Вибори Президента України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 17 січ 2010.

?

За кого я проголосував(-ла) на виборах 17/01

  1. Богословська Інна Германівна

    2 голосів
    1,9%
  2. Бродський Михайло Юрійович

    0 голосів
    0,0%
  3. Гриценко Анатолій Степанович

    10 голосів
    9,5%
  4. Костенко Юрій Іванович

    1 голосів
    1,0%
  5. Литвин Володимир Михайлович

    1 голосів
    1,0%
  6. Мороз Олександр Олександрович

    0 голосів
    0,0%
  7. Пабат Олександр Вікторович

    0 голосів
    0,0%
  8. Противсіх Василь Васильович

    0 голосів
    0,0%
  9. Ратушняк Сергій Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  10. Рябоконь Олег Васильович

    0 голосів
    0,0%
  11. Симоненко Петро Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  12. Супрун Людмила Павлівна

    0 голосів
    0,0%
  13. Тимошенко Юлія Володимирівна

    10 голосів
    9,5%
  14. Тігіпко Сергій Леонідович

    9 голосів
    8,6%
  15. Тягнибок Олег Ярославович

    5 голосів
    4,8%
  16. Ющенко Віктор Андрійович

    23 голосів
    21,9%
  17. Янукович Віктор Федорович

    6 голосів
    5,7%
  18. Яценюк Арсеній Петрович

    8 голосів
    7,6%
  19. не підтримав жодного...

    10 голосів
    9,5%
  20. не голосував...

    18 голосів
    17,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Для чого переводити стрілки?
    Свобода СБУ не командує.

    А різні політОЛУХИ на медведчуківських каналах вже кричать, що які вони сміливі, яка потрібна дія і як треба нам дружити із Росією.
     
  2. Президентські вибори 2019. Переможець
    06:00, 31 бер
    Політика | УкраїнаПрезидентські вибори
    Перемога Підсумки
    Олег Ляшко 100
    Юрій БойкоБойко 40.00
    Анатолій Гриценко 20.00
    Володимир Зеленський 2.10
    Петро Порошенко 1.90
    Юлія Тимошенко 5.25
    Ігор Шевченко 500
    Сергій Каплін 500
    Валентин Наливайченко 500
    Віталій Скоцик 500
    Геннадій Балашов 500
    Ілля КиваКива 500
    Ігор Смешко 100
    Олександр Шевченко 500
    Олександр Вілкул 200
    Руслан Кошулинський 500
    Ольга Богомолець 500
    Петро Порошенко
    Підсумки Так 1.90 Ні 1.74
    Володимир Зеленський
    Підсумки Так 2.10 Ні 1.60
    Юлія Тимошенко
    Підсумки Так 5.25 . Ні. 1.14
    https://m.favoritsport.com.ua/uk/events/18158985/
     
    Останнє редагування: 24 бер 2019
  3. Давно помітив таку цікаву картину:

    Варто якимсь проросійським силам - Бойку, Медведчуку, Вілкулу, Мураєву чи ще комусь якось гучно і негативно про себе заявити, варто проросійським силам щось зробити або коли про них щось відомим стає - то одразу з'являється купа купа, ну дуже супер-пупер патріотичних коментаторів, які починають розказувати, що "Порошенко співпрацює з Медведчуком", що "головні колаборанти сидять на Банковій" і т п і т д

    Тобто, яку погану ситуацію не візьми супер-пупер патріотичні коментатори фактично встають на захист проросійських сил і зводять все до критики чинної влади. Причому нерідко вони критикують її майже тими самими словами, що і російські ЗМІ

    І я задаюсь після цього двома питаннями:

    1)Кого я маю в першу чергу запідозрити у свідомій чи несвідомій роботі на Кремль, самого Порошенка чи людей які непрямо але доволі ефективно захищають проросійських політиків зводячи все до "у всьому винний Порошенко"?

    2)Виходячи з доволі вірогідної відповіді на перше питання, наскільки сильно в мене має зрости впевненість, що голосувати треба саме за Порошенка, а не за кандидатів, яких підтримують люди що відмазують проросійських політиків?
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я так розумію, що посередині - полковник?
    Інкаше на голові була би Київська торта...

    зі І, між іншим, коли я бачу, що людина пише на форум о четвертій і п"ятій ранку, не спить чомусь уночі як нормальні люди, я переживаю за цю людину. Обсесива поведінка.
     
    Останнє редагування: 24 бер 2019
  5. А ви не можете собі уявити, що людина може працювати в нічну зміну і робота дозваляє відслідковувати політичні події. Розшируйте кругозір про граііки роботи.
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, раз робота "дозваляє", тоді можна. Хоча я б на Вашому місці в цей час трохи почитав словник правопису української мови.
     
  7. Я не пишу вступний твір чи диктант з української мови, чи статтю для передовиці газети "Правда". Також, на відміну від вас, я пишу зі смартфона з чортовим LG автокоректором, який не відключається. Вам би непомішало потренуватись більш логічно висловлювати думку, а то мені деколи вадається що ви брат близнюк Lanktocha.
     
  8. Браво п. Ірина


    Iryna Gerashchenko

    В ваших постах є зверхність до Зе - написав один френд.
    Ні. В моїх постах жодної зверхності, бо я демократ за поглядами. В мене є зневага до Зе. Як до неуча, непрофесійного, некомпетентного, інфантильного , переляканого, неготового до найвищої посади.
    Як до не самостійного. До людини, яка насаджує і сповідує ідеологію малороса , є малоросом і хоче зробити з України Малоросію.
    Я зневажаю Зе за його нульові моральні якості. 5 років він сміявся з України, з української армії- в найважчому 14. Він знущався з Кличка, Парубія, Ющенка, а сам без папірця не може зв’язати 2 слів. За його плазування перед Путіним. Я зневажаю чоловіка, що хотів перед ворогом стати на коліна. Я ненавиджу ворога. Й робитиму все, аби Путін відповідав за злочини перед Україною в Гаазі. А не домовлятимуся про капітуляцію. Я зневажаю всіх, хто повзає перед Москвою на колінах.
    Я зневажаю людей, які можуть в своїх авантюрах зробити зло Україні. І я , на відміну від багатьох чоловіків, не з лякливих. Я була в жорсткій опозиції до Януковича і до Кучми в часи касетного скандалу. Я й зараз не боюся відстоювати публічно свою позицію. Я роблю це не тому, що я в команді Порошенка. Там теж вистачає мовчазних і різних. Я роблю це, тому що я так думаю. І не вмію мовчати.
    Політика, управління державою - це важка праця, а не пошлий жарт. Зневажаю непрофесіоналів в усіх сферах. Й особливо тих, хто має нульову уяву про зовнішню політику, армію, безпеку- й пхаються в президенти.
    А ще я зневажаю всіх кандидатів, які мовчать про загрозу Зе, бо бояться втратити доступ до телеканалу чи з кимсь посваритися. В виборі між Україною і собою ви обрали себе.
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Зеленський - іудей, а не малорос.
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Так и вижу картину: враг нападает на Украину, нужно срочно раздавать оружие, следует неоднократная команда открывать оружейную, но тут выходит medwedo berlogsoni и заявляет - вы неправильно выразились на украинском, следует говорить вот так и так, исправьтесь, пожалуйста.
     
  11. Good man

    Good man Обычный человек

    У него дети крещёные.
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Підходить вираз "Де собака зарита?"
    А зустріч Бойка і Медведчука з Медведєвим та Міллером могла відбутися без доручення Порошенка і дозволу СБУ на переліт чартером?




    [​IMG]
     
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Бойко поставил крест на возможности Тимошенко стать президентом.
     
  14. Тобто, яку погану ситуацію не візьми супер-пупер патріотичні коментатори фактично встають на захист проросійських сил і зводять все до критики чинної влади. Причому нерідко вони критикують її майже тими самими словами, що і російські ЗМІ
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=upwIyaICRgg
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Коли і де я захищав проросійські сили?
    Навпаки, не раз наголошував, вони у мене в перших місцях антирейтингу. Заговорюєтесь, батєнька!
    Доречно, окрім наїздів на проросійські сили, трясти і Порошенка, що не трясе "вату" і почуваються вони при ньому як риба у воді, не договорняк, Бойко давно міг сидіти.
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    А що йому залишалося робити? Дружина ж його НЕ іудейка? То ж для іудеїв його діти - гої. Не мусульманами ж чи буддистами йому дітей робити)))))
     
  18. iso

    iso Well-Known Member

    Війна сьогодні ведеться не лише вогнепальною зброєю. Мова - це також зброя. "Россия кончается там, где кончается русский язык"
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Good man

    Good man Обычный человек

    Обычно глава семьи это мужчина, его фамилию берут дети, отчество по имени отца берут дети, а тут вдруг жена отдоминировала мужа по вопросу религии.
     
  20. Good man

    Good man Обычный человек

    Откройте педивикию по разделу "русский язык" и посмотрите на карту откуда и докуда простираются его носители. За поддержку этого территориального размежевания вас смело в руки СБУ можно отдавать.
     
    • Тупо Тупо x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)