Відбілювання зубів,за і проти....

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем zarucja, 9 гру 2010.

  1. zarucja

    zarucja Member

    Маю бажання відбілити зубки ,але думки з цього приводу різні,що хто думае?Особливо цікаво почути тих хто вже робив,які наслідки?чи не шкідливо?
     
  2. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А не маєте бажання лишитись без емалі через пів рочку?;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. zarucja

    zarucja Member

    а що е неприемний досвід?чи в знайомих?
     
  4. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Підіть до нормального стоматолога і запитайте.....А ще нагадайте собі,що робить з тканиною білизна?Отаке чекатиме на ваші зубки.....Але краса потребує жертв,чи не так?
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    ІМХО, краще мати здорові міцні жовтуваті зуби, ніж крихкі білі. Я на таку процедуру ні за що б не пішла. Не раз читала в статтях, що і сама процедура і хімічні засоби стоматологів для відбілювання зубів пошкоджують емаль.
    Краса вартує жертв?
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Я десять років тому перейшов на чистку зубів звичайною кухонною сіллю.
    Зник парадонтоз, нема проблем з карієсом. Почув цей метод від тещі, а їй рекомедував стоматолог ще в 1958 році. Дешево і ефективно!
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. victorys

    victorys позитивчик :)

    1. Посипаєте зубну щітку сіллю і шоруєте, чи як?
    2. Зуби від того білішими стали?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. nastinka

    nastinka відсутня

    можу сказати, що колір зубів, це є колір самого зуба так як емаль є прозорою, і якщо ви будете робити відбілювання, це робиться таким чином: роблять дуже жорстку чистку і емаль тріскається, через макро тріщини робиться відбілювання, за пів року зуби стають сірими або жовтими ще більше і вам потрібно постійно пробити цю процедуру, тому що в тріщини йде кава і чай і все інше. чутливість зубів стає надто високою. і вас починаються болі.
    рекомендую чистити пастою і взяти соди..
    так робиться звичайна чистка зубів. тільки у стоматолога під сильним напором, рекомендую до речі. запобігає від карієсу на ура. кожні пів року профілактика :)

    якщо з содою і пастою чистити по 3 хв 2 рази в день. наліт не чіпляється і дійсно білі принаймні в мене. просто якщо у вас колір сіруватий чи жовтуватий ви ніц не поробите. але відчуття стає кращим і зуби чисті і карієсу нема.

    ---------- Додано в 06:23 ---------- Попередній допис був написаний в 06:21 ----------

    так ви праві. дарма трата грошей.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Summer

    Summer Well-Known Member

    згідна 100%. В мене взагалі дуууже чутливі зуби, так от рік назад зробила чистку ( до того робила раз в 3 роки), але думаю ну треба вже ж )) ой як я намучилась, ні гарячого, ні холодного , їсти не можу -так як наждачкою , брр неприємне відчуття... І шо через тиждень вони стали вже не такі білі, а потім через тиждень вже жовтуваті....краще купити хорошу зубну пасту ( тільки не блендамеди, бо там звичайної соди насипають, а її і так можна наситати ;) ), дійсно таку, що знімає зубний камінь та наліт, і повірте то нічим не гірше тої чистки зубної, і не мучишся так...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. victorys

    victorys позитивчик :)

    Яку саме порадите, якщо не блендамед?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Summer

    Summer Well-Known Member

    думаю то не буде вважатися жатися рекламою.... я гляну назву, то гамериканська пише вайт там їх ціла лінійка, от вона мені підходить....
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ану гляньте.....;)
    А ше кажуть Емвеївська не погана...я колись давно її мала,то так нічого......але дорога .

    ---------- Додано в 13:16 ---------- Попередній допис був написаний в 13:15 ----------

    Я зараз чищу Аквафреш, а малому купила Президент....як на мене вони всі однакові...:bad::bad::bad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Я роблю так:
    "...И мне вспомнился знакомый дед. Он всю жизнь чистил зубы обычной поваренной солью, измельченной в металлической ступке и просеянной через частое сито, иногда добавляя в нее мелкую древесную золу из печки. В ту пору, тем более в деревне, зубных щеток не было. Дед обмакивал чистый палец в мелкую соль и чистил зубы и десны (по-современному - делал массаж). Зубы отменной белизны и красоты у него никогда не болели. И здоровья он был отменного: ушел в мир иной в возрасте около 100 лет, при этом до конца дней занимался крестьянским хозяйством..." Джерело

    В основному в мене сіль йде на ясна...
    "...Соль, как гипертонический раствор, вытягивает из десенных карманов гной, остатки пищи, микробов..."
    Йде мова про те, що коли сіль попадає на ясна, то починає тягнути на себе воду. Разом з водою витягує і мікробів.
    Ніякі зубні пасти не зможуть цього зробити!

    Єдина біда - стоматологи залишаться без роботи...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Summer

    Summer Well-Known Member

    а сіль яка має бути йодована, екстра ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Люба, бажано дрібна...
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а я купила собі пасту німецького виробництва, почистила пару разів - зовсім інша людина.. навіть помітила дивний нюанс (ніби зчистила щось таке, що іншим пастам було не під силу)
    а пасту купляла в нас, попит є, наші вже завозять хоч і дорожче то - люди біжать за якістю тепер)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. nastinka

    nastinka відсутня

    класна паста Trisa
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    а назву?..................
     
  19. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Я працюю програмістом у Львові на одній фірмі.
    До нас часто приїжджають клієнти Американці, часто наші туди їздять.
    Так от як спитали одного з наших "Яке враження від поїздки?" Він відповів що одразу кидається в очі те що в них дуже білі зуби, те саме видно і тут коли вони приїжджають.
    Буквально по зубах можна відрізнити це наш чувак чи американець.
    Так от відбілювання зубів вони роблять там регулярно приблизно раз в пів року.
    Виглядає це так:
    Приходить до стоматолога (кажуть що і вдома це роблять також) там дають якусь таку капу (як боксери в писок) куди вже напустили якоїсь пасти. Тримають то в роті деякий час і вуаля, зуби біленькі. Можливо там ще щось до чи після робиться але деталей вже не знаю. При тому зуби в них в значно кращому стані ніж у нас (це я про пломби, вирвані зуби і так далі.)
    Одна знайома що там бувала неодноразово, це все вивідала що до чого і вирішила собі зробити це тут у Львові. Всі градієнтни купила там і пішла тут до стоматолога.
    Стоматолог її довго відговорював - казав що у нас така вода що воно довго не протримається, але не відговорив.
    Коротше дня два зуби були просто як в рекламі орбіта, за кілька днів чуть потемніли.
    За тиждень зуби стали значно жовтіші ніж були до процедури і все це від нашої води.
    Не знаю що саме дає їм жовтизну, чи то вміст якихось солей у воді чи то ще щось.
    Отже
    1. Таке відбілювання дійсно відбілює без шкоди зубам
    2. У нас такі білі зуби протримають дуже не довго - шивдко пожовтіють
    3. Виною всьому наша вода ???

    P.S. У нас вода хлорується - у них фторується - відчуйте різницю
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    не скажу, поки не побачу остаточний результат)
     
а де твій аватар? :)