Видалення родимок

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Cerber, 1 лип 2016.

  1. Cerber

    Cerber New Member

    Мене цікавить,чи можливо в Львові або в інших містах видалити родимки на обличчі? Вони в мене маленькі і не виступають за шкіру,просто плямки,але їх близько 20 і я хочу їх позбутися[​IMG].Якщо хтось вже таке робив то скажіть де саме і яким способом.
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Сьогодні поховали мою однокласницю, молода жінка, двоє дітей ...Пачалось все з того що зачіпила родимку...
    Краще не чіпайте...
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    ЛеоДерм — Дерматологічний центр

    Це не реклама. Був там з дружиною 1,5 тижні тому. Її хвилювала її родимка на спині. В тому центрі ту родимку сфотографували при великому збільшенні. Сказали, що причин для хвилювання нема. Але, якщо вона так хоче, то най для контролю через 5-6 місяців знов приїде.

    Така консультація коштувала, вроді, 170грн.

    Я там дивився в коридорі їх прейскурант. Там прочитав, що родимки і папіломи видаляють якимсь радіоножем. Що то таке і як діє - поняття не маю.

    Отож, можете туди звернутися.
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Маю непотрібні і денякі дослідження показували, що не злоякісні на спині і голові, один хірург при огляді сказав, що легко і швидко може їх видалити, але то часу нема, то є певний страх видалення родинки із голови, тим більше особливо вона мені не заважає.
     
  5. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    В мне на обличчі також є... але сказали що вони з корінням і якщо чіпати то можуть стати злоякісними... от небуло їм шо робити виросли... а тепер ходи так...
     
  6. Renata Smutko

    Renata Smutko New Member

    Родники нельзя бездумно удалять, они могут быть опасными, перед удалением надо пойти к онкологу, чтобы он одобрил удаление.
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може і дерматолог виявити, злоякісне це утворення, чи доброякісне, ну і місце, звідки видаляти може мати значення. Видалення - справа хірурга, багато з них, при бажанні заробити, можуть сказати, що легко і швидко видаляється, хоча це не завжди так.
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Естонець, шолі?
     
  9. Mkola

    Mkola миється в бані

    З таких питань треба тільки з доктором радитися.
     
а де твій аватар? :)