*єднуються з пігментами зуба і тим самим їх виводять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. myrsik

    myrsik Member

    Мода на белые зубы возникла после того, как Голливуд был сражен белозубой улыбкой великой Мэрилин. Стоматологов буквально атаковали дамы, мечтающие о «феномене Монро».


    Интенсивность окраски зубов определяется количеством парных соединений углерода С=С. Окисление приводит к образованию более простого одинарного соединения углерода, что и обеспечивает уменьшение пигментации, то есть отбеливание зубов. Результат отбеливания – это изменение оттенка эмали и дентина. Данный процесс влияет на расположенные в глубине зубных тканей пигменты, которые под действием отбеливающего агента превращаются в прозрачные вещества, изменяя, таким образом, цвет зуба.

    ---------- Додано в 10:29 ---------- Попередній допис був написаний в 10:26 ----------

    Отбеливающие зубные пасты — это по-английски!
    В этом году британские ученые опубликовали результаты независимого исследования отбеливающих зубных паст. Они пришли к выводу, что большинство из них не обладает заявленным на упаковке отбеливающим эффектом.


    Отбеливающие жевательные резинки — это миф!
    Отбеливающие жевательные резинки, согласно рекламе, помогают «поддерживать естественную белизну зубов». Английский потребительский журнал «Which?» обратился в Британскую ассоциацию дантистов с просьбой прокомментировать это утверждение. Однако эксперты отказались подтвердить или опровергнуть отбеливающие свойства данного продукта. По крайней мере в Англии не проводились клинические исследования отбеливающих жвачек. Не проводились они и в России, поэтому рекламные лозунги об отбеливающем эффекте — не более чем фантазия копирайтера, сочинившего ролик.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ViTanya

    ViTanya Well-Known Member

    та я вже теж, методом спроб і помилок, дійшла до такого ж висновку. Добре, хоч не запізно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Та, то і так зрозуміло....
    Які вже є зуби,такі й будуть.Білизна формується на генному рівні,і хоч ти трісни,біліші вон не стануть,тільки якщо відбілити їх у стоматолога, а потім через рік втратити безповоротно.
     
  10. myrsik

    myrsik Member


    ніяк не можу з вами погодитись.особисто маю відбілені зуби понад 2 роки і жодних змін не відчула.
     
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А це - поважний термін для зубів?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. night

    night Well-Known Member

    Який мотив в людей відбілювати зуби...Кінозірки чи що :)
     
  13. myrsik

    myrsik Member

    Я говорю особисто про себе!На жаль,відбілила я зуби тільки 2 роки тому....
     
  14. Alenka Serova

    Alenka Serova Well-Known Member

    Щоби гарно виглядати.
    А не світити скрізь жовтим зубом.

    Часом робота змушує виглядати "на рівні"
    До того ж, останнім часом популярна процедура зум-відбілювання. Не так дорого і досить якісно.
     
  15. Summer

    Summer Well-Known Member

    але все одно то не дуже добре для зубів....
     
  16. myrsik

    myrsik Member

    Кожен другий американець відбілює зуби і прекрасно себе почуває.Головне користуватись дійсно якісними гелями і все буде впорядку.
     
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Аха...
    Все мамы знают, фсе педиатры советуют (с)
     
  18. це ви з релкламного ролика яогось відбілювача взяли, чи статистичні данні використали? а яка ккть їх потім все життя користується пастами для чутливих зубів, не знаєте? :)
     
  19. myrsik

    myrsik Member

    Я вже другий рік практикую відбілення зубів.Не маю наміру когось переконувати щодо цієї процедури.Але з впевненістю можу сказати : хто хоче мати білосніжну посмішку,той буде її мати,але потрібно ,звичайно,докладати до цього певні зусилля(пройти процедуру відбілення,проходити ремінералізуючі терапіїї після відбілення,користуватись спеціальними ополіскувачами).І коли Ви будете посміхатись,то усі оточуючі будуть робити компліменти щодо білизни Ваших зубів і подумки прораховувати скільки часу,зусиль та грошей Вам цтого коштувало.І однодумці це точно оцінять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Kupalinka

    Kupalinka Active Member

    У мене з дитинства проблеми з зубами - швидко псуються. Так лікар категорично заборонив відбілювати зуби, бо остаточно розруйную.
    А пасти - це швидше міф... принаймі жодної ефективної не зустрічала!
     
а де твій аватар? :)