Вибори Президента України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 17 січ 2010.

?

За кого я проголосував(-ла) на виборах 17/01

  1. Богословська Інна Германівна

    2 голосів
    1,9%
  2. Бродський Михайло Юрійович

    0 голосів
    0,0%
  3. Гриценко Анатолій Степанович

    10 голосів
    9,5%
  4. Костенко Юрій Іванович

    1 голосів
    1,0%
  5. Литвин Володимир Михайлович

    1 голосів
    1,0%
  6. Мороз Олександр Олександрович

    0 голосів
    0,0%
  7. Пабат Олександр Вікторович

    0 голосів
    0,0%
  8. Противсіх Василь Васильович

    0 голосів
    0,0%
  9. Ратушняк Сергій Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  10. Рябоконь Олег Васильович

    0 голосів
    0,0%
  11. Симоненко Петро Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  12. Супрун Людмила Павлівна

    0 голосів
    0,0%
  13. Тимошенко Юлія Володимирівна

    10 голосів
    9,5%
  14. Тігіпко Сергій Леонідович

    9 голосів
    8,6%
  15. Тягнибок Олег Ярославович

    5 голосів
    4,8%
  16. Ющенко Віктор Андрійович

    23 голосів
    21,9%
  17. Янукович Віктор Федорович

    6 голосів
    5,7%
  18. Яценюк Арсеній Петрович

    8 голосів
    7,6%
  19. не підтримав жодного...

    10 голосів
    9,5%
  20. не голосував...

    18 голосів
    17,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вірогідно, буде складатися ситуація, коли не хочуть йти на союзи, не ділять портфелі, кожен за себе, але, навіть єдиний кандидат, як альтернатива, чи то порохотягам, чи то недобиткам ПР, малоймовірний, уявімо ситуацію, у ІІ тур виходить Тимошенко, перейдуть до неї всі голоси прихильників Садового, чи Гриценка?
     
  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Йой,а хіба "Свобода" то не праобраз-формація ОУН.А Стефко Бандера шо,мав генеральську шпагу? А Шухевича таки Генералом для УПА поставив!
    Та тих шаблів в людей нині купа є...ку-у-упа,як в Васі накрадених на Домбасі мін!Генералів справжіх нині нема,о-о...лише одні майори,як наш Вася!:haha:
     
    Останнє редагування: 14 жов 2018
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    З ким у ІІ тур виходить Тимошенко?
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не хочу у це вірити, але наразі всі рейтинги показують Тимошенко на І місці, та і по Вата-ТВ про це кричать. Зустрічав немало противників Тимошенко, але є і ярі фанати, та і не знаю як в інших регіонах.
    Спаринг-партнером може бути хтось із Гриценка, Бойка, Порошенка - на даний момент, зрештою, рейтинги умовні і неточні.
     
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    З Кошулинським. А зобачите ще!:yahoo:
    Шо,мільйонери україншькі не зможуть під президентом-націоналістом працювати,як демократи-масони США під республіканом Трампом? Змо-о-ожуть!:vinsent:

    А10 Терпіння.jpg
     
    Останнє редагування: 14 жов 2018
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви знаєте, я певне ще подумаю над тим Кошулинським... :scratch_one-s_head:

    Бо Слово і Діло каже, шо Кошулинський виконав свої обіцянки на 100%. Я ше такого політика не видів...
    Руслан Кошулинський: досьє, обіцянки, рейтинг » Слово і Діло

    Тепер не знаю - чи за француза Мішеля голосувати /мішель бреше на 100%/, чи за того Кошулинського
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Та тих солодейких Мішелів-Емануелів,як той Макарон з Хранції тої,та в дупцю вчасно треба копати.а не на президента висувати.Стид і сором таке для бойка,лемка,гуцула!:tongue:

    View: https://www.youtube.com/watch?v=sCjSXM6nkxc
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Теоретично, на грані фантастики, будь Кошулинський у ІІ турі, як недавно на мерських виборах, не такий фанат Кошулинського, але як із Садовим, то вже голосував за Кошулинського, хоч більше проти Садового, так би було і з Тимошенко.
    Є у мене кандидати, які мають дуже високий антирейтинг.
    Але будь ІІ тур Тимошенко/Бойко чи Тимошенко/Рабинович чи навіть Тимошенко/Порошенко - складна задача, може варто побути противсіхом, чи як між вибором Тимошенко/Янукович, не йти на вибори, чи піти зіпсути бюлетень.
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець


    Народний контроль


    2 год ·
    ДОБРОДОМОВ ІДЕ У ПРЕЗИДЕНТИ

    На позачерговому з’їзді «Народний контроль» висунув лідера партії Дмитра Добродомова для участі у виборах президента України.

    27 жовтня у Києві відбувся позачерговий з’їзд політичної партії «Народний контроль». Делегати підтримали кандидатуру Дмитра Добродомова, як кандидата на посаду президента України.

    «Друзі, ми маємо розуміти, яка наша сьогоднішня місія. Ми маємо передати країну новому поколінню. Нашим дітям, які зараз масово покидають Україну в пошуках кращого життя. Ми маємо побудувати модернізовану, цивілізовану, успішну, мирну країну, яка не має боргів. Я переконаний, що разом ми зможемо знищити стару прогнившу систему. Ми зможемо побудувати нову Україну, в якій хотітиметься жити і розвиватися», – заявив лідер «Народного контролю».

    Добродомов наголосив, що покаже кандидатів на ключові посади в країні ще під час виборів.

    «Згідно з Конституцією, президент подає кандидатури на п’ять ключових посад. Це міністри оборони та закордонних справ, голова нацбанку, генпрокурор та голова СБУ. «Народний контроль» наполягає на тому, аби кандидат у президенти під час виборів показав кандидатів на ці посади. І це мають професіонали своєї справи. Ми вже зареєстрували такий законопроект, але розуміємо, що цій владі він не цікавий. Але ми підемо саме цим шляхом і покажемо цих людей», – зазначив він.
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще один.
    Писав вже не раз, доречніше таким створити союз, поділити портфелі завчасно, якщо дійсно хочуть усунути порохотягів та не допустити реваншу ПРдунів, пролетять всі, а у ІІ тур виведуть вигідного спаринг-партнера.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Новый Вечерний Квартал 2018 - Съезд партии Слуга Народа и официальное заявление Владимира Зеленского о президенстве.


    View: https://youtu.be/Qk2idMmvQww?t=17
     
    • Баян Баян x 1
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Йой,кіко то можна про теє вогорити...Вже цілих 100 років мовимо про теє,з 1918 р. Ювілей!:mocking:

    Хитру затію.jpg Байку.jpg Троцкий.jpg Війну.png
     
    Останнє редагування: 29 жов 2018
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А може спрацювати: "Нема альтернативи діючій владі", "Треба вибирати менше зло", "Хоть щось але робить", чи як у нас дехто говорить "Вже накрав, а хтось новий буде красти більше".
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    Треба нове опитування запиляти в темі.
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Мій пррогноз, якщо до цього ( вбивство активістки Катерини Гандзюк ) причетні депутати БПП, у Порошенка ще більше впаде рейтинг, а хто розкриє злочин - може претендувати на президентське крісло.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Особисто я чекаю, щоб такого ІІ туру не було.
    Хтось із них виходить у ІІ тур із вигідним "спаринг-партнером" Бойком, будуть вибирати менше зло, як колись Кучма/комуняга Симоненко.
    Я у такому випадку краще буду противсіхом.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)