Відбілювання зубів,за і проти....

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем zarucja, 9 гру 2010.

  1. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    не розуміюо_О
     
  2. zarucja

    zarucja Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    "Розумні статті" пишуть лікарі і клініки, яким потрібні клієнти. Середньостатистичний клієнт не розуміється аж так добре на термінах, які вживаються в статтях, щоб знати - чи це правда чи ні. Так само не знає які та чи інша речовина дає наслідки. Тому людей цікавлять не статті, а реальні відгуки від пацієнтів, які робили собі такі процедури, а також наслідки. В статтях що хочеш можна написати - це ж один зі способів реклами. Особисто я більше довіряю відгукам форумчан про них і їх знайомих, ніж таким статтям.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Summer

    Summer Well-Known Member

    амвеївська аж не супер скажу я вам.... від неї емаль просто, ай гірше не має, нічого там особливого не має + чистити весь час одною пастою постійно теж не бажано.

    Поетко, пасту куплю як візьму аванс і вже тоді покажу )) ... бо на разі назви не пам'ятаю....
    так і запитання : пасти Сплат як вам вони, які відгуки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. myrsik

    myrsik Member

    Усім добрий вечір!Так я - стоматолог,то можу із впевненістю заявити,що відбілювання зубів-процедура не шкідлива!!!!Все залежиь від якості матеріалу,яким користується стоматолог!Процедура триває 30 хв - і у Вас білосніжні зуби,немає чутливості,перевірено особисто мною і моїми пацієнтами!!Повторювати необхідно раз на рік і коштує це 300 грн.Сода,кухонна сіль не відбілюють зуби ,а просто стирають емаль!!!
     
  6. Summer

    Summer Well-Known Member

    то одна щелепа?
     
  7. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Ja probuwaw. W 2008 r. kupyw tubyk — tak do kincia i ne wykorystaw, het' ne spodobalas'.

    ---------- Додано в 00:14 ---------- Попередній допис був написаний в 00:10 ----------

    Донедавна подобалась паста Шанталь (фірма, по-мойму, Амріта, в Києві бовтають). Вона з вираженим медицинським смаком, без м'яти чи ше чогось приємного. Зараз відійшов, не тому шо вона погана, просто набридає. Зара Лакалут сенситив, як і раніше часто. Найбільше ця до вподоби.
    А хто має досвід використання зубних порошків? Мама купила колись для побутових потреб українського виробника зубн. порошок, але я так і не наважився скористатись за призначенням.

    ---------- Додано в 00:18 ---------- Попередній допис був написаний в 00:14 ----------

    Просто до своєї будь якої зубної пасти додавати натрію двовуглекислого (харчової соди)? Посипати зверху на пасту, ніби посолити, так?
    Я дуже здивований і не можу собі цього уявити. Це бридота, мабуть?

    ---------- Додано в 00:21 ---------- Попередній допис був написаний в 00:18 ----------

    Вдома можна відбілювати зуби без механічного пошкодження емалі — перекисом водню, не помню якого співвідношення. Я не пробував.
     
  8. Summer

    Summer Well-Known Member

    я маю відбілюючий з м'ятою - купувала в ашані, не поганий, добре чистить, але я не дуже таке люблю, мені як наждачкою по зубам...
     
  9. Svjato

    Svjato Well-Known Member



    Сіль хороший компонент. Вона є в Парадонтаксі в великій кількості.

    Але я чув (і таки попробував) - та паста, що в нас і та що в них (не в Україні) - це не одне і те саме, як на смак, так і по якості... :sad:

    ---------- Додано в 00:33 ---------- Попередній допис був написаний в 00:25 ----------

    Там нема ніц невідомого. Просто використовують гелі із перекисем водню (не пробувати). Гелі містять різні дози тої хімії.
    Якраз недавно на німцях про це передачку крутили.
    В тестах були гелі з 7, 13, та 35 процентами того перегідролю.
    Кисень випалює буквально все - тому і зуби біліють (або стають прозорими :))) якщо мало тонування)
    Гель важливо ізолювати від ясен, а то вигорять до коренів ;)
    Чисті зуби мають купа пор, в які тут же заходить інша гадость і тому за деякий час зуби ще темніші...

    Як на мене - це все бавлянки.
    Були би здорові зуби!...
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Summer

    Summer Well-Known Member

    ну звичайно, зовсім інші стандарти... а в нас можна і похімічити...
    лакалут німецька і наша, та що в Україні виробляється, то як біле і чорне...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Так вроді ж завозят з Німців, в нас не роблять.
     
  12. nastinka

    nastinka відсутня

    тому моя мама пила воду з трубочки пару років...було дуже корисно. потім зуби стають сірі і в кінці кінців узалежнюєшся від ціього легше вже поставити вставні зуби ;)
     
  13. Summer

    Summer Well-Known Member

    нєа, читайте на упаковці, якщо не помиляюсь тернопіль робить...
     
  14. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    :)
    Виробник Др Тайс Натурварен ГмбХ Хомбург Німеччина
    Імпортер Натурпродукт-Вега Тернопіль
     
  15. Summer

    Summer Well-Known Member

    може, може... але вона не така, зовсім...
     
  16. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Лишіться тої справи. Просто-напросто не куріть, регулярно чистіть зуби і слідкуйте за загальним станом здоров"я. Не турбують вони Вас, то краще не турбуйте їх. Тіштесь, що які б не були, але власні, а не шмат інородного тіла в ротовій порожнині.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. myrsik

    myrsik Member

    Ні,це обидві щелепи.
     
  18. ViTanya

    ViTanya Well-Known Member

    До моєї мами заходила в гості колишня співробітниця, яка вже 30 років тому виїхала до США (приїжджала у сімейних справах). Зуби кривуваті, але білі-білісінькі. Розповідала, що процедуру відбілювання робить у стоматолога кожні півроку і що всі там так роблять. Але після цього стоматолог покриває зуби якимось лаком і вони не жовтіють. Вона жила у Львові місяць, пила нашу воду (не з трубочки), їла нашу їжу, пила чай, каву - і з якими зубами приїхала, з такими й поїхала. Може, в нас не так роблять, чи лаком після того не покривають... Я після її приїзду просила в свого стоматолога відбілити мені зуби, але він мені сказав, що навіщо це вам, добре, що здорові. Коли я почала наполягати, то сказав, що цим не займається, бо порахував, що коли застосовувати німецькі матеріали, то все це обійдеться в 100 доларів одному клієнту. А матеріали купуються для декількох, і в нього немає стільки бажаючих, та й на цій процедурі він не багато заробить, то навіщо йому з цим морочитись, роботи в нього і так вистачає.
     
  19. myrsik

    myrsik Member

    Я користуюсь американським гелем,дуже задоволена!!!П*ю каву та чай,а білизна залишається.
     
  20. Summer

    Summer Well-Known Member

    а шо за гель, в нас продається?
     
а де твій аватар? :)