Вибори Президента України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 17 січ 2010.

?

За кого я проголосував(-ла) на виборах 17/01

  1. Богословська Інна Германівна

    2 голосів
    1,9%
  2. Бродський Михайло Юрійович

    0 голосів
    0,0%
  3. Гриценко Анатолій Степанович

    10 голосів
    9,5%
  4. Костенко Юрій Іванович

    1 голосів
    1,0%
  5. Литвин Володимир Михайлович

    1 голосів
    1,0%
  6. Мороз Олександр Олександрович

    0 голосів
    0,0%
  7. Пабат Олександр Вікторович

    0 голосів
    0,0%
  8. Противсіх Василь Васильович

    0 голосів
    0,0%
  9. Ратушняк Сергій Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  10. Рябоконь Олег Васильович

    0 голосів
    0,0%
  11. Симоненко Петро Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  12. Супрун Людмила Павлівна

    0 голосів
    0,0%
  13. Тимошенко Юлія Володимирівна

    10 голосів
    9,5%
  14. Тігіпко Сергій Леонідович

    9 голосів
    8,6%
  15. Тягнибок Олег Ярославович

    5 голосів
    4,8%
  16. Ющенко Віктор Андрійович

    23 голосів
    21,9%
  17. Янукович Віктор Федорович

    6 голосів
    5,7%
  18. Яценюк Арсеній Петрович

    8 голосів
    7,6%
  19. не підтримав жодного...

    10 голосів
    9,5%
  20. не голосував...

    18 голосів
    17,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Було тут ще, що про підкупи за Порошенка показували по російських каналах, не знаю, такого не дивлюся, але якщо російські канали, приміром Каневський показав щось про серійних вбивць, законників, маньяків... показав непревду, вони всі чесні і хороші чи у мене хоч у чомусь зійшлася думка із російським телебаченням?
     
  2. Ну знову питання: назвіть того, хто, на вашу думку, буде виконувати ці обовязки хоча б на тому самому рівні. Скільки часу йому потрібно, що б увійти в курс справ. В протилежному випадку ви просто піздабол, який намагається зробити розумне лице при поганій грі і запудрити тут усім мозги.Або як у тому мультику: "А Була Яга проти".
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Я теж дивлюсь на факти. Від нашого села до кордону з кацапами менше кілометра. А в сусідньому взагалі можна кількома кроками дострибати. Проект "стіна" в даному регіоні навіть не розпочинався. Кордон в тому районі кацапи також не перейшли. Увага - питання: яким боком проект "стіна" в даній ситуації?
    немає потреби. Я не гірше вас і майора знаю як все це облаштовується. Але як показує практика - до дупи сучасні електронно-технічні методи. В районі нашого і сусіднього села на кордоні з кацапами - кацапи нашпигували електронікою все, що тільки могли: і відеокамери, і датчики руху... Але дірки в кордоні все одно є. І місцеве населення знає чудово про ці дірки, чим залюбки і користується
     
    Останнє редагування: 19 лют 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Так і думав, примітивізм, як видають деякі стар.пери, чого голосують за того, на кого багато жалілися "Та вже довго, вже накрав, а нам ще дали якусь хлібину і пакет цукру, дав 300 дулярів на церкву, а комусь новому треба входити в курс справи, буде красти по-новому і ще більше, нехай вже буде той, що є". Точно оприділився кого підтримувати не буду і 2-3 претенденти, за яких можу проголосувати у І турі, хоч ІІ не уникнути.
    Чому такий рейтинг у Зеленського - за рахунок противсіхів та голодними за "новими обличчями".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    ось ще зеленський в березні нового "слугу народу" як запустить - взагалі порве їх всіх як мавпа газету))):))):))):)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Так і думав. Локшина на вуха. 2-3 кандидати, але не назову, бо не знаю. А так я прийшов сюди попізд... Лайна на вентилятор накидати
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Good man

    Good man Обычный человек

    Как вы на себе ощутили агрессию? Расскажите без политических вбросов, правду-матку.
     
  8. Глава Європейської ради Дональд Туск дав українцям п'ять порад напередодні президентських виборів, виступаючи в Раді.
    ☑️Перша порада - не нашкодити самим собі під час виборів. Опоненти в Європі чекають приводу, щоб зруйнувати солідарність Брюсселя і Києва, а різкий конфлікт між українськими політиками може стати таким приводом.
    "Залишайтеся єдиними в справах, які важливі для України".
    ☑️Друга порада Туска - уникати спокус радикального націоналізму і популізму. Основа об'єднаної Європи це примирення, солідарність і історична правда. Популізм - це продукт комплексів і слабкості. "Україна достатньо потужна країна, щоб потребувати наркотику популізму".
    ☑️Третя порада - не повторювати за деякими політиками, що демократія, заснована на свободах - це пережиток минулого і застаріла модель, а зараз настає час авторитарної демократії. "Ми повинні захищати фундаментальні цінності".
    ☑️Четверта порада: "Будуйте разом доброчесну державу". Боротьба з корупцією, чесність і прозорість влади це не вимога європейських партнерів, а вимога українських громадян.
    ☑️ "П'ята і остання порада - повірте в молодь". П'ять років тому українська молодь вже здала іспит на зрілість.
    Туск виступав українською мовою.
    Європа вірить в Україну напередодні виборів і візит Туска це підтверджує.
    Європа вірить, що реваншу Додонів (-Ш) в Україні (по Молдовському сценарію) не буде.
     
  9. Populizm gate
    Це прекрасно. Популізм, якого ще світ не бачив. Працювати взагалі не треба, газ споживаємо безкоштовно. Та ще й будемо отримувати доплату. Податки не платимо. На пенсію одразу з народження. Веселуха...
    Нічого не нагадує? Хіба Джуля, фЛяшко, Каплін та інші не цим займаються

    ОДА ПОЛІТИЧНОМУ ПОПУЛІЗМУ
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я по справах служби проїжджав вздовж російського кордону. В 200 метрах був. Немає ні стіні, ні паркану, ні навіть позначки. Є поле...
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мене мобілізували в 14-му і до тепер буваю вдома півтори місяці на рік.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  12. Для любителів примирення
    Алексей Божов
    Д.Чекалкин. 2015 год.

    Дмитрий Чекалкин
    2 февраля 2015 г. ·
    5 фактов о "призывах к миру" из Кремля:
    автор alexapinКиїв
    1.Как убили Джохара Дудаева. Россияне сымитировали переговоры о мире и окончании Чеченской войны. Не то что бы Дудаев поверил россиянам, нет, но он вынужден был в эти переговоры вступить. Диалог он вел по спутниковому телефону постоянно маневрируя. Опасаясь поражения ракетой, наведенной по радиосигналу, связисты Дудаева относили тарелку - передатчик в сторону на 200-300 метров от аппарата. Но, россияне понимая техническую стратегию, максимально участили количество контактов. Чем практически лишили чеченскую сторону безопасной дистанции. Времени на растягивание проводов не оставалось. В результате, в момент рассказов о мире, дружбе и сотрудничестве лидера Чечни убили самонаводящейся ракетой.
    2.Как пытались уничтожить Салмана Радуева. Россияне застрелили отца Салмана, четко зная, что как настоящий чеченец он обязан похоронить отца. В момент похорон сделали засаду. Тяжело раненому Радуев повезло. Его спас случай и героизм бойцов его отряда. Аналогичным образом россияне пытались убрать и Шамиля Босаева, лишив жизни его жену и пять малолетних детей.
    3.Как ликвидировали разоблачителя Путина, беглого работника ФСБ Александа Литвиненко. Его отравил бывший коллега, ныне депутат Государственной Думы, по заданию Кремля.
    4.Украина. Иловайский коридор. В Селигере, Путин сообщил о гуманитарном "зеленом" коридоре для выхода из окружения украинских военнослужащих. Вполне очевидно, что Россия подкрепила слова своего президента государственными гарантиями. Об договоренностях на самом верху говорит способ выхода з окружения. Украинские войска были выстроены в маршевую колонну! Не в группу прорыва, а именно в маршевую колону! Когда войска вытянулись из Иловайска, русские тут же поменяли условия выхода: оставить технику, стрелковое оружие и выходить пешком. Понятно что наши отказались. После этого начался расстрел. Как в тире.
    5.Донецкий аэропорт. Киборги проявили гуманность, запустили россиян забрать тела погибших. Россияне в "благодарность" заминировали и взорвали терминал.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Йой,я сі всикаю: Він там був! В дупі був,гівно бачив! Фігуру ліпить "майор" в лапках...прапорщик сраний,сапйор! Лапші об'ївся,ще й інших годує тут!
    І кого? Ко-го-о?! Діда з Самбора-а-а,ги-ги-ги! Назвав-єм колись-го майором,то він юж майор,що по-фронті роїзджає і міни краде,йой,йой,йой.Макаронник,так їх за-совітів називали! :haha:

    upload_2019-2-19_17-33-19.png upload_2019-2-19_17-38-26.png
     
    Останнє редагування: 19 лют 2019
    • Тупо Тупо x 1
  14. Good man

    Good man Обычный человек

    Редкое вранье от глупого порохобота. Я прекрасно помню как представители ОРДЛО сразу и неоднократно заявляли - жизнь в обмен на технику. Только в глупых головах порохоботов тебя на войне из окружения могут выпустить с тяжелым вооружением. Никогда такого не было за всю историю войн, начиная со времён древней Греции. Ложь, как и всё остальное, кроме аэропорта. Про аэропорт ничего не скажу, не следил за позициями.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Не путайте. Тут домовленості були з російськими військовими, а не місцевими аборигенами.
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може порадую порохоботів, більш менш оприділився, не за вашого Пороха, не відкидаю, що остаточне рішення може бути і на самих виборах, тримаючи бюлетень, навіть у мене вдома немало схиляються до підтримки Смєшка - людина військова, досвід роботи у спец.службах та розвідці, навіть Гордон говорив, що буде триматися навіть при зустрічі з Пуйлом, можливо є деякі переваги у нього перед Гриценком. Зараз накинуться порохоботи, що це кремлівський агент. Недоліки є у всіх, а скільки у Пороха - не кожен до такого дійде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)