Вибори Президента України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 17 січ 2010.

?

За кого я проголосував(-ла) на виборах 17/01

  1. Богословська Інна Германівна

    2 голосів
    1,9%
  2. Бродський Михайло Юрійович

    0 голосів
    0,0%
  3. Гриценко Анатолій Степанович

    10 голосів
    9,5%
  4. Костенко Юрій Іванович

    1 голосів
    1,0%
  5. Литвин Володимир Михайлович

    1 голосів
    1,0%
  6. Мороз Олександр Олександрович

    0 голосів
    0,0%
  7. Пабат Олександр Вікторович

    0 голосів
    0,0%
  8. Противсіх Василь Васильович

    0 голосів
    0,0%
  9. Ратушняк Сергій Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  10. Рябоконь Олег Васильович

    0 голосів
    0,0%
  11. Симоненко Петро Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  12. Супрун Людмила Павлівна

    0 голосів
    0,0%
  13. Тимошенко Юлія Володимирівна

    10 голосів
    9,5%
  14. Тігіпко Сергій Леонідович

    9 голосів
    8,6%
  15. Тягнибок Олег Ярославович

    5 голосів
    4,8%
  16. Ющенко Віктор Андрійович

    23 голосів
    21,9%
  17. Янукович Віктор Федорович

    6 голосів
    5,7%
  18. Яценюк Арсеній Петрович

    8 голосів
    7,6%
  19. не підтримав жодного...

    10 голосів
    9,5%
  20. не голосував...

    18 голосів
    17,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ой, кому би віддав... Так договір про дружбу і співпрацю з РФ розірвано чи далі іде обмін?
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Нічого. Йому тих мільйонів на тарифах накапає. Яка вже непідйомна електроенергія, а знову з 1 жовтня дорожчає. Ми на дачі, як живемо літом, по 500-600грн в місяць платимо, бо там 2грн-квт.
    Зараз і в місті буде більш ніж 2 грн-квт. А за тим кожна пляшка олії в магазині подорожчає.
    Це Ахмєтову треба піднімати заплатню робітникам, як з"ясувалося...
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ціни на комуналку і на товари першої необхідності тре обов"язково піднімати. Бо йнакше ми ніколи не наздоженемо Європу і не втікнемо від рашки.

    #ЖИТИ ПО НОВОМУ
    #Я вам покажу
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    та вже наздогнали. В Барселоні полуниця весь рік 1 євро коштує за кг. А в нас в самий пік в червні така ціна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ото ж бо і воно :)

    Мусет я вже тут це казав... :scratch_one-s_head:

    Недавно розмовляв з теперішніми американцями, вихідцями з нашого села. Вони в шоці від наших цін. Короче, за точно таке авто, яке у Львові коштує $75000, вони Штатах заплатили $25000.

    Ці свіжоспечені янкі за роки життя в Штатах вже трохи навчилися мислити по цивілізованому і тепер дивуються, як ми умудряємося виживати, будувати такі хати, навчати в ВУЗах дітей і справляти такі застілля :)))
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Повернемось до захисту Порошенка, долар по 10, війну закінчено, всі договори з Росією розірвані? Чи у І турі не вистарчило часу це виконати, у ІІ буде чудо?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    депортували в країну звідки приїхав.

    От не вилазить у вас совок з ваших голів. Якщо за життя ніхто з вас не мав хоть маленької бізнесової справи, то вам завжди буде здаватися, що булки ростуть на дереві, а манна падає з неба.

    Ви думаєте про вартість 1квт, а не думаєте, про зарплату людей, котрі забезпечують вироблення цього кіловата і доставку до вашого будинку.
    Вам здається, що якщо 1 Квт=2 грн., то він може коштувати й 1 грн., а чому ні? То саме комуналка.
    Є ринкова ціна 1 квт - 2 грн. Хочу - беру, а не хочу не беру. Це є ринок. Чи ви думаєте, є якась рука з неба, яка править цінами? У Польщі ціна десь 7 грн. за квт. І при їх зарплатах це також не мало. Теж можна скиглити. І там теж є свій Ахмєтов.
    А ще, якщо вам не подобається ціна на електрику, можете подякувати Семенченку Семьйону. Він ж добився дорожчого вугілля. Зате нема "торгівлі на крові". Радійте, ви ж того хотіли.
    А я так і думав, що ті люди, які найбільше кричали про "торгівлю на крові", потім будуть кричати "чому так дорого 1 кіловат"?
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тільки депортовувати, чи виносити вперед ногами доречніше росіян, що не з добрими намірами тут знаходяться. Його видачу розкритикували майже всі добровольці та патріотичні організації.
    Бізнесом можна займатись, від влади вимагається сприяння та не перешкоджання.
    Недоречна блокада чи щось було краще колись?
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, не гоніть хвилю.

    Поцікавтеся про тотого Тумгоєва. Не все так однозначно.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Вбити? І як на це гляне світ? Ми - дикуни? Він не зробив в Україні кримінальних злочинів. Він не потрібен жодній країні. Його розкритикували популісти. А от слово "добровольці" зараз дуже можне. Адля мене воно порожнє. А знаю добровольців хильнути по 100 грам. Добровольців когось обікрасти і т.д. Є різні добровольці. От той інгушет... називають його добровольцем. Він в АТО ніколи не був. Був добровольцем у Сирії. Нормальні патріоти України будуть його захищати? Не думаю. А такі є.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я в шоці від тих америкосів. Мають такі гроші і не допомагають Україні. То певно якісь ватники.
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви смішна людина. У нас монополісти накручують ціни, а ви тут політику партії нам доводите.
    Ми- найбідніша країна Європи, а ціни на енергоносії нам виставляють наближені до європейських, без європейської якості, звісно.
    Без можливості для більшості населення прикрутити те опалення. Без лічильників, які таки в Європі ставлять не споживачі за свій кошт.
    Про Семенченка перестаньте, бо вугілля возять зі сходу, тільки ціну ставлять Ротердам+.

    Це знову за рибу гроші, але Мих буде знову сперечатися і за булки нам втирати.
    Нам вже так добре, що жити тут вже не хочеться.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нема жодного президента, який би зробив все, що обіціяв. В жодній країні. А це, що він говорив - хотів, але не вийшло. Але те, що він встиг зробити - досить на три каденції.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Давайте приклади. Це порожні твердження. Що таке наближені? У 5 разів - то наближені?
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ціни на товар (газ) залежать від спроможності платників, але не настільки, на скільки ви думаєте. Що з того, що я не можу купити Мазаратті? Влада винна? Чи винен виробник Мазаратті?

    Можна знизити ціну на газ штучно, але тоді хтось мусить за нього платити більше ринку. Іншого не дано. Нема халяви ніде. Пора то зрозуміти.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви праві, але правди десь на 10%. Монополісти накручують, антимонополісти штрафуть за це. І так воно собі живе. Якусь середину знаходять. Хто ж винен, що всі енергокомпанії Кучма порозпродував? Ми ж вибрали красного діректора і тепер за це платимо. Воно так вже є і з цього тре виходити.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Сьома сказав?
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну чекайте... Ми самі собі таке робили 25 років. Ми кожні 5 років міняємо орієнтацію: то йдемо на схід, то на захід.

    Якщо прибалтика постійно йшла на захід - маємо результат.
    Якщо білоруси все йшли на схід - маємо результат.

    І маємо Україну. То вісьта, то гайта і врезультаті на місці.

    От без прізвищ кажу. Виберемо промосковського президента і знову 10 років будемо в дупі. Але якщо сьогодні світ нас зрозуміє, то при таких обставинах, будемо в дупі самі і ніхто навіть не поцікавиться. Бо хто хоче мати діло з дураками?
    От і вся політика.
     
  19. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А Ви впевнені, що це якось на зарплаті цих людей відображається? Да ви, батєнька, сказочнік, однако!!! Кілька разів на тиждень я бачу свого знайомого, котрий працює в нашому РЕСі. Я в нього нещодавно поцікавився чи збільшувалася в них зарплатня у зв’язку зі збільшенням цін на електроенергію. Відповідь сказати, чи самі здогадаєтеся? Зате всіх працівників РЕСу нагинають, щоб вони сплачували РЕКОМЕНДОВАНУ суму в квитанціях які їм виписують, а не ту, яку накрутили фактично (тобто щоб платили аванс наперед). А тих, хто несплачує рекомендовану - постійно потім трахають в хвіст і в гриву. Дякувати Богу, що у мого знайомого хата, в якій він живе, оформлена на його тестя. Тому йому відгавкуватись трохи легше: "А шо я зроблю? Я б і радий заплатити, та не встиг. Доки з роботи прийшов - тесть вже сам пішов і заплатив. Я ж не можу його заставити платити більше..."
    Раз на тиждень я відправляю поштову кореспонденцію по роботі - ходжу на пошту. За всі ці роки дівчата у поштовому відділенні мене дуже добре знають - ми вже там як друзі. І от минулого тижня вони мене обрадували - з 07.09 УКРПОШТА ввела нові тарифи. Тепер найдешевший лист - це 7 грн (звичайний лист вагою до 50 грам). З 01.01.2019 тарифи будуть знову збільшуватись. Це вже не перше підняття тарифів на пошті за останній час. А тепер, увага!! Питання: як Ви вважаєте, чи збільшувалася зарплата листонош після того, коли збільшувалися тарифи?
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Що ви маєте проти сьоменої блокади?
    Коли б ми брали від ОРДЛО вугілля, то якби можна було заборонити це іншим? Хай заробляють?
    Ось була ж історія в Польщі, що вони якусь мізерну частину того вугілля купили в ОРДЛО, то була неприємність
    Я ж про інше - все одне купляється дешеве вугілля з Росії, а вартість його накручується до Ротердамського.
    Наші хлопці ну дуже винахідливі. Нам би когось попростіше.
     
    Останнє редагування: 18 вер 2018
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)