Вибори Президента України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 17 січ 2010.

?

За кого я проголосував(-ла) на виборах 17/01

  1. Богословська Інна Германівна

    2 голосів
    1,9%
  2. Бродський Михайло Юрійович

    0 голосів
    0,0%
  3. Гриценко Анатолій Степанович

    10 голосів
    9,5%
  4. Костенко Юрій Іванович

    1 голосів
    1,0%
  5. Литвин Володимир Михайлович

    1 голосів
    1,0%
  6. Мороз Олександр Олександрович

    0 голосів
    0,0%
  7. Пабат Олександр Вікторович

    0 голосів
    0,0%
  8. Противсіх Василь Васильович

    0 голосів
    0,0%
  9. Ратушняк Сергій Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  10. Рябоконь Олег Васильович

    0 голосів
    0,0%
  11. Симоненко Петро Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  12. Супрун Людмила Павлівна

    0 голосів
    0,0%
  13. Тимошенко Юлія Володимирівна

    10 голосів
    9,5%
  14. Тігіпко Сергій Леонідович

    9 голосів
    8,6%
  15. Тягнибок Олег Ярославович

    5 голосів
    4,8%
  16. Ющенко Віктор Андрійович

    23 голосів
    21,9%
  17. Янукович Віктор Федорович

    6 голосів
    5,7%
  18. Яценюк Арсеній Петрович

    8 голосів
    7,6%
  19. не підтримав жодного...

    10 голосів
    9,5%
  20. не голосував...

    18 голосів
    17,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Де 2 троля підходить "Кукушка хвалит петуха".

    Не було відповіді і толкового пояснення, де логіка, чому голосувавшіі "водинтур" у 2014 повторять це у 2019? Чому не переобрали Ющенка у 2009? Де поділась 50% і більше його підтримки? Чому у 1994 в Івано-Франківській області Кучму підтримало майже 3%, а у 1999 - 93?

    Народ одним недовершеним томосом, без.візом, який можуть скасувати не здивуєш, продовження гірших традицій янукоїдів, заміна "поганого" донецького клану "хорошим" вінницьким нам ні до чого.
     

  2. View: https://twitter.com/_Cr3at0r_/status/1106085160976556032?s=20
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чи доречно, але нагадаю, як колись покійний вже Андрій Кузьменко ( він же кузьма Скрябін ) давав у 2004 концерти на підтримку Януковича, потім довгий час ігнорували його концерти на західній Україні, щоб так не було і тут.

    Де відповідь, чому всі голосувавші "вадінтур" так само будуть голосувати тепер?
     
  4. Ми пишемо про це щоденно, а людина питає чому. Тоді спитаю і я: " А ця людина притомна?"
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Писанина одна і та ж - люди повинні варахувати підписання Асоціації з ЄС, без.віз і томос, точно так само колись говорив Іван Мацялко - що люди повинні врахувати поновлену роботу підприємств, газифіковані села і проголосувати за Януковича.
    Якщо у Кучми рейтинг змінився із 2 каденціями, у Ющенка змінився, чому має бути без змін у Порошенка?
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ще раз скажу за себе. Вже в передостанній раз.

    В 2014 я голосував за Порошенка.

    Якщо він виконає свої передвиборчі обіцянки-2014, то я зараз знову за нього проголосую.

    Про небіжчика або добре, або нічого (с)

    Тому я промовчу.
     
  7. iso

    iso Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Про Кузьму Скрябіна нічого поганого - нагадав факт з його біографії.

    І у мене були близькі люди, хто голосував за Порошенка у 2014, при невиконанні обіцянок, обмані, продовження того, чим займались янукоїди, голосувати за нього не збираються.
     
  9. Good man

    Good man Обычный человек

    Да, были люди в наше время,
    Не то, что нынешнее племя:
    Богатыри — не вы! (с)
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То шо за оригінал такий? Ніколи того не чув...:scratch_one-s_head:

    А от вуйко Петро завжди казав: "Про небіжчика або добре, або нічого" і це я його цитував.
     
  11. iso

    iso Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та ті греки з римлянами все шось як-небудь говорили
    Вуйко Петро ліпше сказав:rock::yahoo:
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Так, славними «максимами». І вчили з них стріляти на яворівському полігоні. І в 14-му, і в 15-му, і в 16-му...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Если в кране нет воды, а в кармане денег, виноваты не жиды, виноват Пинзенык.
    Старое...
     
    • Смішно Смішно x 2
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    за Пинзеныка тільки лінивий не мав в кармане денег :)))
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не вата ватяна з глухого Сходу, навіть чув по наших селах, хто хоче голосувати за Бойка -бо обіцяє помиритись з Москвою, ми зможемо спокійно туди їхати на заробітки.
     
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    можна подумати, що зараз туди ніхто не їзде на заробітки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. FB_IMG_1552632604143.jpg Ivan Melnychuk
    На фото: "Русский мир" марширує в Харкові через півтора року після обрання "когоугоднононепорошенко".

    Упс-с-с... Та це ж 100 років тому. Через півтора року після того, як "зубожілий" народ на чолі з соціалістами з криками "когоугоднононескоропадского" скинув гетьманську владу і впав під тих, хто наобіцяв соціалізму і "сітний без пайка".

    Коли в Харкові проходив цей парад ті, хто наприкінці 1918 року валив гетьманський уряд - усі ці швеці-петлюри-вінниченки-андрієвські-макаренки-чехівські були вже у Відні та Парижі або валізи туди пакували.

    А народ, якому вони навішали макаронних виробів на вуха - під владою оцих... що в лаптях.
    А ще через 10 років народ власних дітей з голоду їв...

    До речі, а чи вам відомо, що починалося усе з підлості. Гетьман Скоропадський визволив Петлюру з тюрми під чесне слово не виступати проти діючого уряду - саме тоді Москва поперла на Україну.

    Петлюра чесне слово дав. А покинувши узилище показав гетьману дулю й одразу рвонув до Білої церкви - формувати загони. Не проти Москви - проти Скоропадського. Бо ворог не в Кремлі(с).

    А ще: чи відомо вам, що Скоропадський викликав усіх цих чехіських-петлюр-вінниченок-петрушевичей скопом і поодинці й умовляв: хлопці - війна; хлопці, Москва пре, хлопці, що ви робите...

    А хлопці такі - та ми ДОМОВИМОСЯ. Як тільки тебе скинемо, анімців, які тебе зхищають виженемо - так і Домовимося. І війну припинемо. Нам з Москви уже пообіцяли - хто завгодно - тільки не Скоропадский.

    Вінниченко з Петлюрою, а потім Петлюра з Чехівским насправді хотіли домовлятися з більшовиками. Вони навіть реально вірили, що з Москвою домовитися можна.

    Вони навіть армію, яку формував гетьман, розігнали: там офіцери російською мовою розмовляють і за царя воювали, - не наші. Чому лютеранин, литовець, колишній царський полковник Радзінь у тебе в Генеральному штабі, а не патріоти з народу? Чому Генеральним штабом командує колишній царський генерал Рогоза, а не молодий патріот-солдат з пролетарською свідомістю?

    І взагалі армія - це буржуйський інструмент поневолення. А ми мирні люди, нам армія не потрібна. Світ побачить, які ми мирні й розчулиться. А Лєнін поверне бронепоїзди на запасний путь. І настане мир на всій землі. І буде усім порівну. В багатих віднімемо - бідним дамо.

    Ви серйозно не знали, що намагання Петлюри створити централізовану організовану армію з Генеральним штабом торпедувалися його ж соратниками? І що настрої загітованого петлюрівськими соціалістами населення був приблизно такий: нема мені чого в армію йти - от якщо дійдуть вороги до моєї Умані, от тоді я...

    P.S. Написав оце й думаю: для кого? Да половина взагалі не зрозуміє цих історичних паралелей і сенсу тексту. Дев`ять з десяти про генерала Рогозу ніколи не чули. Половина навіть не помітить, що Русский мир" на цьому знімку в лаптях марширує.

    А добрячий шмат почне зараз мені доводити, що Петлюра - величезний патріот, а Скоропадський зрадник. А ще частина - гудити й Петлюру, і Скоропадського та піднімати на щита Коновальця. А хтось згада Болбочана, якого Петлюра знищив, бо боявся конкурента.

    А ще знайдуться прихильники Махна й скажуть: дурень це все писав...

    А тисяча танків російських біля наших кордонів чекають. І 500 бойових літаків. І 300 бойових вертольотів. І 100 тисяч піхоти.
    Чекають. на щось...
    Або на когось...
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)