Вибори мера Львова

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем ridnjanyn, 6 жов 2009.

  1. ridnjanyn

    ridnjanyn миється в бані

    Як думаєте, варто йти голосувати за когось чи не варто?
     
  2. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Сьогодні вже пізня година, тому я піду краще на пиво :))) Нагадайте завтра вранці
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У нас таке законодавство, що якщо ви не підете, ваш голос скористають на свій розсуд інші.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А коли вибори? Хто балатується?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та скоро почнесі.... з січня... і аж до паски...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Всі свята, нє? Від Різдва до Великодня. :) Буде їдна політика в "ящику" крутитись :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. night

    night Well-Known Member

    Особисто я не піду голосувати. Не бачу змісту. За кого б не проголосували люди верхівка вирішить як вигідно їй. Не вірю я в чесне голосування в нашій країні. Та і що міняється з приходом нового мера. Корупція, розпродаж земель і т.д продовжується. Для міста не робиться практично нічого , а те що робиться тільки для виду освоєння виділених на місто коштів.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я б теж не йшов, якби мене все влаштовувало, а так... тре міняти...
     
  9. night

    night Well-Known Member

    мене також не все влаштовує, але я свідома того що нічого не зміниться ще кілька десятків років. Які б передвиборні обіцянки нам не давали після виборів це все забувається.А вибори це лише формальність (типу в нас демократія). А перемагають то лише гроші людей, які вкладають в свою маріонетку а потім вимагають від неї результатів, рішень в їхню користь.
     
  10. syavych

    syavych копач

    Якщо не бачите достойних кандидатів - ідіть і проголосуйте проти всіх, інакше ваш голос розділиться між кандидатами у відповідній пропорції їх голосів.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    то у кращому випадку.
     
  12. syavych

    syavych копач

    Ну так, я забув додати "теоретично", практично - підуть тому, кому треба :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    В деяких країнах - якщо ти не прийшов проголосувати взагалі - стягається суттєвий грошовий штраф.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Вважаю це правильним рішенням. Хоча може це про мерів і не стосується, бо на виборах їх завжди до кольору до вибору балатується. Але от на президентських виборах можна було б масово проголосувати "ні за кого", тоді б з'явився шанс вибрати когось іншого, щоб не товкти постійно воду в ступі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    от не знаю, але десь чув....
    якщо більше 50% проголосує проти всіх, чи будуть вибори по-новому з новими кандидатами?
     
  16. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    мабуть, що будуть :) тільки залишається ще знайти тих нових кандидатів :)
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ви про шо?о_О
    Про тоті?:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. syavych

    syavych копач

    вибори то по-новому будуть, а от кандидати скоріше старі :)
     
  19. von Philip de Conopel

    von Philip de Conopel Well-Known Member

    Вибори мера - це той випадок, коли йдется не про політику, а про нормального господаря. Нащо Львову було будувати новий стадіон для Євра? Реконструкція "України" обійшлась би значно меншим коштом! Але не було би "пам"ятника!" новій владі. Промовчу про "дивіденти".
    Побачив у тегах Писарчука і Садового (чомусь обидвох з малої літери). Так виглядає, з них і оберемо. Здається перший з них вже давно "роздає", а не "гребе".
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хоче в мери, щоб приватизувати землю Південного?
     
а де твій аватар? :)