Вибори до Верховної Ради 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 9 чер 2019.


  1. View: https://twitter.com/Cherkas72/status/1140516767833427969?s=20

    "Слава Украине - это нацизм". Так утверждает партия СЛУГА НАРОДА. Господин Дубинский, какой то там в списке партии и будет депутатом Верховной Рады. Патриоты Украины, голосуйте за партию СЛУГА НАРОДА! Помогите кремлетварям убить страну изнутри!
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Дискредитують Слугу Народу, думаєте ватний виборець побіжить до Порошенка? Додасться голосів Бойку, Медведчуку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]


    Сторонники абсолютно всех партий решительно поддерживают роспуск Рады кроме... сторонников Порошенко.
    Идиотизм пропаганды от Петра Лексеича (а тут мы видим результат работы как раз и прежде всего пропаганды - пропаганды ненависти к президенту Зеленскому) состоит именно в том, что как раз досрочные выборы для его партии - единственное спасение. А отмена указа Зеленского КСУ - смертельный удар по партии Порошенко.

    За новые месяцы Вакарчук, Гриценко Смешко и Гройсман просто растащат электорат Порошенко, он не наберет и 5%, особенно если учесть, какую атаку на Порошенко поведут Саакашивили и Портнов, - а эта атака совершенно неизбежна.

    Т.е. воодушевленные ненавистью сторонники партии "Европейская солидарность" - высказываются за то... чтобы их партия не попала в Раду.
    Злоба ослепляет.
    А месть - блюдо, которое следует подавать холодным.

    Однако Порошенко столько раз нарушал этот принцип... что ж, и результат не заставил себя ждать. И результат Порошенко еще раз подтвердил: политик не имеет права давать волю своим эмоциям - жадности, злобе, зависти и т.п. Он должен жить расчетом.

    А Порошенко хотел жить своими желаниями - и проваливается. Просто на глазах у публики, которая тоже не сделает выводов из увиденного.
    Украинцы на чужих ошибках не учатся - им не до того, они торопятся делать свои.
    </span>
    PS. А как правильно поступить власти, если КСУ признает указ неконституционным? две трети населения уверены, что их воля важнее какого-то суда, все равно надо проводить досрочные выборы...

    Прав был Ленин: учиться, учиться, и еще раз учиться. Может и поумнеем.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Хто дискридитує? Кандидад від СН Дубинський чи "Слава Україні"?
     
  5. Вибір
    Для мене все дуже просто щодо вибору на парламентських. Є ключове питання, відповідь на яке розставляє усі крапки на "Ї". Це питання ставлення до московської агресії. В передвиборчих баталіях я чую його так:
    "Слуга народу" - "здаємося Москві"
    "Опозиційна платформа" - "переходимо на бік Москви"
    "ЄС" - "геть від Москви"
    "БЮТ" - "продаємося Москві"
    "Голос" - "немає ніякої Москви"
    Зупинюся на останній партії, до якої все частіше біжать мої знайомі контужені пропагандою . Зараз панівними серед більшості партій є медведчуківські ідеї щодо взаємодії із Москвою. Вони захопили не лише СН, ОП і БЮТ. Вони є домінуючим і в "Голосі", і в багатьох інших. Федералізація, мир за будь-яку ціну, "услышь Донбас", референдуми, головний ворог - корупція старих політиків... Чіткої позиції щодо московської агресії не чути від жодної людини із списку "Голосу" за винятком Притули. До речі, із початку оголошення своєї політичної діяльності від Притули я також нічого про це не чув. Вакарчук щось там мнямкає невиразне, нагадуючи непідготовленого студента, який розуміє що потрібно щось говорити, але не можна говорити нічого конкретного, щоб не спалитися. Більшість у прохідній частині списку це "шабунінські" і від ТІ-У. Тому, на 80% шобла, в списку лише 20 процентів умовно проукраїнських і Притула на 30-му місці. Тому потрапивши в ВР, "голосівці" усю дорогу лише співатимуть "не моя війна".
    Корупція це погано, але ігноруючи питання московської агресії, ми замінимо свого корупціонера на російського. Хоча, як заявляли ТІ-У (оті що є в першій десятці "Голосу"), в РФ, на відміну від України, із корупцією усе гаразд)))
    Думай-те!
    Іван Хом'як
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  6. Тема для роздумів по результатам перегляду телеканалу "Прямий":



    dneprlena
    @dneprlena
    "драстє, люди добрі! я - Петро (Іван, Андрій, Олег, Микола), маю три освіти, 2 червоних диплома, вільно володію 6 мовами, маю наукову ступінь, та нагороджений Держ.преміями за наукові розробки! якщо ви оберете мене, ми будемо робити реформи! по-научному!"

    Люди гудуть:
    які! шо пропонуєш?
    - Розповідаю. Пан Газдицький мусить платити податки, пан Даїшніков мусить припинити брати хабарі, пан Наливайко мусить припинити доливати воду в пиво, пан Пасічник мусить припинити додавати в мед антибіотики, пану Літаковичу доведеться змиритися

    змиритися з тим, що конкуренція буде сприяти здешевленню авіаквитків, пані Пігулкіна більше не буде наживатися на ліках в аптеках нашого міста, а всі решта будуть працювати, припинять палити в громадських місцях, недопалки кидатимуть в урни, сміття сортуватимуть і будуть чемними
    люди чешуть рєпи...

    Виходить інший кандидат в супроводі напвоголених дівчат, під гучну музичку, сипле жартами і анекдотами
    в натовп кидає шаурму і пігулки екстекзі

    хелоу, чувакі і дєвчьонкі!
    я юрист-недоучка, за фахом не працював, люблю шутіть, з дєцтва любіма іграшка - м'ясорубка, і ващє я кльовий чувак, у мене є кубік і прес зєлєні! якщо ви оберете мене - хуже нє будєт! я вам покажу новий сєріал зі старими жартами, спіжєними в інтернеті

    а ще я вам покажу, як я граю на роялі без штанів в АП
    пиво і мед за мого президенства залишаться такої самої високої якості , як і раніше, дякую вам пан Наливайко і пан Пасічник! дякую, я вам дуже дякую! чую вас, чую кожного!

    тепер ваші бажання - це верховенство права, на Конституцію і Закони можна не зважати! народ все вирішуватиме кнопкою в смартфоні у кого смартфону немає - той лох, і буде позбавлений права голосу! хто не хочуе бути лохом - купує у мого пресс-секретаря смартфон за спец-прайсом

    бонус до смартфону - мій автограф, хто придбає 10 смартфонів в одно ліцо - селфік без штанів в АП
    а січас - всім пиво від пана Наливайка і діскатєка!
    звучить запальна музичка тунц-тунц-тунц, летить шаурма і ллєцця пиво

    вніманіє вапрос!
    за кого проголосує мудрий нарід, що хочє жити як у казці?
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    На папері.
    Ніяка політсила не наважиться тепер прямо йти на капітуляцію чи зближення із Москвою. Думали янукоїди так йти, де вони зараз? Враховуючи настрої людей, наявність зброї, мирних майданів вже не буде. Ніякий лідер партії не хоче бути винесений на вилах. Можете не розпинатись про єдиного незамінного, безальтернативного, ворога Москви божка Порошенка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Уе для вас він божок, тому і бісишся, що тобі до ньогояк від Землі до Місяця. Для мене він колишній президент, який багато зробив для краіни, більше, ніж всі попередники. Зараз простий громадяний краіни, який виборює право бути депутатом і захищати те, в що вірить - Україну.
    А вам лохам потрібен той, хто буде сцяти вам в очі, видаючи це за божу росу.
    З богом, Парасю, якщо'тя хочуть.
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Дурість
    Багато президентів мали якусь унікальність, чимось проявили себе, але це минуле, так і стали секонд-хендом НДП, За ЄдУ, Наша Україна, ПР... Ні із кого кумирів не роблю.
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    БєПєПє,БлЮвоТа, Сволота...
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тільки БЮТ і Свобода партії, не під президента.
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Але секонд-хенд. Хоча Йулька і Алєжик сплять і бачать, як булаву хапнуть.
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Вам пан Юрко поставив "тупо" з двох причин.
    По-перше, за те, що ображаєте Йульку, у якої були реальні шанси вхопити булаву.
    По-друге, за те, що Ви думаєте, що Алєжик всерйоз сподівається вхопити булаву. Він біжить не з метою догнати, а з метою зігрітися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    000aвx7к1а2aв3dа2a.jpg
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    • Тупо Тупо x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Маю моральне право...після бокалу пива!
    А ти там дивисі на тім морі Азовшькім,не зашпонтай-сі,та й не заблуди-сі...маршала кусочєк! :crazy:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=RkIEC9qidmI
     
    Останнє редагування: 18 чер 2019
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Головне, що може внести корективи в вибори- рішення КСУ. Нагадаю, що на п'ятницю ввечері думки суддів розділилися рівно порівну: 9 'за' і 9 'проти' конституційності указу про дострокові вибори.
    Як там дихається Петру Олексійовичу? А раптом здуру скасують? Адже ж кісток не збере ...
    На жаль, політичне щастя як і щастя гравця таке мінливе)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)