Вибори Президента України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 17 січ 2010.

?

За кого я проголосував(-ла) на виборах 17/01

  1. Богословська Інна Германівна

    2 голосів
    1,9%
  2. Бродський Михайло Юрійович

    0 голосів
    0,0%
  3. Гриценко Анатолій Степанович

    10 голосів
    9,5%
  4. Костенко Юрій Іванович

    1 голосів
    1,0%
  5. Литвин Володимир Михайлович

    1 голосів
    1,0%
  6. Мороз Олександр Олександрович

    0 голосів
    0,0%
  7. Пабат Олександр Вікторович

    0 голосів
    0,0%
  8. Противсіх Василь Васильович

    0 голосів
    0,0%
  9. Ратушняк Сергій Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  10. Рябоконь Олег Васильович

    0 голосів
    0,0%
  11. Симоненко Петро Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  12. Супрун Людмила Павлівна

    0 голосів
    0,0%
  13. Тимошенко Юлія Володимирівна

    10 голосів
    9,5%
  14. Тігіпко Сергій Леонідович

    9 голосів
    8,6%
  15. Тягнибок Олег Ярославович

    5 голосів
    4,8%
  16. Ющенко Віктор Андрійович

    23 голосів
    21,9%
  17. Янукович Віктор Федорович

    6 голосів
    5,7%
  18. Яценюк Арсеній Петрович

    8 голосів
    7,6%
  19. не підтримав жодного...

    10 голосів
    9,5%
  20. не голосував...

    18 голосів
    17,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Все-таки не можу декого не тикнути носом у його фантазії.
    Якщо людина плутає прізвища, то чи може така людина сказати щось толкове чи зробити самостійно детальний аналіз і створити власну думку про події, що відбуваються?
    Скоріш за все, ця людина отримує якісь посилання на якісь діаграми, таблиці, інколи навіть - брехню, щоб розповсюдити все це у відведеній їй ділянці ідеологічної боротьби.
    Я так думаю.
    А хто така Мозгова, і чи була одружена, скільки разів, і хто її чоловіки, мене мало цікавить.
    І, якщо розібратися, будь-яка дівчина могла помилитися, коли виходила за людину, яка потім виявилася негідником (я - для прикладу), розлучитися і вийти вдруге заміж уже за порядного чоловіка. І при чому тут, питається в задачі, моральне обличчя першого чоловіка до морального обличчя другого?
    Якісь "бабські рассуждєнія".
    Якщо син за батька, як відомо, не відповідає, то чи повинен другий чоловік якоїсь жінки відповідати за її першого чоловіка?
    Для розумних людей відповідь очевидна.
    А для дурнів вже добрий десяток років поспіль витягують на світ божий одну і ту ж мантру.
     
    Останнє редагування: 17 січ 2019
  2. ЧИТАТИ Цензор Юри Бутусова, одного з винних за Ілловайськ, того, хто зареєструвався в Литві, щоб не платити податки в Украіні, себе не поважати. Юра, звичайний зливний бачок.

    Добре, скине вам доки по ньому теж.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Крім вас ніхто не каже що армія послабла. Навіть Ярош позитивно відгукується про армію в порівняні з 14 роком.
     
  4. Тут один дядько злиться, що я не пишу від свого імені, що не звертаю уваги на його вкид про Грановського, інший путає назви, закріплені за нашими ворогами. Так хто ви є. Ви розберіться самі з собою. Свинособаки - термін, який вже років чотири співвідноситься на всіх форумах з кацапнею. Майор ЗСУ, якщо він знає що таке офіцерська честь, ніколи не назве Верховного так, як називає наш скривджений на весь світ майор через те, що Гриценко разом з Воною все розпродали і позбавили його кар’єрного росту. Але тоді він мовчав. Могло погано закінчитись. Зато тепер в цьому винен діючий президент, котрий взявся виправляти помилки, допущені на протязі 25 років.
    Інший забув тему форуму, але немає аргументів і тягне за вуха слона, бо немає аргументів.
    Якщо я бачу, що хтось може краще пояснити ніж я, я із задоволенням розповсюджую його аргументи і думки. Якщо в мене є заперечення, зауваження, я його не ретранслюю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. Роман Донік

    Кто там говорил, что регистрация "Цензора" в Литве, это вообще не про налоги?
    upload_2019-1-17_7-38-28.jpeg
    upload_2019-1-17_7-39-33.jpeg upload_2019-1-17_7-38-28.jpeg upload_2019-1-17_7-38-59.jpeg
    upload_2019-1-17_7-41-26.jpeg upload_2019-1-17_7-41-26.jpeg
     

    Вкладення:

  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я не рвуся бути якимось командиром ген.штабу, не рекламую себе як військового експерта, мої роздуми, на основі спілкувань із учасниками боїв + у мене в родоводі, тато дослужився до сташого сержанта у совковій армії, мав можливість продовжити військову службу як прапорщик, відмовився, прадід був офіцером у австрійській армії.
    Писав не раз, для затятих порохоботів напишу ще раз: потужні ракетні комплекси розробляються та беруться на озброєння роками, а не за тиждень, техніка, що проїхала на параді по Хрещатику є далеко не у всіх військових частинах і не на передовій, потрібно з повагою і розумінням ставитись до військових, а не як Жуков чи Вітя "Катафалк"

    Олігархи, яких кандидатів підтримують, стоп, ви самі, шановні порохотяги недавно писали ( як дуже важливо знайду і скопіюю ), що певні фінансові клани - нормальна річ і є такі не тільки у нас, Порошенко не олігарх? Принагідно, його підтримують Косюк, Фірташ.

    Томос-тур не показуха? Переговори з вселенським патріархом, делегації у Стамбул розпочалися, коли була завсім інша влада.

    Наступна каденція Порошенка і ми вступим в НАТО, особливо із такими продажними чиновниками і генералами)))))))))))))))))))
    Вступити я не проти, але цей метод називають "Метод осла і моркви", морква є приманкою, але осел її ніколи не зїсть, а ви стали такими ослами.

    Ваші бздури - аналогічні до фанатиків Кучми, що от так багато зробив, вивів із кризи 90-их, ввів Конституцію, запровадив гривню... А те, що розплодив клани і олігархат, привів до влади янукоїдів?
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Там в тому "цензорі" є відіо, де свинорилий барига говорить про Армію.
    Читати не варто, варто слухати вашого ділдоса.
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    По-перше, і я не кажу, що Армія послабла.
    Але я скажу за Армію інше. Армія знову перетворюється на тимчасовий притулок невдах.
    Немає роботи і немає професії - в військо. Відбув контракт, отримав УБД, досить, можна звільнятись...
    Забезпечення новими зразками техніки та зброї тільки на парадах.
    Всі розуміють, що не буде одномоментно все змінено, але на таких гробих воювати, що дістались нам від народного господарства в 2014-му році, це жах. І багато чого іншого. Не буду підривати віру українців в ЗС України.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    То залежить і від вас в тому числі.


    Не знаю як у вас, але воно не всюди так є.
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Навряд чи.
    Ніхто не хоче служити за 7-10 тисяч, левову частку з яких приходиться віддавати за житло і харчування.
    Ніхто не хоче стояти в багаторічних чергах на житло, перебиваючись чужими кутками.
    Ніхто не хоче занурюватись у тупізм паперової армії...
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Десь є краще?
    А-а-а... Знаю... Нацгади і поліционери...
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Де? на лінії зіткнення?
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І на лінії зіткнення в тому числі.
    Іх не так багато, як здається. Більше в жовтій зоні. А там 4500 грн в місяць.
    І взагалі, не треба корчити з себе розумника. Страшно навіть сказати, який некомплект зараз в частинах.
    І скільки тікає. І ще більше не хочеться говорити хто приходить...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    платять за комуналку, харчування і житло?
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не пересмикуйте.
    На лінії зіткнення людей не тримають роками. Приходить час, і вони повертаються в ППД. На довший час.
    А там немає доплати, а є комуналка, харчування, житло, транспорт, одяг тощо.
     
  16. Я не думав, що VasMT настільки підлонька людина. Пам`ять як у рибки гуппі. З чого ми стартували 4 роки тому і де ми зараз. Повторюватись не буду. Армія нагодована, обута, одіта. Це не чотири роки тому, коли я потратив тисячі власних коштів, щоб забезпечити сину бронік 5 класу, взуття, змінку, теплу білизну іт.д. Почали забезпечувати житлом контрактників. 184 гуртожитки будується по всій країні. На підході квартири сержантам і штатні квартири офіцерам. Так , за рік це не забезпечиш. Чого не пишете тут скільки злетіло з посад після останньої наради КЕЧ в МО. Не вкладається в вашу теорію постійної зради і ниття.
    Аватарів в армії поменшало. Якщо у вас у батальйоні їх багато, то хто вам доктор. Плинність кадрів висока. Згоден. Але це життя. Але резерв першої черги проходить звірку, залагодження, перепідготовку постійно.
    А про 4500 взагалі піз@@ж чистої води. Як і ваша зарплатна. Хочу бачити повну карту з розшифровкою по всім позиціям зі всіма надбавками та утриманнями, тоді можна вести предметну дискусію. А так до виплати на руки не показник. Може виплачуєте за потопленого в степах України підводного човна.
    P.S. Якщо хтось думає, що тільки в українській армії постать за житло, комунальні, податки той глибоко помиляється. Якщо хтось думає, що в арміях світу велика зарплати, теж сильно помиляються, якщо ти не офіцер з купою років вислуги. Головним критерієм є соціальний захист доя тебе і членів сім`ї. З часом і ми доростемо до цього. Навіть в радянській армії, за якою тут дехто відверто сумує, цього не було.
    Назад вороття немає. Ковбаси по 2.20 не було доя простих смертних колись, забули про неї і тепер. Хто працює той має. Неважливо де живеш. Нитики, крім язви, нічого не досягають.
     
    Останнє редагування: 17 січ 2019
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То у всіх так. Не лише, хто повернувся.:)))
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Це у Василя Туга за Янеком. Який зробив ноги, але "не зрадник".:)))
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Навіть напружуватись бридко, щоби відповісти на цю маячню.
    Але справа Армії, моя справа.
    Те, що в армії в 13-му були броніки, не секрет. Всі варти забезпечувались бронежилетами для несення служби. Всі групи розмінування, всі заняття з бойовим гранатометанням тощо. Але ними не забезпечували всіх стовідсотково. Це й не дивно. Війни ж не було. Шоломів ще СШ-40, СШ-68 було вище потреби, тому ніхто і не виготовляв шоломи. І немає нічого дивного, що хтось собі придбав бронік. Хочеш жити, ще й не так розкарячишся. (с)
    Все це було, славний дубок і славні чорні талани. Правда мода прийшла на британку, (німку, американку, бельгійку ...), тому і куплялося. І зручніше, і понти поганяти можна.
    Будується, це добре.
    А куди контрактник, якому 30-50 років приведе дружину? В гуртожиток казарменного типу? Я думаю, що ні. Немає зараз сімейних гуртожитків.
    На якому підході? :)))
    На початок 18-го року в черзі перебувало 46 тисяч сімей.
    Ану візьміть калькулятор і порахуйте, коли отримає квартиру мій взводний, що прийшов служити місяць тому, з такими темпами забезпеченн
    я.
    upload_2019-1-17_21-48-49.png

    Не зважаючи на зльот з посад, частина мого підрозділу живе в казармі. Звичайній солдатській казармі радянського типу. І буде так жити ще довго.
    :)))
    Не смішіть.
    Нам доводили дані по ООС. Повірте, величезна кількість гривень знятих премій і стільки ж штрафних санкцій. І це тільки в ООС. Я не можу навести цифри, але повірте, вони астрономічні.
    Ні. Винагорода військовослужбовцям в зоні АТО (ООС) крім лінії зіткнення становить 4 500 тисяч гривень. А це основна маса військ.
    І моя зарплата чиста. без всяких втоплених танків. Немає 12 тисяч. Це з моєю вислугою. А що казати про молодих?
    Таких даних я надати не можу, бо гроші приходять на картку, і в відомостях вже купу років ніхто не розписується, але якщо ви знаєте, як нараховується грошове забезпечення, то з легкістю зможете скласти посаду, звання, вислугу і таємність.
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ви не зрозуміли. Сім"я військового живе в Львівській області, а є такі, що і в Донецькій, а сам солдат служить в Хмельницькій чи Вінницькій області. І повинен жити той солдат на два будинки. Отак от.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)