Вибори Президента України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 17 січ 2010.

?

За кого я проголосував(-ла) на виборах 17/01

  1. Богословська Інна Германівна

    2 голосів
    1,9%
  2. Бродський Михайло Юрійович

    0 голосів
    0,0%
  3. Гриценко Анатолій Степанович

    10 голосів
    9,5%
  4. Костенко Юрій Іванович

    1 голосів
    1,0%
  5. Литвин Володимир Михайлович

    1 голосів
    1,0%
  6. Мороз Олександр Олександрович

    0 голосів
    0,0%
  7. Пабат Олександр Вікторович

    0 голосів
    0,0%
  8. Противсіх Василь Васильович

    0 голосів
    0,0%
  9. Ратушняк Сергій Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  10. Рябоконь Олег Васильович

    0 голосів
    0,0%
  11. Симоненко Петро Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  12. Супрун Людмила Павлівна

    0 голосів
    0,0%
  13. Тимошенко Юлія Володимирівна

    10 голосів
    9,5%
  14. Тігіпко Сергій Леонідович

    9 голосів
    8,6%
  15. Тягнибок Олег Ярославович

    5 голосів
    4,8%
  16. Ющенко Віктор Андрійович

    23 голосів
    21,9%
  17. Янукович Віктор Федорович

    6 голосів
    5,7%
  18. Яценюк Арсеній Петрович

    8 голосів
    7,6%
  19. не підтримав жодного...

    10 голосів
    9,5%
  20. не голосував...

    18 голосів
    17,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Ти провокатор,вали нахер звідси.
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member


    У деяких логіка: всі крадуть, нехай вже буде Порошенко, бо новий буде красти ще більше. Тут не тільки справа у продовженні поганих традицій янукоїдів, нехай у 2014 терміново був потрібен президент, Тимошенко як альтернатива кращою не була. Тепер же не така терміновість і будуть кращі кандидатури.
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Порошенкові нема чого турбуватися за себе, родину та статку. У нас ще ніхто не притягувався із влади до відповідальності. Хіба що Захарченко захопить їх у полон)))
    Та с Турчинова який спрос? Він нічого і не обіцяв. Просто, т.в.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я, звісно, не культурний європеєць і не знайомий з вашим етикетом геев, як ви, але відчуваю якийсь підкол з вашого боку))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. hrim

    hrim Well-Known Member

    Якби не чинили б опору - росіяни захопили б, як анонсували, 10 областей. А так захопили кілька лише районів.
    Я вам повторю розстановку сил. Росія в десятки разів перевищувала Україну не тільки військово, а й економічно, пропагандистськи, дипломатично, геополітично, "язиково" ... й поготів. "Мы будем стоять позади женщин и детей" - пригадуєте. Не виключено, що в колоні Гіркіна були цивільні. І знищення колони могло бути використане для подальшого просування тези "Гражданская Война". Можливо.
    List of countries by Military Strength Index - Wikipedia
    2018 RANKED: 30 Most Powerful Militaries in the World - ListoGraphic
    The Top 10 Militaries of the World in 2017
    Крах Новоросії - одна із заслуг Порошенка. Факт.
    Росія не могла щось не захопити маючи таку перевагу. Я вам вже не раз подавав розстановку сил. І власне, організована гуманітарна криза на захопленій Донеччині - це наша гуманітарна перевага. Словянськ, Донецьк - це проміжні етапи. Це зараз чудово на собі відчувають мешканці Донецька. Ціллю Москви є тисячолітня столиця Київ.
    Піднімаю бойовий дух. Ось теза, з якою колона Гіркіна їхала із Словянська. Вона в межах досяжності форумлян.
     
    Останнє редагування: 5 лип 2018
    Reason for edit: помилка
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Говорив покійний Нємцов, що Пуйло піде настільки далеко, на скільки додзволимо, думали тільки проблемний Крим чи тільки недореспубліка Недоносія, що каже кремлівський скоморох Жирік - хоча би Лівобережна Україна і Київ, а легко би взяли це, почалися би бздури "русская земля", "дєди ваєвалє"... і йшли би до Закарпаття, володіти територіями від Ужгорода до Владивостока.
    Чув версії, колону Гіркіна не розбомбили, бо були у ній мирні жителі як заручники. Може жорстоко прозвучить, але чи не менше загинуло мирних жителів, коли банда Гіркіна захопила Донецьк? Мамлили, що буде забагато жертв, коли захопили луганське СБУ, казали спец.наз СБУ кидати на штурм, не мамлили в Одесі 2 травня 2014 і маємо там мир, тільки Кисельофф та інші медведопутінські журнашлюхи кричать, що багато жертв, але захопи ватани силові структури, ввійшли би їм на допомогу війська із Придністровя - і війна, жертв тоді не 48 і не 480.

    Недоносія не виникла далеко не через Порошенка, реально яка його заслуга? Коли був шабаш кримнашистів - у Херсоні провели мітинг "Херсон - це Україна", не з ініціативи Порошенка, на Дніпропетровщині навіть завезені автоматчики Коломойші присікали спроби колорадів щось захопити - не по заслузі Порошенка, у Запоріжжі активісти охороняли адміністративні будівлі, щоб не дати ватному бидлу підняти триколор.

    Навколо Словянська - йовірні родовища сланцевого газу, це вже версія.
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Знайшов цікаву інформацію про згадану вище колону Гіркіна [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А от що казав теперішній падєльнік Порошенка

    РИНАТ АХМЕТОВ: ДОНЕЦК БОМБИТЬ НЕЛЬЗЯ!

    ПЕРЕГОВОРЫ - ДРУГОЙ ДОРОГИ НЕТ.
    Ахметов дал эксклюзивное интервью телеканалу «Украина»:
    Ринат Леонидович, вчера Славянск освободили, но боевики переместились в Донецк, и сегодня мирные жители боятся повторения ситуации в Славянске, боятся выходить на улицы... Как Вы смотрите на эту ситуацию?

    Донецк бомбить нельзя. Донбасс бомбить нельзя. Нельзя разрушать города, нельзя разрушать поселки, нельзя разрушать инфраструктуру. А самое главное – нельзя допустить того, чтобы гибли и страдали люди.
    Донецк – столица Донбасса, а Донбасс – это символ труда. Здесь живут сильные, трудолюбивые и достойные люди.
    Гордые люди, мужественные люди, душевные люди. А самое главное – мирные люди.
    Поэтому я еще раз хочу сказать, нельзя бомбить Донецк. Нельзя бомбить Донбасс.

    А как тогда разрешить ситуацию на Востоке?

    Переговорами, переговорами и еще раз переговорами. Другой дороги нет. И вспомните мои слова – все равно все закончится переговорами, и все закончится миром. Только скажите мне, пожалуйста, кто вернет матерям их детей, кто вернет женам их мужей, кто вернет детям их отцов?!
    Я не хочу, чтобы гробы из Донбасса возвращались в Западную Украину, я не хочу, чтобы гробы возвращались в центральную Украину, в другие регионы нашей страны. Я не хочу, чтобы люди гибли на Донбассе. Поэтому я всегда призывал, призываю и буду всех призывать к миру.

    А мир возможен на Донбассе?

    Я глубоко убежден, что да. Я – за счастливый Донбасс. А счастливый Донбасс – это, прежде всего, мир над головой.

    Мир над головой – это самое главное!

    Счастливый Донбасс это тогда, когда люди имеют достойную работу, достойную зарплату и достойную жизнь. Счастливый Донбасс это тогда, когда нас уважают, уважают нашу память, уважают наше право говорить на русском языке, уважают наши праздники, уважают наши традиции и уважают наши амбиции. Лично я счастливый Донбасс вижу только в единой Украине.

    View: https://youtu.be/-J_uGflZ2-U
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    тобто сам собі)))
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Про Ахметку інша тема розмови, неофіційний король Донбасу не поступив як Коломойша на Дніпропетровщині, є версія, що спочатку хотів потургуватись із Києвом та вибити для себе більше повноважень, окремий федаративний округ був би ідеальним, але мав свої плани щодо цього Кремль.
    Було ж дивно, як у захоплену колорадами донецьку ОДА вільно приїхав Ахметов, не могло ж бути, щоб до терористів, які захопили Білий Дім вільно приїхав би на переговори Білл Гейтс.
     
  12. elektrik

    elektrik Well-Known Member

  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Безсмертний: Моя проблема в тому, що люди, які готові дати гроші, не готові задекларувати, що вони їх дають

    Колишній віце-прем'єр України Роман Безсмертний заявив в інтерв'ю головному редакторові видання "ГОРДОН" Олесі Бацман, що в українській політиці немає проблем із фінансовими ресурсами, втім люди не хочуть декларувати кошти на підтримку політсил.

    Відповідаючи на запитання, де він збирається брати фінансування на президентську виборчу кампанію, Безсметрний відповів: "Більш ніж за 20 років української політики я в принципі не бачив проблеми з наявністю ресурсу". "Де зараз проблема для Безсмертного? Проблема в тому, що люди, які готові дати гроші, не готові задекларувати, що вони ці гроші дають... Я зараз проводжу кілька зустрічей.
    Наприклад, перші заходи, які проводили, профінансував [екс-нардеп від "Нашої України"] Віктор Матчук, другі – [екс-нардеп від "Нашої України"] Олексій Козаченко.
    Зараз у мене буде низка заходів, які фінансуватимуть інші.
    Проблема в чому? Звертаюся, кажу: "Ти готовий задекларувати?" "Ні". Іду до наступного. Якщо готовий – будь ласка. Підтримуй, але водночас задекларуй, що ти готовий підтримувати. Перед вами сидить людина, яка організовувала в Україні не одну виборчу кампанію, я знаю, де лежать гроші й у кого вони є", – розповів політик.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Свежие президентские рейтинги:

    Д.Вида - 15.2%,
    О.Вукоевич -14.6%,
    Ю.Тимошенко -12.9,
    А.Гриценко - 11.7%
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Serhii Karelinдо #Я_Підтримую_Президента
    35 хв ·
    Президент должен победить Россию, олигархов, коррупцию и... ликвидировать пост президента. До, после, или во время? В п. 4 говорится про разделение властей, а в п. 5 президент должен сажать всех самостоятельно, вместо прокуратуры и судов. Мне одному кажеться, что автор (и все его фаны) - клиент для психиатрии?


    [​IMG]
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Перемогти Росію - поставити на руїнах Кремля синьо-жовтий прапор?
    Україна - парламентська республіка, по-моєму такі ідеї висказував і хуйлокум Медведчук. А зараз і весь час парламент був таким ідеальним, у президентові є недоліки, а у депутатів їх не може бути?
     
  17. elektrik

    elektrik Well-Known Member

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дмитро Гнап, журналіст, телеведучий, у програмі DROZDOV

    Про владу телевізора, політичні стартапи та те, чим його похід в політику схожий на Falcon. Журналіст Дмитро Гнап заявив про завершення медійної кар’єри та похід в політику. Він розповів про свої перші кроки, які б зробив на посаді Президента України. Та зізнався, що кілька місяців тому, коли приймав рішення йти в політику, думав про участь у парламентській кампанії. Але причиною зміни напрямку стала величезна кількість людей, які не визначилися із вибором президента.


    View: https://youtu.be/MdJn6mryxX8
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНІ НАСТРОЇ НАСЕЛЕННЯ: ЛИПЕНЬ 2018

    Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», лідером президентського рейтингу залишається Ю.Тимошенко, за яку готові проголосувати 17,1% тих, хто візьме участь у голосуванні та вже визначився із вибором.
    За А.Гриценка готові віддати свої голоси 9,7%,
    Ю.Бойка – 8,9%,
    В.Зеленського – 8,5%,
    О.Ляшка – 8,1%,
    П.Порошенка – 7,8%,
    С.Вакарчука,– 6,6%,
    Є.Мураєва – 4,2%,
    В.Рабіновича – 3,7%,

    Антирейтинг надалі очолює П.Порошенко: майже половина респондентів не проголосували б за нього у жодному випадку. За Ю.Тимошенко не проголосували б 28,5%,
    А.Яценюка – 26,9%,
    О.Ляшка – 26,2%,
    О.Тягнибока – 18,9%,
    Ю.Бойка – 16,1%,
    В.Рабіновича – 15,6%
     
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Не зрозумів...А де Іво Бобул?
    Дайош Іво Бобула!!!:rock::rock::rock:
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)