Вибори Президента України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 17 січ 2010.

?

За кого я проголосував(-ла) на виборах 17/01

  1. Богословська Інна Германівна

    2 голосів
    1,9%
  2. Бродський Михайло Юрійович

    0 голосів
    0,0%
  3. Гриценко Анатолій Степанович

    10 голосів
    9,5%
  4. Костенко Юрій Іванович

    1 голосів
    1,0%
  5. Литвин Володимир Михайлович

    1 голосів
    1,0%
  6. Мороз Олександр Олександрович

    0 голосів
    0,0%
  7. Пабат Олександр Вікторович

    0 голосів
    0,0%
  8. Противсіх Василь Васильович

    0 голосів
    0,0%
  9. Ратушняк Сергій Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  10. Рябоконь Олег Васильович

    0 голосів
    0,0%
  11. Симоненко Петро Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  12. Супрун Людмила Павлівна

    0 голосів
    0,0%
  13. Тимошенко Юлія Володимирівна

    10 голосів
    9,5%
  14. Тігіпко Сергій Леонідович

    9 голосів
    8,6%
  15. Тягнибок Олег Ярославович

    5 голосів
    4,8%
  16. Ющенко Віктор Андрійович

    23 голосів
    21,9%
  17. Янукович Віктор Федорович

    6 голосів
    5,7%
  18. Яценюк Арсеній Петрович

    8 голосів
    7,6%
  19. не підтримав жодного...

    10 голосів
    9,5%
  20. не голосував...

    18 голосів
    17,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та він же смєртєльно хворий, нема в вас співчуття...
     
    • Смішно Смішно x 2
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Вони всі хоріют, як тільки їх притиснути.
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Но за гратами в суді під ковдрою нікого ще не бачила))
    Уявляю, ото була ржака тих, хто його добре знав. Мабуть, сльози від сміху витирали.
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Мені здається, що ректор його все одно перещеголяв.
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Зарано ще говорити про якісь реальні суди зі сторони Порошенка, показуха, ми з вами не будемо сидіти в таких умовах, як хтось із чиновників, нехай походять по судах, показово познімають їх за гратами, вщухне шум, почнуть забувати люди і винуватець спокійно емігрує. Вже розраховували на диво і потім розчарувалися, надіялись, що Кучма потрясе бариг, потім, що Ющенко наведе порядок і багатьох пересаджає, тепер про Порошенка, показник, що показово возять Насірова, судили чи судять одіозних ПРдунів, мерів-сепаратистів, розслідувані злочини на майдані?
     
  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    То всьо пропаганда...вони то вміють там всі дурити,як та Юлька.:)))

    Попадає.jpg
     
    Останнє редагування: 20 вер 2018
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Недавно прочитав, відомство Ситника НАБУ загубило смартфон з справи Оніщенка. Ну і як боротися з корупцією?

    А Ситник, між іншим має жону - кацапку, батьки, якої живуть в Росії і підтримують Пуціна.

    Я думаю, є звязок.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та сумно все це.
    На такі посади треба так перевіряти, щоб був один на мільйон, - яка надвисока відповідальність, яка захмарна заплатня! але ж маємо як завжди - "продувную рожу".
    Як можна щось з вєщдоков загубити, коли на це нема розпорядження зверху?
    І з самого-самого верху, я гадаю. Бо той Оніщенко довго виконував слизькі доручення Порошенка, і як би потягнулася ниточка, то послухати прийшлося б немале коло...
    А жона з батьками в кацапстані - це гачок, на якому цей Ситник підвішений, щоб виконувати верховні команди. Бо якби Ситник та Холодницький були криштально чесні, то не було б того бруду, який там між ними завівся.
    Зараз обом нема довіри.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви вірите у таку єрунду?
    Оніщенко - це кошельок Юльки. Не більше, не менше. Оніщенко нічого немає проти Порошенка. Закордоном ніхто навіть слухати не хоче того баламута. Я думаю, Оніщенко має звязок з ФСБ через Кадирова. Він ж сам чеченець. Я взагалі не розумію як можна вірити такому сміттю. Люди не люблять Олігархів, але уважно їх слухають. Мало того, та ще й якигось задрипаних чеченців, які кормляться на українському бюджеті.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    За бабло. Заплатили - загубив.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Запамятайте одну просту річ. Так само, як нема безгрішних, так само нема кришталево чистих. Не існує у світі таких. А тому, якщо людина небезгрішна по-чесному захоче взятися за корупцію, то завжди в цій людині знайдуть грішок і будуть її пуцувати, доки її не знімуть з посади для того, щоб самому далі красти. Тому світ тре сприймати таким, який він є, а не малювати собі ідеальних людей. Тре підтримувати тих, хто щось робить і не дивитися на їх гріхи.
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Це вона особисто Вам сказала, кого підтримують її батьки?
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Панове порохотяги, якщо всі противники Порошенка агенти Кремля, то Далю Грибаукайте у такому явно неможливо звинуватити. Порошенко Вредит Украине Больше, Чем Путин — Грибаускайте
    Не на 100% підтримую Хмару, майдан і заворушення зараз не потрібні, але висловитись, що щось робить влада не так і нехай виправляється - в сам раз!
     
  14. iso

    iso Well-Known Member

    Стосовно президентства Кучми також?:)
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А що, так сказать Кучма дійсно зробив деякі вагомі вчинки, особливо відчутні після застою Кравчука, немало людей визнавали, що Кучма один із найефективніших президентів, але поганого зробив не менше, дещо ще і зараз відчутне.
    Якщо враховувати тільки позитивне, тоді і Чикатило був хорошим, якщо не помиляюся, талановитий педагог.
    В який раз повторюю, логіка старого пердуна, від якої мене просто вивертає: "Краде, але 300 дулярів дав на церкву, людям щось дає, новий буде красти ще більше", такої самої логіки дотримуються порохотяги.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Пішов я по джерелах статті Грибаскайте і.... зайшов в тупик. Ось де закінчується першоджерело:
    Порошенко вредит Украине больше, чем Путин — Грибаускайте - МАЄШ ПРАВО ЗНАТИ

    А звідки вони це взяли? Очевидно, з литовського джерела. Де воно вказано? А ніде. Значить Джерело - потолок, або ще як кажуть - висмоктане з пальця.
    Ну а вам просте запитання: Чому Литва дає Україні найбільше військової підтримки реальною летальною зброєю, якщо в Україні все зїдає корупція?
    Ви не маєте відповіді на це запитання.

    Матеріал для закріплення:
    Порошенко чудово представляє Україну на міжнародній арені - Грибаускайте. Прямий

    Ну а ваші ватні статті - це гібридна війна, на яку ви клюнули.:)
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Читав чимало матеріалу. Можете самі поцікавитись. Кажу зразу - шукати не буду.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    яка різниця ХТО. Робить добро - підтримувати. Робить зло - обламувати.
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Коротше кажучи, плюють, а притворяються, що дощ падає.
    Тільки чесно, придушена та продажність, корумпованість, що була при янукоїдах? Зауваження, незадоволення роботою порохотягів висловлював не один європейський чиновник.
    Не треба ідеалізувати Порошенка, чи говорити примітивне "Нехай щось робить".
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хто ідеалізує?
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)