Вибори до Верховної Ради 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 9 чер 2019.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є інтернет-посилання.
    Всіх дістало, що бажаючих зібрати мітинг, висловити протест, зразу називали провокаторами, агентами Кремля, не розхитуйте човен, бо Путін нападе!
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Это российское трепло чего только не говорил, 90% в пустоту. Давайте заскриним наши посты.
     
  3. Good man

    Good man Обычный человек

    Зеленский все свои шоу делал на русском, что-то я вижу среди вашей братии вопли - президент предатель.
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я ніколи не казав, що Зеленський ідеал для такої посади і ніколи за нього не агітував, так само і "Слуга народу" якась суміш кефіру і оселедця, тільки не вважаю єдиною альтирнативою Порошенка.
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Планктоша, у тебя плохо с логикой, обратись к своему политическому папе Дмитрию Анатольевичу. Он тебе расскажет суть.
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще один випадок, коли краще жувати, ніж говорити. При чому тут інші дописувачі, написав те, що є.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. При чому тут інтернет. Звинувачуєш ти, значить підтвердження своім звинуваченням маєш надати ти? Пиз@іти - не мішки носити, чи не так?
     
  8. Изя Ветровский


    Изя Ветровский
    1 hr ·
    На чем основывалась и до сих пор базируется предвыборная кампания Коломойского Зе? На хайпе про "свинарчуков", "Порошенко - друг медведчука", а также на кличе про "мародеров" в оборонной промышленности. Кстати - зачем 73% оборонная промышленность, если они просто прекратят стрелять" и капитулируют?

    Естественно, и последние месяцы это четко показали, что у Зе никто не собирается сажать ни "Свинарчуков" ни Медведчука.
    Более того, Зеленский вновь послал в Москву Медведчука и Бойко для сбора условий капитуляции.
    А Роман Безсмертный, назначенный Зеленским в переговорную группу, стал вдруг объяснять, что Медведчука трогать нельзя - т.к. это креатура Меркель, а ту попросил сам путлер...
    Какая мотивация ТЕПЕРЬ осталась в сухом остатке у 73%?
    Только виртуальный велосипед.

    https://censor.net.ua/…/putin_privlek_medvedchuka_v_minskiy…


    View: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2451235301819471&set=a.1421231108153234&type=3&theater
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Читайте уважно статтю, є у ній все підтвердження на основі чого так думаю, чи мені копіпастити як ви?
    Прикусили би язичок із підтвердженнями, скільки раз вас ловили на брехні та видумках, які ви не підтвердили.
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Зустріч Руху Нових Сил з киянами. Люди прийшли добровільно, без рознарядки. А я не був, просто не знав про цю зустріч.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=M2nAPq9TpOk
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  12. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ніфіга собі...грузин з мандаринами з хазарської Абхазії російською мовою українцям лєкцію читає і Укранію будує! Зеленський відпочиває...Всратися і вимазатися! Стефко в трумні з того всього вже напевно також всикає-сі,до хулєри! :)))

    upload_2019-7-14_10-35-52.png
     
    Останнє редагування: 14 лип 2019
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Мені нагадала поведінка порохоботів таку ситуацію: прийдеш навіть, коли нема що робити на презентацію якоїсь мережевої компашки, так потім тобі ще довго і нудно будуть присилати якийсь спам на електронну почту, будуть телефонні дзвінки з вимогами підписати із ними контракт, йти у їхню секту... так і з порохоботами, хто проголосував "вадінтур", потім пішли навязливі та у деякій мірі погрозливі вислови порохоботів "Порошенко або Путін", "Єдиний безальтернативний незамінний Порошенко".
     
    • Баян Баян x 1
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Андрей Пионтковский: Контрольный выстрел в голову Украины
    Утром 22 июля проевропейское антиимперское большинство украинского народа, не исключено, проснется совсем в другой стране. В Украине, в которой все ветви власти — пост президента, Рада, суды, пресса — контролируются капитулянтским триумвиратом Зеленский-Коломойский-Медведчук. Я знаю, с какими проклятьями обрушатся на меня сейчас Свидетели Володимира. Мне не привыкать. 20 лет назад в ходе другой избирательной кампании я сказал: "Путинизм — это война"
    Украинские «полезные идиоты» прозреют, надеюсь, значительно быстрее: не за годы и десятилетия, а за недели и месяцы.
    --------------
    Так,так...десь так! 22 іЮля (і для Юлі також) буде вже свєтом для багатьох по тих виборах до ВР! Логічно,шо нє?:preved:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=i6r1S_JXVO8
     
    Останнє редагування: 14 лип 2019
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Галичина це бачила вже не раз...

    000 26.jpg
    000 16a.jpg
    000 36.JPG
    000 33.jpg
     
    Останнє редагування: 14 лип 2019
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Версія, так само є версія Белковського, в яку не дуже вірю, що буде коаліція Зеленський/Тимошенко, противага їм Порошенко/Медведчук, надто вони і люди у їх командах різні.

    Колись говорив Кравчук про Януковича, що попереджав, нехай не нехтує і рахується з народом, а він не боявся, казав, що у нього велика охорона і від усього захистить, де він зараз з охороною? Не думаю, що Зеленський вже має місце у Ростові-на-Дону, зацікавлений у майдані чи втраті держави.
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Вариант "Зеленский- дурак" НЕ РАССМАТРИВАЕТСЯ?
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо буває у такій ролі, такий має імідж, не є таким насправді, не бачу його дій, які би доводили аж таку дурість Зеленського, знав на що йде.
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)