Вибори до Верховної Ради 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 9 чер 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Mikheil Saakashvili і політик і просто чоловік реалістичних поглядів і сталих принципів. Тому з ним Президент США розмовляє кілька годин, а сенатор Маккейн вважав за честь бути його другом.

    Тому його з радістю зустрічають у всіх країнах і запрошують читати лекції у солідних університетах.

    Міхаел молодець :good:
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Шось я не доганяю...)))
    Image 1.jpg
     
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Jozik.jpg
    Щойно роздрукував 5 штук. Завтра на виборах роздам
     
    Останнє редагування: 20 лип 2019
    • Тупо Тупо x 1
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    :facepalm:
     
    Останнє редагування: 20 лип 2019
    • Подобається Подобається x 1
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ваші націоналісти обісралися по самі вуха і тепер сидять глибоко-глибоко в сраці і бачать те саме гімно.
    Знайомий херой-націоналіст?



    Вже доскакався. Патріот )(уєв... Ще й 3,14здобол на додачу. Все місто знає, що в нього судимість за шахрайство , а воно ще й лапшу на вуха вішає і цнотливого з себе ставить.
     
    Останнє редагування: 20 лип 2019
    • Тупо Тупо x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

     
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Що, а по суті то за свого )(ероя сказати нема чого? Сіли в калабаню разом з ним?
    Був такий щирий націоналіст-патріот, член ВО "Свобода"... А тут раптом здувся - вже безпартійний. Плив-плив, а на березі всрався.
     
    Останнє редагування: 20 лип 2019
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А шо з отупілим 73% революціонером,та говорити? Чи може спорити??
    Як поляци мовлять: Srać do góry nie ma rady!:mocking: :preved:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=w_j8SEcCoYk
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нікуди той кордупель не прийде...
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    ВС зняв з виборів сподвижника Порошенка, всесвітньовідомого автора бестселера "Петро П'ятий" жокея Онищенка О.Р.


    Центральна виборча комісія - Central Election Commission of Ukraine

    5 год ·
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    От і приклад тупої самовпевненості...:preved:
    Йо-майо...Achtung,Achtung! VasьMT юж поза тисячку лайко-тупів має.Йой-йой-йой,Лауреят!Де,де...де мені до нього.Ой!
    По-виборах,то...то можемо висувати-го на Сталіншьку премію Домбасії і Лугандонії з врученням 1000 рублів!Нє...1003 рублі,юж!:victory:
    Перший челов'єк на ЛФі...що полетить у вічність Рос'ї,бо юж скочив в горнило Октябрської ліворуції.Юж десь там летить...з тими мінами разом.Але то ще буде!:thank_you:

    upload_2019-7-21_10-18-40.png
    upload_2019-7-21_10-34-56.png
    000000 1 Неправда.jpg
     
    Останнє редагування: 21 лип 2019
    • Тупо Тупо x 2
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хоч голос віддав, але говорити ще можу.
    На дільницях ще мало людей, може ще не час, загалом прогнозували явку близько 45%.
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Старе...
    Ставлю літру, що Сволота, вкупі з всіма іншими нациками, до Ради не потрапить, бо Народ України їм не дасть і двох відсотків.
    Народ України МУДРИЙ!
    А ви тупий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я поставив "погоджуюся", але з поправкою на термінологію. Тобто, я також вважаю, що Свобода разом із іншими націоналістами не набере і двох відсотків, тому що Тягнибок себе скомпроментував. Якщо раніше ще міг сподіватися, як і Ляшко, між іншим, на те, що люди повірять його словам, то діями і той, і інший преконали в протилежному. Ну, і "Ви" потрібно було написати з великої літери. А так - погоджуюся.
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я теж проголосував, хоч вальцманоїди розповідали, що військовим якимось там чином перешкоджали голосувати в ООС.
     
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Але то дурне і не навчене життям! Вірить в якість там про-жидівьеі вибори! Дивисі дзяде краще,як буде націоналістичний Іран поступати...а не на дешеві «глибоко продумані фокуси» світових массонів.Дивисі дзяде уважно,бо...то нині не до оповідання,що буде робитись і в світі,ну й само-собою зрозуміле в Україні.
    Васька,Ви з Медведьом,як той новорос з хохлом в армії Нестора Махно в степах Херсонщини,межи зебрами!:)))
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не даром прогнозували, шо "Свобода" у парламенті може бути разово, скільки говорили, що от як прийдуть, наведуть там порядок, дадуть по рогах одіозним комунягам і ПРдунам, що там важливіша робота, ніж у обласних ражах, очукваного майже ніхто не побачив, може і непогані у них ідеї, але ніхто з них такі не втілює.
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Учіть персидську. Будете свої рубаї персидською писати. Я можу підказати підходи у вивченні іноземних мов.
     
а де твій аватар? :)