Вибори до Верховної Ради 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 9 чер 2019.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Йой,та я спочітку хочу якось помалейку гібру освоїти,щоб попередити боговибраний нарід,що після 2-х армагедонів,що вже були,той 3-й...може бути востаннім,коли за-дужо хитрувати-мудрувати...і вдавати кожному їм з-себе по-2й Світовій та мудрегеля Соломона...Бандера був мудрішим,що
    боровся за Незалежність власну відкрито
    .Я так-си гадаю!

    0000000da2.jpg
    Для гебреїв ,то буде троха інакше писатись!Мушу сі навчити...А Ви з Ваською мусите люстерко мати,жеби "істину" від Нотосомуса моглисте прочитати,та хопити! :mocking:

    upload_2019-7-21_16-46-37.png


    О-о,іранці видно юж сі начитали Юркових катреняк-рубаїв,ги-ги-ги!:haha:
    Іран показав кадри захопленого британського танкера
     
    Останнє редагування: 21 лип 2019
  2. Dred

    Dred Well-Known Member

  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чув по телевізорі виступ Порошенка, сказав буде гуртуватись із прозахідними силами, а хіба такі є, за логікою порохоботів, один Порошенко ідеальний, а всі інші "агенти Кремля".
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Перемога на виборах дісталася китайцям (а не тим, кого боїться НОТОЦО)
    [​IMG]
     
  6. Dred

    Dred Well-Known Member

  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    20:17 Как распределятся мандаты согласно данным Национального экзит-пола:

    • "Слуга народа" - 126

    • "Оппоплатформа" - 33

    • ЕС - 26

    • "Батьківщина" - 22

    • "Голос" - 18
     
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    О-да! Зель-хун-біни перемагають в Хазарії,поки перси-тЮрки в-дупі дзюрки замазують і майструють шось там Таке з того уранію...щоб багато так було! Щоб як бахне,то жеби на всіх хватило,аж по-Голяндськії висоти!

    1bbbbj.PNG
    А в Польщі...
    Нижня Сілезія.В цьому місці більше українців ніж поляків
    Dolny Śląsk: w tej miejscowości Ukraińców jest już więcej niż Polaków » Kresy

    upload_2019-7-21_22-46-48.png
    Пане Медведю,а шо...не може бути так,же до Дніпра Європа-ЄС,а далі юж Азія-РФ? Га-а? Я би пророчу катреняку скалатав !;)

    Катрен-проект

    Ой розвалять Україну
    на дві рівні часті...
    і почнуть знов бушувать
    нестримані страсті.
    Ну,то тіпа,як то було
    по-війні на Німцях
    демокрацька федерац'я
    і...лафа по-вінця!
    Може бути так? Не знаю!
    А напишу катреняку -
    може і вгадаю!
     
    Останнє редагування: 21 лип 2019
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тут катреняками не зарадиш. Допоки люди живуть за живіт свій та шматок землі, а не во славу Божу, то нічого путнього не вийде. Ніде і ніколи. Треба змінюватися. Вже настав час останньої доби і ніхто не буде чекати тих, хто збирає в дорогу свої матеріальні скарби. Чи є шанс вижити Україні в тих умовах, що зараз і будуть незабаром? Оптимізму не бракує, але у тих, хто залишиться, буде інше бачення цінностей, бо майбутня країна буде джерелом духовності для усього світу. Хоч сусіди кажуть, що Росія нібито претендує, але то буде там, де Дух Святий буде відпочивати біля його народу. От хто буде йому милий, там і оселиться.
    Поки що не ясно...
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Поздравляю противников Порошенко с победой Медведчука.
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Порошенко переміг за межами України. Що зайвий раз підтверджує те, що найкраще українцям за кордоном жилося саме за часів Порошенка.
    ЦВК порахувала 100% протоколів із закордонних дільниць - лідирує "ЄС"
    У них у холодильнику, завдяки, звичайно, Порошенку, були якісні продукти, в аптечках - якісні ліки, в трубах - гаряча вода, в шифонєрах - пристойна одежа, біля будинків - чисті подвір"я.
    Що тепер буде, коли переміг Зеленський і його партія, навіть страшно собі уявити.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Добрый день, Дмитрий Анатольевич. А вы не думали иначе? Люди смотрят на страну со стороны. Украина - большая страна, большое видится на расстоянии. Люди пожили за границей, увидели, что коррупция есть везде, просто западные страны хорошо умеют её скрывать/узаконивать.
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    На Львівщині здоровий глузд переміг...
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Переглянув, хто поки що лідирує в мажоритарках. Слуги отримують більше 120 мажоритарщиків, а отже, близько 250 місць всього. Навіть якщо трапиться щось вкрай непередбачуване, навряд чи це число впаде нижче потрібних 226.
    А отже, ні з ким (в першу чергу - з Юлею) не потрібно буде укладати коаліційнихугод. Отже, Слуги вирішуватимуть, хто що очолюватиме, самі. Там, правда, ще потрібно подивитися, кому що віддаватиметься, згідно з регламентом, представникам опозиції. Хто заявить про себе, як про опозицію, той і відхватить деякі хлібні місця в комітетах.
     
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Шо,шо? Прийде Машиах і Ко. та все розставить,як нада.Буде страшно собі навіть уявити...голокост,голодомор і джихад на-купу буде! Ну нє...може так-таки бути! :yes:
    Чи я щось за-дужо з Машиахом,га-а?:preved:

    upload_2019-7-22_13-22-16.png
     
    Останнє редагування: 22 лип 2019
    • Смішно Смішно x 1
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще не відпорохоботили деякі дописувачі. Що ж, від давна на Галичині були націоналісти-патріоти, були хруні, деякі порохоботи тепер, не стільки патріоти, як владні лизоблюди, наскільки знаю, знову обрали Княжицького, упевнений, що за принципом, який я не раз критикував "Вже довго, вже накрав, а прийде новий, буде красти більше", знову переобрали одіозних Дубневичів, бо "Дали на церкву 300 дулярів і поставили нові вікна у школі", можете не дивуватись, чому десь на Сході вибирають одіозних ПРдунів чи комуняк.
    Із виборами все прогнозовано, не буде багато кого, хто був у попередньому скликанні і зробив вагомі речі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. SamajaMilaja

    SamajaMilaja миється в бані

    Мені здається що варто чекати кращого
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Хрестилися?
     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)