Вибори Президента України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 17 січ 2010.

?

За кого я проголосував(-ла) на виборах 17/01

  1. Богословська Інна Германівна

    2 голосів
    1,9%
  2. Бродський Михайло Юрійович

    0 голосів
    0,0%
  3. Гриценко Анатолій Степанович

    10 голосів
    9,5%
  4. Костенко Юрій Іванович

    1 голосів
    1,0%
  5. Литвин Володимир Михайлович

    1 голосів
    1,0%
  6. Мороз Олександр Олександрович

    0 голосів
    0,0%
  7. Пабат Олександр Вікторович

    0 голосів
    0,0%
  8. Противсіх Василь Васильович

    0 голосів
    0,0%
  9. Ратушняк Сергій Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  10. Рябоконь Олег Васильович

    0 голосів
    0,0%
  11. Симоненко Петро Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  12. Супрун Людмила Павлівна

    0 голосів
    0,0%
  13. Тимошенко Юлія Володимирівна

    10 голосів
    9,5%
  14. Тігіпко Сергій Леонідович

    9 голосів
    8,6%
  15. Тягнибок Олег Ярославович

    5 голосів
    4,8%
  16. Ющенко Віктор Андрійович

    23 голосів
    21,9%
  17. Янукович Віктор Федорович

    6 голосів
    5,7%
  18. Яценюк Арсеній Петрович

    8 голосів
    7,6%
  19. не підтримав жодного...

    10 голосів
    9,5%
  20. не голосував...

    18 голосів
    17,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Капець, це у Вас говорять стереотипи.
    Він ні чим не гірший за Вальцмана.
    Короля робить свита.
    А небувших у владі троє.
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Знову до мами в гості в райцентр приїхала сепаратістка з Алчевська.

    Її позиція без варіантів - повна автономія ЛНР в складі України.
    Українську владу в Києві не признає зовсім. Все українське для неї вороже. Але України тримається як вош кожуха ;)

    Коли я спокійно і миролюбиво сказав: "Ніяких "автономій". Ви хотіли самостійності - живіть собі самостійно і ви нам зовсім не потрібні", то сєпаратістка аж втратила дар мови.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та Господи, хто ж ці троє? Якийсь прапорщик серед них є?
    Та це ж теж влада:scratch_one-s_head:в деякому сенсі....
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви нам пенсії, дотації, субсидії, соцвиплати, давайте е\е, тепло, газ, за які ми не будемо платити, вигрібайте у нас гімно, ховайте наших шахтарів, що мруть як мухи без належної охорони праці, а ми вас за те не будемо любити і пускати в НАТО і ЄС)) І завжди кричатимемо "Почуйте Дамбас!"
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Та ж я десь проводив відбір кандидатів...
    Ви де були?
     
  7. Голодранці усіх країн гоп до купи.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Скоцик був аж лідером Аграрної партії України. Це треба дивитись декларацію, бо ці аграрні магнати не будучи при владі ногами відкривають владні кабінети) А от Кривонос - це той полковник з АТО, що я вам дала посилання.
    Зеленський...про це диво краще не треба. Це якась торгівля, бо те, що Тимошенко, яку він здвигає з другого туру і мовчить як риба??
    Слова поганого не сказала про Зе. Що це?
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    одне іншому не завадить. То він шифрується)))
    Я, наприклад, без усякого можу перейти на 100% російську і нічого... Кацапи в Пітері навіть не відрізнbли і квитки продавали как гражданам рассіі))
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А сам він десь був?
    Військовому в президенти можна йти тільки після перевороту.
    Не витримає душа чесного офіцера цю брехливо-злодійську шарагу професійних українців.
    Так вона і про ще два десятка слова не сказала.
    Поки ми не викинем на смітник історії всіх бувших, як Моісей, але не так радикально, доти в нас мінятись нічого не буде.
    Це театрральна трупа, яка рік за роком розігрує одну і ту саму виставу, комедію з елементами трагедії.
    Для нас.
     
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Василю, ви мене лякаєте. А як же бориспільська траса?
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Та ж не будуть висіти рік чи півтора, людей лякати...
    Повисять з годинку, і досить. На смітник. :mocking:
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А не завадило б...
    Я тут нещодавно дивився одну історичну передачу про піратів. І в ній розповідали що з ними робили після того, як спіймають. Так от - їх вішали на березі моря і вони там вісіли до тих пір, доки птахи не пертворювали їх тіла на звичайний скелет. От щось подібне не завадило б робити і з нашими утирками...
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  15. Ну і що з того, що кінітіпський москаль вивчив мову. Суть москальску то не переробиш. Вішати, вбивати украінців, інакше вони як фенікси знову воскреснуть з попелу. Знову своі винуваті. Не вчить історія нічому і вчитись бажання немає. Скільки крові української пролили москалі, але для дурного ворог все одно в Києві.
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Ох і корчить ху@лоїда, як чорта від ладану, а йдеться всього про цивілізаційний вибір: назад в орду чи на захід в Європу. З тих 43 кандидатів десь 36-38 статисти, які тішуть власне его і намагаються застовбити собі місце на осінніх виборах в Раду, щоб потім відбити потрачені гроші депутатськими запитами і проштовхуванням лобістських схем.
    З реальних претендентів, не бачу нікого, крім ПП, хто готовий раз і назавжди порвати з московією, викопати рів на кордоні і запустити туди крокодилів. Тому тут багато включає дурку, наче б то не розуміє, що йде війна, що неможливо переробити суспільство, що популізм нідочого доброго ще не привів. Для них війна вже скінчилась. Ху@ло нормальний пацан, це порошенко їм в штани насцяв. Зубожіння в країні, що не запаркуєш машину перед любим супермаркетом. Бідні бляхарі за місяць сплатили в пенсійний фонд більше 10 млрд гривень, а до того були бідні, аж сині, поки назбирали на свої корита.
    Особливо зубожілі ті, хто тут пишуть. Недоїдають, щоб знайти гроші на інтернет і з чого писати в інтернет.
     
    Останнє редагування: 18 лют 2019
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Кулєги,форумнії! Йой...хтів би м почути,що сі буде робити ,як наційоналісти не переможуть і не будуть при владі того разу.І хто то буде писк дерти тоді за єдину соборну Україну? А ну хтось змалюйте мені ,шо то буде,як хтось з тих новоприбулих,та буде дерти пащеку за автономічний поділ Неньки.І шо то таке тая автономія?
    Німеція федеративна з канцлером,чи гАмерика зі штатами,а чи такий собі малейкий Україншький Совіцький Союз?
    А ну,ну,хтось попробуйте...постраште мене і всіх тут нас! Може то й не таке вже й страшне,як то малюють? Ага і ще...а якою мовою в тій гАвтономії слід буде розмовляти? Суржиком напевно! Давайте ,просвіщайте хтось! А ну! :yahoo:
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)