Вибори до Верховної Ради 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 9 чер 2019.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Щодо Сивохо знаю багато негативу, та і не є він великий законотворець, хоч під брендом "Слуга народу" у парламент хто тільки може не потрапити.
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ітак, які канали не варто дивитися, крім 1+1 та Інтер:

    Соратник Медведчука Тарас Козак купив телеканал ZIK, об’єднав його зі «112 Україна» та NewsOne і створив медіахолдинг під назвою «Новини»
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вам з себе не смішно?
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та невже ці кандидати не чують, що країна вже не та, що обставини геть не ті, щоб за пусте місце віддавати голоси?:facepalm:

    Отакий "артист" без сорому вилазить на сцену, не маючи ні голосу, ні зовнішності, ні таланту композитора, знаючи, що дивляться не на нього, кумедного сірого недомєрка, а на гарних дівчат за спиною - ну то танцював би, танцюючий рєктор, поки хтось ходить.
    Точно чудо кропив'яне. І в Раді таким як медом намазано.
    Коли туди підуть профі, законники, економісти, професура?
    В журналістах теж разчарована - легко продаються. Гідності нема зовсім...
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я не дуже хочу за "Слугу народу" голосувати, але все одно, буде у них більшість.
    Хто не проголосує за них, підуть ці голоси до Бойків, Медведчуків, такого хочете, панове порохоботи?
     
  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Та зелені понтярщики то!

    upload_2019-6-16_13-22-46.png
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Теж мені ботаники). У великого корнеплоду ботва теж має бути немала.
     
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ага...як і велика брехня при великих планах.Та морква вже без зелені на 73% як.той блокчейн з біткоїнами,як ті старі обіцянки!
    486137FB-7958-4B73-A89D-7844F6E90DB8.jpeg
     

  9. View: https://www.facebook.com/100000817437246/posts/2261402113897014/

    ПАРА СЛІВ ПРО СПИСОК
    Дмитро "Калинчук" Вовнянко

    Ну що, про список «Європейської солідарності» всі висловилися? Заспокоїлися? Тоді пару слів скажу я. І попереджаю зразу, список у загальних рисах я вважаю цілком адекватним. Тому якщо він вас категорично не влаштовує – будь ласка не читайте далі, збережіть свій час.

    Почнемо з персоналій. Першу десятку, я так розумію, опускаємо – тиждень їй співали категоричні дифірамби. Підемо далі.

    Артур Герасимов – голова фракції БПП нині. Як на мене – дуже ефективний голова. Степан Кубів, донедавна – міністр економічного розвитку і торгівлі. Так чи не так, а чимало економічних досягненнень України часів президента Порошенка це результат роботи міністерства Кубіва. Ірина Фріз – автор законопроекту яким російські журналісти позбавляються акредитації в органах державної влади України. Фріз активно брала участь у міжнародних делегаціях і організаціях. Ніна Южаніна. Особисто для мене достатньо того, що саме вона вирішувала питання з бунтом євробляхерів. Але можна згадати також, що Южаніна внесла зміни до Податкового та Митного кодексів які дали змогу розвиватися вітчизняному кінематографу.

    Ірина Луценко і Тетяна Чорновол. Коротко – парламентські бійці. Про Луценко вже гарно написала Лариса Сарган, додати нічого. Про Чорновол скажу коротко – я дуже хотів би мати її в союзниках, а не в противниках. Я пам’ятаю Чорновол до Революції Гідності. Я бачив як Чорновол на телеефірі рвала ригів – мені так ще учитися і учитися.

    Ростислав Павленко – за ним неоціненний внесок у здобуття Україною Томосу. Володимир Ар’єв – саме він наливав сала за комір представникам Росії у ПАРЕ. Володимир В’ятрович – навіть якось незручно пояснювати хто це такий. Юрій Бірюков – так само. Денис П’ятигорець, Андрій Карпов, Олексій Петров, Олександр Погребіський, Олег Болдирев (Мартін Брест) – блогери. Мені продовжувати? Чи ви самі заглянете до Вікіпедії, замість пригадувати байки, запущені в мережу політичними противниками «ЄС»?

    І так, №30 Баласинович Наталія – наразі під перевіркою. Дуже добре, що громадськість вчасно відреагувала.

    Далі. Я вже чув нарікання, мовляв «а чого це в списку багато представників райрад»? Шановні, ви здається хотіли оновлення кадрів. То звідки, дозвольте вас запитати, ви хочете брати нових людей? Насмілюся нагадати, що Верховна Рада, на секундочку – законодавчий орган. І вести туди треба людей, які бодай трохи знаються на адміністративному керівництві та можуть говорити предметно. Як раз керівники районного рівня, це і є ті люди, які уже чогось досягли у житті і мають досвід керування своїми районами (на відміну від чинного президента). Тут я повторю те, що вже писав – я сам не пішов на праймеріз тому, що вважав і вважаю що у ВР присутні мусять бути юристи, економісти, політологи, військові, професійни організатори. Позаяк я не перше, не друге і не п’яте – мені там робити нічого, законопроект подати я не здатний, а просто давити на кнопку не хочу. Маю інші плани.

    Отут ми підходимо до болючого питання – праймеріз. Мені відкрилося, що чимало прибічників «ЄС» заразилися у шанувальників Зеленського шаленою хворобою – підміняти своїми бажаннями існуючу реальність. Я НІДЕ не бачив аби праймеріз проводила «ЄС». Я бачив що праймеріз проводить ГО «Справа громад». І ще я бачив детальне розтлумачення, що «Справа громад» це і близько ніяка не «ЄС», але що результати праймеріз по «Справі громад» будуть враховані при формуванні списку «ЄС». Чули? Враховані! Крапка.

    І вони враховані були, люди які пройшли праймеріз до 50-ки увійшли. Тут зразу виникає питання – а чого ж не скласти список з самих лише учасників праймеріз? Відповідь назустріч, а Ахтема Чийгоза, генерала Забродського і Яну Зінкевич ви у праймеріз бачили? Їм теж не треба бути в списку, чи як? І ще. Набрати хороших хлопців і дівчат – справа не хитра. А працювати у ВР в умовах опозиції ви з ким будете? З хорошими хлопцями і дівчатами? Може краще з профі? Поцікавтеся у волонтерів, які скандали гриміли серед хороших хлопців і дівчат на їхньому рівні – багато цікавого дізнаєтеся. Хороший хлопець – не професія, а от юрист чи організатор – професія, і вони у ВР як раз потрібні. Бажано – професійні. Бо опозиція – це аж ніяк не курорт, то вас хтось обдурив.

    Список «ЄС» - зважений. Список включає в себе і перевірені багнети зі старої команди, і людей яких в умовах опозицій краще мати серед своїх, і людей які пройшли праймеріз «Справи громад», діяльність якої, до речі, самим праймеріз не обмежується – вона надовго, як я розумію. Список – результат довгих переговорів, нарад і компромісів в середині «ЄС». Якщо там вирішили так – певно мали підстави так вважати.

    Зрештою – маєте право вибрати з багатьох інших цікавих списків. А я за цей список проголосую.
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Нові рейтинги.
    [​IMG]
    ПЕС продовжує прогресувати. Було 25 відсотків розумних і красивих, тепер залишається 7,5
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Отаке..Батьківщина на грані-якась недобрана одна сота, і Юля фсьо.
     
  12. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Лохотрон в гарячці! Медведьо в екстазі! Батьківщина в дупі! Слуги Коломойського на скаженому псі!:haha:
    45.6 + 5.0 = 50.6%...Дайош 52% для гарантии?:pleasantry:...Йой,йой,йой! Німеччина буде...Бундестаг! Всратися-і-вимазатися!:mocking:

    upload_2019-6-16_22-10-40.png

    upload_2019-6-16_22-11-13.png

    upload_2019-6-16_22-31-35.png
     
    Останнє редагування: 16 чер 2019
  13. Зато ваша задача по зливу Украіни буде виконана. Можете радіти. Можливо премію підкинуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ага...внук Беніто Муссоліні з ЄвроБанка ( не-приведи Господи!)...та роздаватиме! Ой,гольова болить тов.Майор!:crazy:
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не забув страшилок порохоботів, що і президентські рейтинги неправильні, і зразу Путін нападе та буде розвал України, як президент не Порошенко, нічого подібного не сталося.
    Зараз може бути, при ідеальному варіанті і з таким рейтингом 30 - 40 депутатів у Порошенка, у ЄС не вступимо, але і вулицю замітати Порошенко не буде.
     
а де твій аватар? :)