Вибори в США та вплив їхніх результатів на Україну

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем OrangeSpring, 11 жов 2012.

  1. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Круз виграє в цих штатах що називають Bible Belt - це південний схід без Флоріди.В Флоріді думаю буде Рубіо.
    З Тексасом там щось не дуже ясно...може бути знову Трамп.
    Так мені виглядають республіканці.
    З демократами - Сандерс і Клінтон будуть йти дуже tight.Почергово один другому "дихати в потилицю" з штату в штат.
    Південь класично крім Каліфорнії і Флоріди є більш республіканський.
    Північ - різний.Може трошки має нахил до демократів.
    Вирішальними буде квітень (Нью Йорк ) і червень (Вашінґтон DC). Не знаю хто вийде - але буде тісно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Не впевнений.
    Тоді вона виграє бо партії її підтримає. Їй вже партійні боси дали біля 357 дел. і можуть дати ще 341.
    Флорида дуже республіканська останнім часом. Там багато консервативних пенсіонерів живе. З інших штатів.
    Північ більш демократична.
    Але це немає аж такого значення тому-що це партійні вибори. Не варто забувати що у кожного штату свої закони і у кожної партії свої. Тобто це 100 різних законів. Плюс ще колонії які можуть приймати участь в партійних виборах але не в президентських.
    В Ню Йорку наприклад вибори закриті. Тобто тільки зареєстровані демократи або республіканці можуть приймати участь у виборах у своїх партіях. Тому кого більше немає ніякого значення. В деяких штатах незалежні можуть голосувати в обох партіях. І багато інших форм. Чорт ногу зламає. ) Я раніше викладав відео яке це пояснює.
    НЙ (247 дел.) важливий як і Каліфорнія з 475 делеґатами. Особливо для партійних виборів демократів.
    В них тільки 3 делеґати у президентських виборах опісля 1964 року. У попередніх тільки 20 дел.. У Конґрес можуть тільки вибирати представників без права голосу. Одним реченням це люди які позбавлені прав. :)))
    Штат Вашинґтон також не є аж таким вирішальним. Але має 101 дел. в дем.парт. тому є досить важливим. Там Сандерс потенційно може отримати багато голосів.
     
    Останнє редагування: 10 лют 2016
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  4. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    На цих дебатах Сандерс почав висловлюватись набагато аґресивніше проти Раші і Путіна чим раніше. Що добрий знак.

    В домашніх справах Сандерс утримував ініціативу у першій половині дебатів. Клинтон парувала контрударами деякі з яких досягали цілі а інші ні. Був новий удар по голосуваннях Сандерса в сенаті. Від Сандерса по Соросу. Також від Клинтон був дуже ефективний удар за білих американців в яких справи йдуть не найкраще.
    В другій половині Клинтон була ініціативнішою. Від Сандерса також був новий удар по Кисенджеру. Мені особисто сподобався, досить вмілий але без особливих наслідків для Клинтон.
     
  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  6. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Оцінка ходу виборів і проявів популізму російським редактором К.Ремчуковим:
    Интервью / Константин Ремчуков
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Клінтон: Трамп «непридатний» бути президентом США

    Ясна справа, на голову притрушений. Як він взагалі пройшов на вибори? Це якась диверсія.

    По ходу світовий уряд підсунув клоуна шоб 100% один непрохідний був. Значить демократи і республіканці грають заодне.
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Там Трамп, виявляється, сказав дві речі, що протирічать одна одній. Причому одну - під присягою, а іншу - просто так. Ньюсвік написав про це статтю: Чи Трамп - лжесвідок, чи просто брехун.
    В статті багато слів мені невідомих, читати довелося б із словником, та ліньки, але суть я уловив.

    Donald Trump either lied to Republicans or broke the law (Exclusive)

    А та забула секретні документи в Москві в готелі, добре, що за нею американці підібрали.
    www.rbc.ru/rbcfreenews/57e5ed809a79474845598034?from=main
    Це капець.
     
  11. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ніякі вибори ні на що не впливають. Забудьте цей міф - вибори :)
     
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    В Конгрессе США приняли закон о поддержке Украины. Готовы дать летальное оружие
    Фото: facebook.com/ukr.embassy.usa/
    ПРОДОЛЖЕНИЕ:Получит ли Украина летальное оружие от США. Мнение экспертов
    Палата представителей Конгресса США единогласно одобрила закон H. R. 5094 «О поддержке стабильности и демократии в Украине», который ранее утвердил Комитет по иностранным делам. Об этом сообщает посольства США в Украине в Facebook.

    Документ фиксирует сохранение американских санкций против РФ до своевременного, полного и доведенного выполнения ею Минских договоренностей.

    Закон содержит запрет на признание Соединенными Штатами аннексии Российской Федерацией Крыма. Предполагается, что соответствующие санкции будут оставаться в силе пока президент США не предоставит Конгрессу доказательства о восстановлении суверенитета Украины над полуостровом.

    В перечень предусмотренных законом координированных с союзниками и партнерами США средств поддержки Украины включены летальные оборонительные системы вооружений.

    Отдельные его положения направлены на усиление противодействия российской информационной пропаганде и содействию привлечению иностранных инвестиций в экономику Украины.

    Соавторами документа выступили около 40 конгрессменов от Демократической и Республиканской партий. Перед его подписанием президентом США идентиченый по содержанию законопроект должен быть поддержан Сенатом (верхняя палата Конгресса США).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  14. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Заяви американського генерала про те що війна з Росією практично не минуча то щось серйозне, чи то наші ЗМІ спотворюють суть?
     
  16. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Хто зна. Американці вже розбомбили асадівців і росіян. Хоча і "помилково". Обамі вже залишилось дуже мало часу. Недумаю що він щось зробить. Але якщо росіяни полізуть то якийсь військовий конфлікт можливий.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    За Вашим посиланням у мене відео не йшло, але знайшов у ютьюбі

    View: https://www.youtube.com/watch?v=-Q-ZyW9bz5c

    Корисний ролик при вивченні американської англійської. Скачав собі, буду переглядати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Щось-таки у виборчих системах із часом, думаю, зміниться.
    Нікуди не годиться, коли у фіналі доводиться вибирати менше зло:
    Клинтон или Трамп: вся кампания в фактах и цифрах
    Третина виборців вибирає менше із зол.
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    Про виборців і вибори. Вчора чи позавчора по ТВ казали, що в купі штатів виборець навіть не зобов"язаний мати хоч якийсь документ, що посвідчує його особу.о_О Прийшов, назвав себе, отримав бюлетень......

    Капєц! То ж які каруселі крутити можна. А вони й не знають про таке:)))
     
а де твій аватар? :)