Вибори Президента України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 17 січ 2010.

?

За кого я проголосував(-ла) на виборах 17/01

  1. Богословська Інна Германівна

    2 голосів
    1,9%
  2. Бродський Михайло Юрійович

    0 голосів
    0,0%
  3. Гриценко Анатолій Степанович

    10 голосів
    9,5%
  4. Костенко Юрій Іванович

    1 голосів
    1,0%
  5. Литвин Володимир Михайлович

    1 голосів
    1,0%
  6. Мороз Олександр Олександрович

    0 голосів
    0,0%
  7. Пабат Олександр Вікторович

    0 голосів
    0,0%
  8. Противсіх Василь Васильович

    0 голосів
    0,0%
  9. Ратушняк Сергій Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  10. Рябоконь Олег Васильович

    0 голосів
    0,0%
  11. Симоненко Петро Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  12. Супрун Людмила Павлівна

    0 голосів
    0,0%
  13. Тимошенко Юлія Володимирівна

    10 голосів
    9,5%
  14. Тігіпко Сергій Леонідович

    9 голосів
    8,6%
  15. Тягнибок Олег Ярославович

    5 голосів
    4,8%
  16. Ющенко Віктор Андрійович

    23 голосів
    21,9%
  17. Янукович Віктор Федорович

    6 голосів
    5,7%
  18. Яценюк Арсеній Петрович

    8 голосів
    7,6%
  19. не підтримав жодного...

    10 голосів
    9,5%
  20. не голосував...

    18 голосів
    17,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. iso

    iso Well-Known Member

    Тобто, Ви заперечуєте зменшення впливу України за останній рік?
     
  2. Я написав - читайте оригінал. Гордона не поважаю. Гадаю перевагу першоджерелам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ось і бачимо доказ, що окрім заїздженого "Армія. Мова. Віра" про ніякі більше досягнення боти не розкажуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. iso

    iso Well-Known Member

    Зрозуміло. Відповіді не буде
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    В тому першоджерелі мова йде лише про нинішній рік. І нічого не мовиться про попередні, про те, якою була динаміка.
    А взагалі-то я Вас вітаю, що Ви можете читати англійською оригінальні сайти. От тільки українська мова у Вас дещо кульгає. Але, сподіваюся, згодом підтягнете рівень своїх знань до рівня знань англійської.

    ЗІ, я Вам, колего, даю скріншот сайта, звідки бідний (бо не поважаєте його, нещасного) Гордон брав дані.
    rank Ukraine.JPG

    На першому за впливом - США. А Україна опустилася з 33-го на 39 місце. Колего.
    Радий за Вас, що Ви читаєте англійською. Давайте разом вчити французьку. Підкину посилання на цікаві методичні матеріали. Згодом будемо чихвостити Макрона, призначеного клятими Рокфеллерами на пост президента Франції
     
    Останнє редагування: 13 бер 2019
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Є ще одне, ботику. Те що ми - УКРАЇНА, а не васальна малоросійська губернія пост-совка. Все інше - шум, інформаційні бульбашки.
    Усі хто хотів "расєйских пєнсій і зарплат + укрАинскіх цен на продукти" - отримали їх із совкової лопати на "югавастокє". Нехай вони обирають СОБІ генералісімуса Клована, банду Маруські та інших "томущопарядочних". Нехай кловани та маруськи влаштують скайп-конференцію з відомим "ростовчанином", може трохи порозумнішають.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member


    Це марно пояснювати.
    В свою підтримку гаранта багато людей зайшли надто далеко - і відкривати очі ТЕПЕР психологічно болісно. Це що ж, думає кожен, я 5 років активно підтримував жадібного піарщика та брехуна? Та ж історія була з Овочем - навіть багато донецьких розуміли, яке він гівно, але продовжували підтримувати всупереч усьому.
    Тут один варіант - програє гарант вибори, почнуть його оточення трусити на предмет корупції, і прихильників відпустить помалу.
    Просто будуть намагатися згадувати його якомога рідше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я тут ні за кого не агітую, і нікого не ідеалізую, так що з кліше помилились, батєнька.
    Росія ніколи не була для мене авторитетом і ніколи не хотів чогось такого як там.
    Не таке ідеальне кодло порохотягів, немало до них зауважень, так і томос, без.віз можуть нічого не вартувати Можуть забрати безвіз: в ЄС жорстко висловилися про затягування створення в Україні Антикорупційного суду
     
  9. Чого ви тягнете сюди позавчорашній день?
     
  10. Подивіться статистику. Більшість з тих, хто голосували за Порошенко в 2014, будуть голосувати за нього і 31 березня. Найменше відсоток розчарування в тодішньому виборі.
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    З тих, хто голосував "водинтур", якщо половина з них підтримає попередній вибір це ще добре, взяти хоча би мою сімю, найближчих родичів, майже ніхто не хоче голосувати за Порошенка, хоч вимушено голосували у 2014. Звідки інформація і на основі чого, що будуть голосувати так само?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Вот это красиво разложено по полочкам.
     
    • ... ... x 1
  13. Давайте поговоримо про це 2 квітня. Зараз це пусті розмови. Я, моя сім'я голосували за. Багато хто зі знайомих голосували за Самопоміч. Тепер будуть за ПП. Просто в мене вся родина була дотична або до УНР, або до ЗУНР, або до визвольних змагань 40-х років. Молоде покоління і я - до майданів.
     
    Останнє редагування: 13 бер 2019
    • Подобається Подобається x 1
  14. Good man

    Good man Обычный человек

    Успокойся, победы в один тур в 2019-м не будет. Если только губернаторы на местах не перестараются.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)