Вибори Президента України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 17 січ 2010.

?

За кого я проголосував(-ла) на виборах 17/01

  1. Богословська Інна Германівна

    2 голосів
    1,9%
  2. Бродський Михайло Юрійович

    0 голосів
    0,0%
  3. Гриценко Анатолій Степанович

    10 голосів
    9,5%
  4. Костенко Юрій Іванович

    1 голосів
    1,0%
  5. Литвин Володимир Михайлович

    1 голосів
    1,0%
  6. Мороз Олександр Олександрович

    0 голосів
    0,0%
  7. Пабат Олександр Вікторович

    0 голосів
    0,0%
  8. Противсіх Василь Васильович

    0 голосів
    0,0%
  9. Ратушняк Сергій Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  10. Рябоконь Олег Васильович

    0 голосів
    0,0%
  11. Симоненко Петро Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  12. Супрун Людмила Павлівна

    0 голосів
    0,0%
  13. Тимошенко Юлія Володимирівна

    10 голосів
    9,5%
  14. Тігіпко Сергій Леонідович

    9 голосів
    8,6%
  15. Тягнибок Олег Ярославович

    5 голосів
    4,8%
  16. Ющенко Віктор Андрійович

    23 голосів
    21,9%
  17. Янукович Віктор Федорович

    6 голосів
    5,7%
  18. Яценюк Арсеній Петрович

    8 голосів
    7,6%
  19. не підтримав жодного...

    10 голосів
    9,5%
  20. не голосував...

    18 голосів
    17,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Цікаво, хто за цю чорнороту башляє. Партії в неї нема, як вона надумала перемагати?
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Давно я цього не писав, а доведеться...
    :))):))):)))Курочка в гнізді, яєчко в ...., а баба на базарі вже курчат продає.
     
    Останнє редагування: 27 лип 2018
    • Смішно Смішно x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    На фоні останніх подій дуже добре видно як поділилися наші політики і можемо робити висновки. А поділи є на три категорії: 1. Ті, котрі за незалежну церкву. 2. Ті, котрі вирішили відмовчатися, бо бояться "а що скаже Москва". 3. Ті, котрі прямо підтримують Московських кгбістів - попів в Україні. Можемо вибирати і розуміти хто є хто.
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Добавлю, що чим ближче до виборів, тим більше вилазить вата ватяна і хоче зібрати прихильників. Були ж версії, що ймовірна в Україні така собі "додонізація".
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Рано чи пізно розкриються договорняки, винні там і Гелетей та Вітя Катафалк ( Муженко ).
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А Верховний Головнокомандуючий винен?
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Само собою, згадані мною люди не могли робити таких справ тільки зі своєї ініціативи, якщо зробили щось не так, допустили службову недбалість, логічно, що мали би бути за таке покарані.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    МОНІТОРИНГ ЕЛЕКТОРАЛЬНИХ НАСТРОЇВ УКРАЇНЦІВ

    Лідером президентського рейтингу залишається Ю.Тимошенко, за яку готові проголосувати 17,7% тих, хто візьме участь у голосуванні та вже визначився із вибором.
    За
    - А.Гриценка можуть віддати свої голоси 10,7%,
    - Ю.Бойка – 8,9%,
    - О.Ляшка – 8,5%,
    - П.Порошенка – 8,3%,
    - В.Зеленського – 8,0%,
    - С.Вакарчука – 8,0%,
    - В.Рабіновича – 5,9%.

    Порошенко дальше під Ляшком
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Що саме найбільш турбує?

    Якщо взяти з цього списку найбільш проросійських і найбільш злодійкуватих, а це: Юля, Бойко, Рабінович, то отримаємо: 17,7+8,9+5,9=32,5 людей хочуть НЕукраїну, бандитизм та злодійство. Фактично тритина населення виступає, звісно, проти влади ГАРАНТОВАНО. Ми хочемо дійсно жити краще? Ми дивуємося з того, кого вибираємо?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Цікаво так... Путін воює проти України, Порошенко йому "допомагає", а ще помагає Медведчук, Рабінович Юлька... Але Україна стоїть... Цікаво, за чий рахунок? За рахунок диванних борців?
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Їздив автобусом сьогодні в дитячу лікарню, це - в бік Нових Петрівців (Межигір"я). З цікавістю спостеріг будівництво нової розв"язки північного відрізку окружної дороги Києва. Вголос промовив, що був у цих краях востаннє, коли їздив в гості до Януковича після того, як його вигнали.
    І несподівано дав поштовх кільком реплікам пасажирів, в основному - пенсіонерів.
    Та хіба його вигнали - сам втік. - Скоро всі потікають. - Порошенко - маньяк, тому що у людини, яка має вже мільярд, і продовжує збагачуватися, не все гаразд із головою. - Вы посмотрите, сколько новых магазинов Рошен открыли! - Я в магазинах ничего не покупаю, покушаешь, потом пенсии на лекарства не хватит. - А я все купую на ринку, дивлюсь на жіночку, чи акуратна, і купую і сир, і молоко, і м"ясо. А тим бандюгам з магазинами - лише кармани набити і потом втікти за границю.

    Шкода, що мені потрібно було виходити, а то з дуже великим інтересом послухав би Вокс популі.
     
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Неспроста в Ютьюбі перед моїми улюбленими відео крутять рекламні ролики з великими літерами "Грыщ!". Я їх проминаю, але думаю, скоро з цим почнуть боротися. Перш ніж я зможу подивитися Стіва Кауфманна, мене примусять додивится до кінця Грищ або Рабінович.
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як писав раніше, недолік Порошенка і таємний договорняк, незнищення колони Гіркіна, а також брехня не тільки закінчення війни за день, навіть про Дебальцеве, його заяви, що котла нема, всі військові із технікою та зброєю спокійно вийшли... брехня. Події під Ілловайськом - парад на День Незалежності, брязкання зброєю, яка була тільки на параді, під Ілловайськом виникало оточення, солдати оборонялись зброєю мало не часів Чапаєва.
    Принагідно, сьогодні 80 Леоніду, так сказать, Кучмі, натворив він немало зла, але за його президенства викорінились риси, типовий атрибут "лихих 90", був відстояний Крим і при спробі перевороту Мєшковим і при провокаціях на Тузлі, було не турчинівське "Стійте, не провокуйте!", а наблизитесь до українських територіальних вод зі своєю дамбою чи якою бідою, бахнемо по вас!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Бойко, Рабінович і Тимошенко затонули на яхті. Стоять у черзі перед кабінетом святого Петра. Першим заходить Бойко. На столі лежить величезна книга. Святий Петро каже:
    — У цій книзі записані всі твої гріхи, крадіжки, зловживання владою... Тобто всі твої гріхи. Бачиш, яка вона товста? Я пропущу тебе в рай, якщо ти витримаєш удар цією книгою по голові. Якщо ні то, підеш в пекло. Такі в нас пpaвила.
    Святий Петро бере книгу. Удар. Бойко, падає, насилу піднімається, хитаючись, виходить із кабінету.
    Заходить Рабінович. Чутний удар, він виповзає з кабінету.
    Заходить Тимошенко. Бойко і Рабінович переглядаються: ну, вона точно не витримає.
    У кабінеті тиша, нарешті Юля виходить, зовсім неушкоджена. Її з подивом запитують:
    — А що, святий Петро не бив тебе книгою?
    — Хе-х! Так він її підняти не зміг!

    44hh.jpg
     
    Останнє редагування: 12 сер 2018
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І тут вони заплакали за Януковичем.:)))

    Ну ясно, пенсіонери журнал Fobos не читають, а дивлються Коломоського 1+1 та Інтер.:)))

    Ох, як цікаво! В Рошен ніхто не ходить, не купляє, а магазини Рошен відкриваються і відкриваються. Брєд якийсь.:haha:

    За совітів простий народ купляв в магазинах, а на ринках не кожен міг собі дозволити, а тут раз і маєш...пенсіонер на ринку... не хіло.:good:
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    пенсіонерів совітскої закалки дуже корисно слухати, особливо вам. Станете швидше комуністом.:))):sarcastic_hand:
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ти диви, яке покращання при Порошенко.
    Миху, це кодло пройдисвітів викинуть дуже скоро. І будуть всі пенсіонери ходити до ринку, а не ритися в мусорних баках.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В моєї родички пенсія 1910, а платити за квартиру взимку повинна була біля 3-х тисяч. Мала субсидію, а в цьому році не матиме, бо непрописаний в неї зять має неофіційний дохід.
    Додумались суки, як з тіні витягнути економіку. Але дійде до того, що пенсіонери будуть кидатись з вікон. І це настане раніше, ніж прийдуть інші і витягнуть економіку з тіні в розумний спосіб.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    На горбі самих незахищенних годовані кабани збираються виїхати.
    Я родичку умовляю, щоб не дуже побивалась, і не ходила поки по субсидію, бо перед виборами щось буде, не самовбивці ж вони. Може, перерахують пенсію.
    А сама в це не вірю, бо такі цинічні суки як Порошенко і Гройсман нічого для народу робити не будуть - навіщо? хай дохнуть. А вибори зроблять.
    Такі ж як Янукович, чи може ще підліші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)