Вибираю ноут

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Slayer, 26 сер 2017.

  1. Slayer

    Slayer New Member

    Вибираю хороший ноут за 1000$ щоб пограти в нові ігри та дивитися фільми на ньому.
    Порадьте щось чайнику
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Навіщо?
     
  3. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Apple MacBook ( він трохи задорогий) , або Asus i Lenovo - це найкращі лаптопи на сьогоднішний день.
    Asus всі моделі. Від найдешевшого за $300 і до моделей з префіксом ROG , які тягнуть і по $4000+.
    Lenovo "на пів голови" позаді , але теж дуже добрі всі моделі.
    Всі решта НР , Dell , Acer i т.д. кращі або гірші копії цих попередніх.
     
  4. Slayer

    Slayer New Member

    Порадьте модель ноута, я недавно найшов ноут на амазоні за 1050баксів, але щось мені здається він дуже дешевий для такого заліза. Асус РОГ за такі гроші набагато гірші.
    Той ноут:
    Acer Predator Helios 300 Gaming Laptop, Intel Core i7 CPU, GeForce GTX 1060 6GB, VR Ready, 15.6" Full HD, 16GB DDR4, 256GB SSD, Red Backlit KB, Metal Chassis, G3-571-77QK
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Бо Acer пропонує надіні прилади за розумною ціною.
    Скільки мені приходилося стикатися з Acer - це завжди робоча конячка, яка працює без збоїв.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Fon

    Fon whom how

    хлопчик написав АСУС а не ацер ))) і асер не дуже, асус краще
    беріть ту штуку за штуку баксів, але попросіть білу людину перевірити на биті пікцелі і оригінальні комплектуючі
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Спочатку прочитайте все уважно, а потім робіть висновки і висловлюйте їх вголос
     
  8. alinakuhareva

    alinakuhareva Member

    тільки не lenovo)
     
  9. BogdanPanenko

    BogdanPanenko New Member

    Чому така відраза до Lenovo? Вже років три користуюсь їх ноутом без критичних поломок
     
  10. paschazhurov

    paschazhurov миється в бані

    Слышали , кстати, про новую версию скайпа? У кого-то уже есть , нет? Интересно , чем на практике отличается.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. AndySkot

    AndySkot миється в бані

    за 1000 советую обратить внимание на игровые Асус, но если не только для игр, то макбук лучше всего для работы.
     
  12. Ponkov

    Ponkov Active Member

    Хтось підключав ноут до великого екрану? Сьогодні побачив відео в ютубі, як прокручували цю справу і самому захотілося, тільки ось ще проблема в тому, що у мене слабенький ноут, а там використовували Acer Predator 21 X, він звичайно теж не новий, але за характеристиками досить потужний. Я ось став замислюватися, може взяти такий же ноут, що скажите?

     
    Останнє редагування: 1 лис 2018
а де твій аватар? :)