Вибори Президента України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 17 січ 2010.

?

За кого я проголосував(-ла) на виборах 17/01

  1. Богословська Інна Германівна

    2 голосів
    1,9%
  2. Бродський Михайло Юрійович

    0 голосів
    0,0%
  3. Гриценко Анатолій Степанович

    10 голосів
    9,5%
  4. Костенко Юрій Іванович

    1 голосів
    1,0%
  5. Литвин Володимир Михайлович

    1 голосів
    1,0%
  6. Мороз Олександр Олександрович

    0 голосів
    0,0%
  7. Пабат Олександр Вікторович

    0 голосів
    0,0%
  8. Противсіх Василь Васильович

    0 голосів
    0,0%
  9. Ратушняк Сергій Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  10. Рябоконь Олег Васильович

    0 голосів
    0,0%
  11. Симоненко Петро Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  12. Супрун Людмила Павлівна

    0 голосів
    0,0%
  13. Тимошенко Юлія Володимирівна

    10 голосів
    9,5%
  14. Тігіпко Сергій Леонідович

    9 голосів
    8,6%
  15. Тягнибок Олег Ярославович

    5 голосів
    4,8%
  16. Ющенко Віктор Андрійович

    23 голосів
    21,9%
  17. Янукович Віктор Федорович

    6 голосів
    5,7%
  18. Яценюк Арсеній Петрович

    8 голосів
    7,6%
  19. не підтримав жодного...

    10 голосів
    9,5%
  20. не голосував...

    18 голосів
    17,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    http://twitter.com/#search?q=#elect_ua - всеукраїнська мітка

    http://twitter.com/#search?q=#elect_lv - львівська мітка

    У Франківському районі все спокійно.

    ---------- Додано в 10:02 ---------- Попередній допис був написаний в 08:14 ----------

    В Запорожье дедушка пытался унести избирательный бюллетень

    http://www.mv.org.ua/?news=20414

    В Запорожье члены избирательной комиссии избили журналиста


    http://www.politsovet.info/index.php/2009-07-28-11-04-23/9863-2010-01-17-07-43-03

    Пішов процес...

    ---------- Додано в 10:20 ---------- Попередній допис був написаний в 10:02 ----------

    В Донецкой области на избирательном участке №62 в 46-ом округе объявлен внеплановый технический перерыв до 11.00, сообщает Интерфакс ссылаясь на данные пресс-службы «Партии регионов».


    На данном участке нет бюллетеней. Накануне председатель участковой комиссии от кандидата в президенты Сергея Тигипко Галина Левина во всех 596 бюллетенях поставила штамп «Выбыл» напротив фамилий кандидатов Александра Мороза, Олега Тягнибока и Олега Рябоконя.

    ---------- Додано в 10:42 ---------- Попередній допис був написаний в 10:20 ----------

    Під будівлею Центрвиборчкому в Києві встановлені десятки наметів синього кольору.

    В цілому, під ЦВК розміщені близько трьох десятків невеликих наметів і два великі намети армійського типу з опаленням, на яких висять таблички Громадська приймальня народного депутата Ельбруса Тедеєва (нардеп від Партії регіонів).





    http://ua.korrespondent.net/ukraine/1036449

    ---------- Додано в 11:00 ---------- Попередній допис був написаний в 10:42 ----------

    Психлікарня голосує за комуніста ))))

    ---------- Додано в 11:11 ---------- Попередній допис був написаний в 11:00 ----------

    Сегодня утром в Киеве на избирательном участке № 76 (округ № 221, микрорайон Беличи) задержана член избирательной комиссии по квоте кандидата Януковича.

    По его словам В. Бондаренко, эта гражданка выдала 10 избирательных бюллетеней в одни руки. Это заметил член комиссии по квоте кандидата Ющенко.

    Сейчас задержанная плачет и говорит, что все произошло «случайно».

    В. Бондаренко заверил, что БЮТ будет требовать возбуждения уголовного дела по этому факту.

    ---------- Додано в 11:24 ---------- Попередній допис був написаний в 11:11 ----------

    На одній з дільниць Львова є попередні дані екзет-полу ... у 250 респондентів стрімко перемагає один з всеукраїнських лідерів

    ---------- Додано в 12:05 ---------- Попередній допис був написаний в 11:24 ----------

    Львів. 17 січня. УНІАН. Станом на 11.00 у Львівській області проголосувало 14,8% виборців.

    ---------- Додано в 12:06 ---------- Попередній допис був написаний в 12:05 ----------

    По последним данным, 1 млн 4 тысячи 128 человек подали заявления о голосовании на дому, заявили в Центризбиркоме.В то же время Центральная избирательная комиссия по состоянию на утро, 17 января, не получала никакого судебного решения о голосовании на дому при наличии медицинской справки.
    http://korrespondent.net/ukraine/politics/1036531

    ---------- Додано в 12:37 ---------- Попередній допис був написаний в 12:06 ----------

    Запоріжжя. 17 січня. УНІАН. У Запоріжжі на окремих дільницях зафіксовано факти централізованого підвезення людей на дільниці і включення їх до списків безпосередньо після приїзду.
    Як повідомив УНІАН голова правління запорізького відділення Комітету виборців України Роман П’ЯТИГОРЕЦЬ, на даний момент такі факти зафіксовані на дільницях виборчих округів №75 (Жовтневий, Комунарський райони Запоріжжя ) і №78 (Шевченківський район Запоріжжя).

    ---------- Додано в 12:56 ---------- Попередній допис був написаний в 12:37 ----------

    «У 119-му ТВК Львова, на 56-й ДВК спостерігачі зафіксували видачу членами комісії бюлетенів громадянам, які пред‘являли ксерокопії паспортів. Складено відповідний акт», - поінформував В.РОГОВ.
    Також, за повідомленням обласного виборчого штабу В.ЯНУКОВИЧА, у Львові в окрузі №120 на 27-й дільниці спостерігачі під час відкриття виборчої дільниці, о 8.00, зафіксували, що у скриньку для голосування було вкинуто талон без печатки, про що спостерігачі склали відповідний акт. «Незважаючи на це, члени комісії не припинили голосування, яке продовжувалося до 11.00. Лише об 11.00 до скриньки було вкинуто другий талон з печаткою. На цей момент на даній дільниці проголосувало уже більше 10% виборців і їхні голоси будуть визнані недійсними», - зазначив В.РОГОВ.

    56 ДВК -5 міська клінічна лікарня, загальна кількість виборців біля 300 осіб ...

    ---------- Додано в 13:52 ---------- Попередній допис був написаний в 12:56 ----------

    http://wyborcza.pl/0,103848.html - газета Виборча слідкує за нашим вибором.

    ---------- Додано в 13:57 ---------- Попередній допис був написаний в 13:52 ----------

    A kto z nich wygra w drugiej turze?

    Możliwe są najdziwniejsze scenariusze - nawet, że żadne z nich! Na Ukrainie może się zdarzyć dosłownie wszystko. Mamy taki stary dowcip: Podczas posiedzenia ukraińskiego rządu premier mówi, że sytuacja kraju jest tragiczna, kryzys, długi, inflacja itd. Ale, powiada premier, mamy dwa wyjścia z sytuacji: realistyczne i fantastyczne. Jedno jest takie, że zakasujemy rękawy, bierzemy się do roboty i rozwiązujemy nasze problemy. To jest wyjście fantastyczne. Realistyczne jest takie, że przyjeżdżają Marsjanie i wszystko robią za nas. ))))
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Якщо в 2-ому турі опиняться Тимошенко та Янукович то навіть не піду голосувати...вони одне одного варті....мабуть таки "породичало" їх кримінальне минуле....
    Юля, яка "розривається " перед виборцями, стоячи перед ними в "прикиді", де лише сумочка та взуття коштує х000 доларів...у неї є совість говорити до людей у яких не завжди вистачає 3,50 на хліб???
    голосувала за Ющенка....
     
    Останнє редагування: 17 січ 2010
    • Подобається Подобається x 13
  3. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Я також проголосував за ідею. За Європейський вибір.
    В останній момент ще вагався між Ющенком і Яценюком, особисто але для мене "перемогла молодість"... ;)
    Доречі, хороші шанси у нас має Тігіпко, принаймі дуже багато з моїх знайомих за нього проголосувало. Хоча, ІМХО, просто гарно організована передвиборча кампанія (найкраще зі всіх)... Ну що ж, поживемо-побачимо.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ради пам'яті свого діда. Ради пам'яті тих мільйонів,що віддали життя за Україну я і не ходив на вибори. Вибори здеґрадованих залишків совдепу. За тих,хто довів до ручки економіку України,виставив на посміховисько перед всім світо мою країну. Незалежно від того,які маски вони нап'ялили,СУТЬ їх залишилась незмінною.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Я ходив, щоби ніхто не скористався моїм бюлетнем, але голосував "Не підтримую жодного" бо не хочу і не буду голосувати за тих -
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. syavych

    syavych копач

     
    Останнє редагування: 17 січ 2010
    • Подобається Подобається x 3
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    За аеропорт Бориспіль?
     
  8. Peri

    Peri Well-Known Member

    Добре,хлопці,поважаю Вашу думку,але що Ви пропонуєте так ніде і не знайшла?
    Яка альтернатива *не ходити* і *не підтримувати жодного*?
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. SemperTiro

    SemperTiro Well-Known Member

    я міг би довго й урочисто писати (про європейські цінності, енергетичну незалежність держави, підтримку вітчизняного товаровиробника), але не буду... :) вважаю, що особливо сильної довіри жоден з кандидатів не вартий... Все одно наша довіра - це просто кредит, аванс.
    Я підтримую того кандидата, який, швидше за все, не пройде у 2-й тур і мені навіть цікаво, скільки ж він набере %... Мені важливіше, щоб ідеї цього кандидата так чи інакше знайшли втілення при будь-якому президенті, щоб кожен українець (як громадянин) відчув себе потрібним цій державі. Дуже хочеться, щоб майбутній пезидент підтримав українців і українське (навіть якщо ми щось робимо погано, то з часом навчимося робити гарно. все ж це ліпше, ніж ніц не робити), зрозумів сподівання кожного з нас... зрештою, усвідомив, що є слугою народу.
    Сподіваюся, що доживу до такого президента :) якщо не я, то хоч мої внуки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Альтернатива проста: практично всі, хто є у цьому списку кандидатів вже себе проявили цілковито і повністю. І ці лиця з бігбордів (чи бігмордів) вже всім набридли до оскомини. Якщо ми насправді хочемо врешті-решт збудувати нову Україну - потрібно повністю міняти так звану політичну еліту. Потрібний прилив свіжої крові, свіжих мізків, бо ці люди вже себе вичерпали.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Зі сходу? Заходу? Півдня? Півночі? Звідки реальна експансія?
     
  12. Peri

    Peri Well-Known Member

    як це зробити практично?
    скільки часу,на вашу думку,це займе?
    де шукати ті *свіжі мізки і кров?*

    п.с.без образ,цікава Ваша думка,адже це наша з Вами Батьківщина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. iso

    iso Well-Known Member

    Зі Сходу, єстественно;)
     
  14. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Яка різниця звідки. Аби людина була патріотом і професіоналом. Ми ж не збираємося ділити Україну, чи не так?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    УРА!!!! Український народ дав під зад помаранчовому некрофілу.... УРА! Історична правда здійснилась! ВІТАЮ ВАС ВСІХ! (результати екзитполів)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. iso

    iso Well-Known Member

    Народна мудрістьт гласить, Не кажи Гоп, навіть як перескочив. Обдивися добре куди ускочив;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    по результатам екзитполов, во втором туре победа Януковича - очевидна, вместе голоса Януковича и Тягибка сильнее чем Юля и еже ... в принципе кому-то это понравится, кому-то нет но Украина свое слово сказала (почти) посмотрим на официальные результаты, но уже ясно что Украина которую отдельные граждане здесь считали такой-то на самом деле совсем другая .... Впрочем и так ясно что в 2004 Ющенко смог победить только благодаря тому что отдельные граждане Левобережной Украины (я и сам такой) повелись на обещания - помаранчевых змін, вместо этого мы получили кресты и падения уровня жизни .... в этот раз - но пасаран ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тобто, ви вважаєте, що народ України дав копняка в ср... не надивившись за п"ять років кому?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Locke

    Locke невиправний реаліст

    За 1-2 роки в принципі можна знайти, було би бажання. Це теоретично. А практично - всі теперішні дійові особи не зацікавлені в цьому, бо відстоюють інтереси не України, не народу, а олігархічних кланів. Думаєте звідки беруться сотні мільйонів доларів на виборчі кампанії? А як відомо - "Кто девушку угощает, тот ее и танцует" На жаль це так.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. iso

    iso Well-Known Member

    Я не про Ющенка. Він вже давно покійник (політичний). Я про перших двох кандидатів. А Тигипко таки мав шанс.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)