Вибори Президента України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 17 січ 2010.

?

За кого я проголосував(-ла) на виборах 17/01

  1. Богословська Інна Германівна

    2 голосів
    1,9%
  2. Бродський Михайло Юрійович

    0 голосів
    0,0%
  3. Гриценко Анатолій Степанович

    10 голосів
    9,5%
  4. Костенко Юрій Іванович

    1 голосів
    1,0%
  5. Литвин Володимир Михайлович

    1 голосів
    1,0%
  6. Мороз Олександр Олександрович

    0 голосів
    0,0%
  7. Пабат Олександр Вікторович

    0 голосів
    0,0%
  8. Противсіх Василь Васильович

    0 голосів
    0,0%
  9. Ратушняк Сергій Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  10. Рябоконь Олег Васильович

    0 голосів
    0,0%
  11. Симоненко Петро Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  12. Супрун Людмила Павлівна

    0 голосів
    0,0%
  13. Тимошенко Юлія Володимирівна

    10 голосів
    9,5%
  14. Тігіпко Сергій Леонідович

    9 голосів
    8,6%
  15. Тягнибок Олег Ярославович

    5 голосів
    4,8%
  16. Ющенко Віктор Андрійович

    23 голосів
    21,9%
  17. Янукович Віктор Федорович

    6 голосів
    5,7%
  18. Яценюк Арсеній Петрович

    8 голосів
    7,6%
  19. не підтримав жодного...

    10 голосів
    9,5%
  20. не голосував...

    18 голосів
    17,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Олєжка ще може вчудити
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ну так і Партія Зелених нічого поганого не натворила, але і нічого хорошого, тому у парламенті їх більше не було.
    З приводу Ляшка багатьох він розчаровує та не оправдує сподівань.
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Бачив деякі соц.опитування, прогнозовано на майбутніх президентських виборах лідирують Тиимошенко і Порошенко, неочікувано, "бронза" у Вакарчука, серед лідерів я би не підтримував, ні діючого Порошенка, ні Тимошенко, Вакарчук - не відкидаю версії, що США може бути зацікавлене в його просуванні, оскільки, зацікавлені, щоб кредити, транші, які вони виділяють не розкрадали. Маю сумніви, Вакарчук інакше сприймався у музиці, у політиці, щоб не перетворився у клоуна, як футболіст Шевченко у партії Королевської, Кличко - мер Києва...
     
  4. prius

    prius Well-Known Member

    349FE60D-A3F7-4E86-B2EA-53C9A2B84414.jpeg
     
    • Смішно Смішно x 2
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А в Києві всі мери клоуни, пороблено їм чи шо :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Памятаю Омельченка - може робив деякі смішні поступки, але не до порівнянь із Льонею Космосом. Про мерів - інша тема розмови.

    На майбутніх президентських виборах, деякі дослідження показують рейтинг Поорошенка не більше 4%, є ймовірність, що навіть не вийде у ІІ тур, як колись Ющенко, хоча не відкидаю, що багато хто буде голосувати за принципом "Аби не було гірше", "Вже накрав, не треба пускати нового, щоб не крав ще більше".
     
  7. tea man

    tea man 茶人

    Особисто я за Вакарчука голосувати не буду, але ставити його на один щабель з Шевченком і Кличком не можна.
    Не забувайте, що до того, як він став професійним співаком, Святослав закінчив фізичний факультет Львівського універу за спеціальністю "теоретична фізика", вступив до аспірантури, а в 2009 році захистив кандидатську.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ше трошки цікавого про Славка

    View: https://youtu.be/X8xrdxhB4dw
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я також не збираюся голосувати, як вийняток, якщо !! тур і там вибір між ним і Тимошенко чи діючим Порошенком, тоді не буду противсіхом.
    Але і Яник ніби "проффесор", ще маю сумніви, що це буде аналог Вацлава Гавела, Рональда Рейгана чи Арнольда Шварцнегра.
     
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Буду голосувати ЛИШЕ за націоналістів,чи то за тих,хто з відкритою національною програмою!
    На четвертому році війни лишається невирішеним найважливіше питання ‒ існування нашої держави, яке постало через війну, розв'язану Росією. Ні Верховна Рада, ні Президент не готові ухвалювати кардинальних рішень, які б дозволили Україні перемогти і забезпечити мир на своїй землі
    Андрій Іллєнко: Ні парламент, ні Президент не готові на кардинальні кроки для перемоги України

    zzzfghj.jpg
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Були такі, хто часто, як за президента голосував за Тягнибока, я також колись один раз проголосував, тепер же, багато хто сходиться на думці, що не оправдав би сподівань, навіть якби там був, ну і будь зараз живий Бандера, взяв би він за горло таких "націоналістів".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Інакше знаю і відчуваю...що хитрість і крутійство не було рисою,якою керувалися в українських сім'ях Галичини,в родині моєго батька,Тягнибокового,Фаріонової Ірини,Андрія Іллєнка...як і Шухевича та Бандери.Тому не треба ля-ля,фа-фа...
    Бандера не мав диктаторського характеру,як має Путін. А Україні якраз зараз от такого,подібного,але національного Піночета і треба,щоб шось змінив,а такого і нема...і Тягнибок також таке диктаторство не потягне! А як не буде когось, хоча б в стилі а ля Бандера...то буде Путін-Джугашвілі,бо той Саакашвілі з тим 3-х місячним його говоренням глибоко "в-дупі" вже! А ви все далі всі... Юлька,Міхо,Вакарчук і пів-філармонії співаків.:haha:
    Давайте,давайте,я не керую нічим і впливу на це все абсолютно не-маю.
    Я хлопський фільозоф...та за Свободу і за таких,як Іллєнко,та подібних!:bandera::aggressive::uanew::hi:

    zzzzzzc.jpeg
     
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    У Тягнибока був шанс вийти у другий тур разом з Януковичем, коли б Янукович був розумнішим, підписав асоціацію, не було б другого Майдану, і дотягнув до нових виборів. Європу можна було ще півтора року спокійно водити за ніс, як це зараз успішно (поки що) робить Порошенко.
    Ну, звичайно, Містралі тоді б уже стояли в Севастополі.
    У другий тур Янукович би Тягнибока підтягнув, а другий тур, звичайно, виграв би. Тоді б почалися заворушення на Заході України, Янукович попросив би допомоги у Путіна, а далі - Новоросія у всій красі.
    Або ж другий варіант, також безпрограшний - Тягнибок стає президентом. Тоді заворушення на Сході України, місцеві ради Донбасу просять допомоги у Росії проти націоналістів-бандерівців, і Новоросія у всій красі.

    Нерозумні дії Януковича-гопоти призвели до фальшстарту з виборами в Україні, до фальшстарту з Новоросією, Містралі залишилися у Франції (кому продали - не цікавився), і "маємо, що маємо".

    Тягнибок зараз сидить, як муха за корою, хоча мав би з"являтися на людях проти злочинної влади хоча б у колисці націоналізму.
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Так Іллєнко народився в Кийові, мало не в Харкові.
    У Києві, як відомо, всі - гебреї.
     
    • Смішно Смішно x 2
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Гебреї чи ні, а кацапи - точно!!! І такі кацапи, що й бандерівця на такого самого кацапа перетворити можуть, якщо певний час бути разом з ними. А якщо врахувати те, що Тягнибик вже багато років треться в Києві, то з нього зараз такий самий націоналіст-бандерівець, як з мене ярий лєнінєц

     
    Останнє редагування: 24 гру 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Диктатори не для нас, взяти навіть прийом у гетьмани - помазання болотом, щоб знав звідки вийшов, це не рівноапостольний цар, ігнорує правитель народ - зібрали майдан, скинули... Це лапотне бидло може захоплюватися такими, що їх тягає за бороди - Івашка Грозний, Пєтя І, Катя ІІ, Лєнін, Денікін, Сталін, Жуков, ліліПутін, та і Хан Батий.
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Деякі мені попадались, можуть просто обожнювати Тимошенко, її портрет вдома між іконами вішають, дуже ймовірні соціологічні опитування, що прогнозують Тимошенко вихід у ІІ тур, дуже ймовірно, що її виборці перетворяться у таких собі "бабушок Черновецького", її підтримувати, ні у І турі, ні у ймовірному ІІ не збираюсь.
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Все більше схиляюсь до думки, що влада може відкладати яйця у різні кошики, тому і "нове обличчя" не завжди таке нове і таке чесне.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вибори-вибори, кандидати

    Президент
    Якщо розрахувати відсотки по відношенню до тих, хто визначився (власне, саме ці показники найближчі до можливих результатів виборів, якби вони проводилися в середині лютого), то отримаємо:
    • 24,6% проголосували б за Юлію Тимошенко,
    • 15,5% – за Олега Ляшка,
    • 12,5% – за Анатолія Гриценка,
    • 9,8% – за Петра Порошенка,
    • 9,7% – за Юрія Бойка,
    • 9,5% – за Вадима Рабіновича,
    • 4,9% – за Андрія Садового,
    • 4,2% – за Володимира Гройсмана,
    • 3,8% – за Олега Тягнибока,
    • 0,6% – за Арсенія Яценюка,
    • за інших кандидатів – загалом 4,9%.
    КМІС
     
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    @ІгорМ, Ви забули сюди ще нашого недоробленого конотопського придурка дописати.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)