Вибори Президента України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 17 січ 2010.

?

За кого я проголосував(-ла) на виборах 17/01

  1. Богословська Інна Германівна

    2 голосів
    1,9%
  2. Бродський Михайло Юрійович

    0 голосів
    0,0%
  3. Гриценко Анатолій Степанович

    10 голосів
    9,5%
  4. Костенко Юрій Іванович

    1 голосів
    1,0%
  5. Литвин Володимир Михайлович

    1 голосів
    1,0%
  6. Мороз Олександр Олександрович

    0 голосів
    0,0%
  7. Пабат Олександр Вікторович

    0 голосів
    0,0%
  8. Противсіх Василь Васильович

    0 голосів
    0,0%
  9. Ратушняк Сергій Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  10. Рябоконь Олег Васильович

    0 голосів
    0,0%
  11. Симоненко Петро Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  12. Супрун Людмила Павлівна

    0 голосів
    0,0%
  13. Тимошенко Юлія Володимирівна

    10 голосів
    9,5%
  14. Тігіпко Сергій Леонідович

    9 голосів
    8,6%
  15. Тягнибок Олег Ярославович

    5 голосів
    4,8%
  16. Ющенко Віктор Андрійович

    23 голосів
    21,9%
  17. Янукович Віктор Федорович

    6 голосів
    5,7%
  18. Яценюк Арсеній Петрович

    8 голосів
    7,6%
  19. не підтримав жодного...

    10 голосів
    9,5%
  20. не голосував...

    18 голосів
    17,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    І нас тут будуть з піною біля вуст переконувати, що Москва (Путін) підтримує Коломойського, який заплатив 80 тис. баксів за голови "граждан Рассії".
     
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Да хоть в процентах. 0,1 = 10%. 10% от 35 602 855 = 3 560 285, а у вас, Дмитрий Анатольевич, равно 1 306 411
    Зрадобот:
    3 560 285 = 1 306 411
    :facepalm::facepalm:
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Серед громадян Росії є також люди, що радіють за Україну, за вільне волевиявлення на виборах.
    Якщо громадянин Росії скаже, що 3х3=9, я не буду з ним сперечатися, і скажу, що то - дійсно так.
    На Латиніну в Росії тричі вчинялися замахи (совершались покушения), вона - ворог Пригожіна (путінського кухара), вимушена була виїхати з батьками за кордон, має власний сайт, а на Эхо Москви висловлюються різні думки (пісочниця для кількох відсотків росіян, своєрідний Гайд-парк, що не загрожує путінській владі).
    Відверто кажучи, я про Вас був кращої думки.
    Але так відверто палитися у випадку з Коломойським...
    Дайте відповідь конкретно: Согласны ли Вы с тем что в своё время Коломойский, будучи губернатором в Днепропетровске, объявлял вознаграждение за головы российских сепаратистов?
    Если Вы сегодня не ответите на этот вопрос, я буду каждый день напоминать Вам об этом.
     
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    :))):))):)))
    Зрадобот, пойманный на ошибке уровня второклассника, решил пойти в атаку, зная, "лучшая защита нападение". Сначала вы, Дмитрий Анатольевич оцениваете свой уровень знания математики на основе вашего утверждения 3 560 285 = 1 306 411, затем ваш уровень знания географии на основе вашего несогласия, что Латынина не гражданка РФ, что Эхо МОсквы не российская компания, а только потом я отвечу на ваш вопрос.
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    За цією ж логікою, якщо за Порошенка віддано 3 014 609 голосів, або 15,95% (офіційні дані ЦВК):

    35 602 855х0,1595= 5 429 435

    Тобто, 3 014 609 = 5 429 435. По Вашому виходить так? о_О:hi:
    Центральна виборча комісія України - WWW відображення ІАС «Вибори Президента України 2019»

    Як казав один мій знайомий: "Не смішіть одну жіночу штучку - вона і так смішна".
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я оцінив. Хід за Вами.
    А я можу і помилится. Я - старий склеротик, нічого не пам"ятаю, не знаю, що таке математика і взагалі забув, як мене звати.
    А от Ви, освічена людина, що працює тут вже другий місяць, дайте відповідь на моє запитання стосовно 80тис. від Коломойського.
     
  7. Good man

    Good man Обычный человек

    Дмитрий Анатольевич, найдите моё сообщение
    и ваши слова будут верны. А пока не я сказал такую глупость, а вы, то извольте отвечать за свои действия.
    Стадион, так стадион. Будьте мужиком.(с)
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я признаю свою ошибку в плане 10 процентов, взятых наобум, с головы моей склеротической.
    Ход за Вами касательно Коломойского. К стадиону подойдите (с).
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Good man

    Good man Обычный человек

    Можете привести ссылку, где Беня такое сказал?
    Даже если сказал (я жду ссылку), это не даёт ему право воровать деньги из Привата и требовать рефинансированный государством Приват обратно. Правильно Порошенко его отдоминировал и не пускает обратно во властные кабинеты.
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я не знаю, казав він чи не казав, виплачував чи не виплачував, крадені гроші, чи свої.
    Я кажу про те, що "слушок пішов"(пронесся слух). І, думаю, бажаючих створювати Новоросіїю поменшало (поубавилось).
    І ще кажу, що я колись про це читав і чув, але забув. А Латиніна про це нагадала. Тому інколи корисно (полезно) слухати "лжівиє сайти крємльовской пропаганди" - вони нагадують про те, про що говорилося 5 років тому.
    До речі, Ви в 2014 році чули чи читали про таке?
    Ще раз даю посилання (папа у Васи силён в математике): Коломойский уже выплатил $80 000 за пойманных сепаратистов

    Цитата від 2014 року:
     
    Останнє редагування: 7 кві 2019
    • Подобається Подобається x 1
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Затих кентуріон Марк. Не знає що сказати.
     
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Сначала зрадобот делает утвердительное заявление, а когда его просят ответ держать, то сразу "не знаю". :))):)))
    Вот поэтому я за Порошенко. Да, не всё получилось, но томос есть, ассоциация есть, курс на вступление в ЕС и НАТО прописан в Конституции. Никто не кокетничает "ой, не знаю, куда идти Украине". Порошенко даёт четкие ответы на самые важные для страны вопросы. Мужик. :good:
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як на мене, проголосував у І турі за Смєшка, в останній момент розчарувало у Гриценку його нечітка позиція, взяття у свою команду злодія Садового, Порошенка повністю не відкидаю, його кандидатуру сприймав і сприймаю як "менше зло", на випадок ще гіршого його суперника у ІІ турі.
    Зараз немало політологів прогнозують перемогу Зеленського, якщо не станеться ніяких сюрпризів і форс-мажорів, із співвідношенням десь 20 на 40 на користь Зеленського, попри всі досягнення недоречно було Порошенку застосовувати принцип Людовіка ХIV "Держава - це я", а всі, хто не за мене - агенти Кремля.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, от ви самі крадете квіти на цвинтарі і торгуєте ними на вокзалі, витягуєте газети з сусідських почтових ящиків і продаєте їх в електричках, а на когось берете і кажете.
    Негарно так, ви би сі встидали...
     
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    • Зе бест! Зе бест! x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)