Вибори Президента України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 17 січ 2010.

?

За кого я проголосував(-ла) на виборах 17/01

  1. Богословська Інна Германівна

    2 голосів
    1,9%
  2. Бродський Михайло Юрійович

    0 голосів
    0,0%
  3. Гриценко Анатолій Степанович

    10 голосів
    9,5%
  4. Костенко Юрій Іванович

    1 голосів
    1,0%
  5. Литвин Володимир Михайлович

    1 голосів
    1,0%
  6. Мороз Олександр Олександрович

    0 голосів
    0,0%
  7. Пабат Олександр Вікторович

    0 голосів
    0,0%
  8. Противсіх Василь Васильович

    0 голосів
    0,0%
  9. Ратушняк Сергій Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  10. Рябоконь Олег Васильович

    0 голосів
    0,0%
  11. Симоненко Петро Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  12. Супрун Людмила Павлівна

    0 голосів
    0,0%
  13. Тимошенко Юлія Володимирівна

    10 голосів
    9,5%
  14. Тігіпко Сергій Леонідович

    9 голосів
    8,6%
  15. Тягнибок Олег Ярославович

    5 голосів
    4,8%
  16. Ющенко Віктор Андрійович

    23 голосів
    21,9%
  17. Янукович Віктор Федорович

    6 голосів
    5,7%
  18. Яценюк Арсеній Петрович

    8 голосів
    7,6%
  19. не підтримав жодного...

    10 голосів
    9,5%
  20. не голосував...

    18 голосів
    17,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Доки народ буде думати, що прийде месія і зробить рай на землі, доти постійно буде то скиглення.
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А ви дійсно хочете, щоб Україна процвітала, але водночас була можливість відмивати гроші?
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    То ви серйозно? То народ винний, що в Києві не дивляться на сплатоспроможність людей і тягнуть тарифи до європейських?
    Ви знаєте, як дотягнуть до 5 тисяч квартплату, то теж не зможу платити.
    Кабміну треба бездефіцитний Нафтогаз та щоб мільйонні там були зарплати та премії. Може, я з своїм науковим званням піду до них в прибиральниці?
    Так не візьмуть же, бо туди треба протекцію з Банкової, мабуть.
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви про що? Я не вважаю субсидії чимось гарним, але деякий період перехідний вони потрібні бути, щоб не було великого стресу в людей, коли квартплата більша за пенсію. Все можна економити, коли лічильники стоять, але опалення в багатоповерхівках тебе нав'язують і ти не знаєш за що віддаєш такі гроші, відкуди така величезна сума.
    В нас так батареї завжди холодні, але якось товсті стіни рятують, та і не любимо спеки в квартирі...
    Але мова про інше: дві тисячи за опалення - це всюди, і пенсія у більшості біля двох тисяч і трохи за дві.
    Що це за керування країною? Залізти в кишеню до людей вже не по лікоть, а по плече, і звітувати, як гарно ідуть реформи. А тим часом борги по комуналці добираються до 50 мільярдів.
     
    Останнє редагування: 12 сер 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Україна ризикує втратити державність невійськовим шляхом – Тука
    "У нас є ризик втратити державність, не просто контроль над двома портами чи трьома. У нас є реальна загроза втратити державність, і до того ж не обов'язково військовим шляхом. Достатньо [нардепу, голові партії "За життя" Вадиму] Рабіновичу і [позафракційному нардепу Євгенію] Мураєву [нардепу від Опозиційного блоку Юрію], Бойку і решті цієї п'ятої колони провести більшість до парламенту – і все, гаплик, України немає, а є "Малороссийская губерния", – заявив Тука.:preved:

    Notoco Photo 10524л.jpg
     
    Останнє редагування: 12 сер 2018
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Принагідно, я ніразу ще у рошенівському магазині не був, не тому, що не вживаю кондитерки, просто рошенівську не бачу дуже якісною та і є їй альтернатива.

    Дуже ймовірно, як після революції на піднесенні обрали Ющенка - не виправдав сподівань, навіть не вийшов у ІІ тур на наступних виборах, таке саме може бути і з Порошенком, вибрали терміново після революції, тепер не оправдав сподівань і обманув, вважаю справедливо майже всі соц.опитування прогнозують йому 4-5 місце.
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Доречі, є прогнози, що раз неможливо всю Україну захопити і втримати військовим шляхом, ставка може робитися на таку собі додонізацію.
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А що ви думаєте, якщо в людей злість на таке цинічне керування, то й рабіновічів дождемося.
    Просирають раз за разом довіру народу, як доберуться на Банкову. Нащо вони доводять людей??
    Звісно, нелегкі часи, але які часи були в Грузії перед тим як Саакашвілі прийшов? Заплатні не було, та навіть електроенергії не було, а зробив цукерку з країни. Викинув крадіїв з країни, перед тим
    забрали в казну накрадене, а в нас як прийде в крісло ГП людина, так і мільйонером робиться - он Ірина Луценко купила Марседес за 2.4 мільйони. Ніяк їй без такої машини.
    І нічого не боїться, що цікаво. Для неї нема важких часів.

    Я не знаю, що на нас чекає. Як треба буде восени платити за опалення тим, хто не має на це можливості, буде щось страшне. Згадають і Кобєлєва з преміями, і Луценко на лабутенах і в Мерседесі.
    В населення чума, а в них пір. Я теж піду на Майдан,як станеться, бо як знову піднімуть ціну на газ, як обіцяють, то вже і ми з чоловіком не будемо знати, як це тягнути. Зарплати в бюджетніків при дороговізні в країні стають все мізернішими.
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Багатьох розчарваних, хто хоче привести ніби щось альтернативне, в першу чергу, це фанати Тимошенко, можу застерегти, дуже скоро із таким вибором, станете "бабушками Черновецького", де також спочатку були "милые бабушки", які отримували цукор і гречку і в один прекрасний момент втік Льооня із награбованим... у космос. Так і за Тимошенко дехто поки що тішиться за опіку над пенсіонерами "Юлиною тисячою".
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От не треба мені про цукор і гречку, і тисячу. Я чесно працюю все життя, але якщо ці залишаться при владі, працювати мені до гробика, бо пенсія буде йти на комуналку, ще й не хвататиме...А в хаті вода буде трохи тепла, і такі ж батареї. Але перейти на індівідуальне опалення ніхто не дозволить.
    Що в їх тарифах, відкіля ці цифри - хто зна. Нема якості, нема довіри, нема нічого. Ведуть до масового вибуху.
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Частина дуже цікавого інтерв'ю Яневського:

     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Чесно працювати все життя можна і на мінімалці, не напрягаючись.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :taunt::sarcastic_hand:


    пане Яневський.... якщо ти такий мудрий, то чого такий бідний?:laugh1:
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Щоб ви так "не напрягаючись" робили. Просто в бюджеті живуть гарно тільки злодії чи хабарники.
    Інші по одежці протягують ніжки. Та яка б не була моя платня, 20% в мене забирали податків, на відміну від тих, хто гарно заробляв.
    Але ми відволіклися.
    То ви вважає, що хто не може платити комуналку - хай не платять? Чи що ви пропонуєте. Може викинути їх з трьокімнатних квартир в бараки? Може хай голодують? Що ви пропонуєте?
     
  17. tea man

    tea man 茶人

    Тобі до Яневського, як до неба рачки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. tea man

    tea man 茶人

    "Не сипте перлів перед свинями – вони розтопчуть їх ногами».
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ми в різні сторони повзем, так що заспокойтеся. Яневський здатний лиш на говорильню - не мій симпатик.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Є два варіанти:
    1. Я намагаюся заробляти стільки, щоб міг оплачувати все те, що я утримую.
    2. Я отримую таку зарплатню, скільки дають, а не вистарчає - субсидія.

    Третього нема. Тарифи на житло незалежать від того, хто буде при керівництві країни. Чому? Тому що є на все ринкова ціна і пропозиція. Хочу - беру, не хочу - не беру.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)