ВИБОРИ 2020: РЕГІОНИ

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем LIDA KU, 26 вер 2020.

  1. LIDA KU

    LIDA KU New Member

    Карпінський Зеновій Євстахович, претендент на посаду голови Стрийської ОТГ.
    Усе своє свідоме життя пов’язане зі Стриєм. Зіновій Євстахович Карпінський переїхав у Стрий разом з батьками у 1962 році коли йому було сім років. Тут і закінчив загальноосвітню школу №6 і після отримання атестату пішов працювати слюсарем на Стрийський вагоноремонтний завод. За рік вступив до Львівського політехнічного інституту, де отримав освіту, а у 1978 році і диплом інженера-механіка. Наступні 22 роки він пропрацював на стрийському промисловому підприємстві «Темара» і пройшов тут кар’єрний шлях від інженера до Голови правління. Цей досвід дозволив йому у 2000 році стати Генеральним директором ТОВ «Екран», де я і працює дотепер. За роки незалежності України стрияни чотири рази довіряли Зіновію Євстаховичу роботу депутата міської ради. Ще двічі (з 2002 і з 2010 року) мав честь представляти Стрийщину у Львівській обласній раді. Також з 2005 по 2013 роки Карпінський очолював районну Асоціацію промисловців, підприємців і роботодавців. Одружений, має двох синів та п’ятьох онуків. Вони теж пов’язали своє життя зі Стриєм: дружина Лариса працює директором ТОВ «Золото Карпат», син Мирослав очолює ДП «Екран-Вікносвіт», син Юрій – керівник заводу гарячого цинкування ТзОВ «Екран».
     

    Вкладення:

  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    десь вичитав...

    Партія подає до виборчої комісії список кандидатів у кількості одного кандидата.
    Виборча комісія відмовляє у реєстрації цього списку на підставі порушення гендерної квоти.
    :scratch_one-s_head:
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Пиздець рекламу ганяють

    [​IMG]
     

    Вкладення:

    • 003.png
      003.png
      Розмір файлу:
      453,5 КБ
      Переглядів:
      53
    • Смішно Смішно x 2
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Гроші не пахнуть.
     
  5. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Беспредел , дискриминация и расизм.
    Ведь кандидат может быть трансгендерным бисексуальным афроукраинцем.
    Три в одном!
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    мисцеви вибори.JPG Трохи задовбали ці діди, що хочуть поруліть.
    Мені цей фейс уже скрізь в печінки в"ївся. Навіть турецьку вивчати нормально не дадуть.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Креативно Креативно x 1
  9. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Наш вибір Дупа!!! :haha:
     
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  12. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]

    зі

    Вірніше буде: Не забудьмо сьогодні...
    Шо хіба нє? ;
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    На моєму екрані від сьогодні, в день голосування, зажоп продовжує агітувати.
    А в ютьюбі - пальчевський. Звинувачує Кличка в корупції на будівництві Подільського моста з 1993 року.
    зажоп агітує.JPG
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    люди, а навіщо ви взагалі дивитеся рекламу ? :scratch_one-s_head:

    в мене браузер Опера майже нічого не пропускає :good:
    і на ноуті, і в мобільному - Опера з включеним блокуванням реклами, і живу набагато спокійніше :beach:
    ке.PNG
    (коли заходжу через інші браузери - це жахливо, кругом реклама :facepalm:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    @medwedo berlogsoni так і у вас Опера, а чого ви не вимкнете рекламу? :scratch_one-s_head:
     
  17. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    які партії, які люди... :)
    image.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    У мене віндовз хр 2006 року придбання. Опера тут застаріла, не поновлюється.
    Та мені, в принципі, реклама не заважає. Вона мені до одного місця, як і оцінки "тупо" від Пріуса. Я його також не відключив.
    Я заходжу на півдесятка сайтів. В основному - ті, що видно на скріншоті.
    До речі (про вибори): мама включила П"ятий, я випадково побачив, як Порошенко займався агітацією на виборчій дільниці (у своєму звичному стилі обсирав "Зеленського і його слуг"). А потім почали крутити індійське кіно - для бабусь. Хоч так сподіваючись дійти до сердець стареньких, щоб вони проголосували за ПЄСа. Ніколи раніше не бачив, щоб на П"ятому - новинному каналі - крутили фільми. В принципі, я телевізор не дивлюся, можливо, Порошенко крутить на своїх каналах худфільми вже давно.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. ДВК десь у районному центрі якоїсь області. Заходить дід, підходить до столу. За ним члени комісії, та листи паперу зі списками виборців.
    - Доброго ранку, діду! - привітливо вітається зі старим секретар ДВК, дівчина років 20.
    - Доброго, доню! Скажи, а моя баба вже проголосувала?
    - Так, діду!
    - От біда! Знов не стрів! Років десять як померла, а все голосує. Ніяк не можу з нею перетнутися..

    ;)
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Шість років тому баба теж голосувала? Померла баба в 2010 році, а слово "ніяк" свідчить про те, що баба голосувала таки частенько.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)