вибираємо велосипед

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем MARTINI, 6 лют 2011.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Підбираю неспішно собі новий ровер. Може хтось чув про акції, розпродажі і тд, маякуйте :)

    Хочу МТБ, кола 29", з дисковими гальмами і вилкою з блокуванням
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Невже думаєш, що знайти старий шансів нема?
     
  3. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Well-Known Member

    Я, як і Мартіні шукаю собі ровер. Пропонують GT Агресор 2 2012року.Ціна 2500грн. Але продавець щось мучиться, бо і собі новий шукає. Хто мав чи знає-- варто брати.? Відгуки в неті-- різні від а до я.
    Або
    --- приєднуюсь.

    ---------- Додано в 22:29 ---------- Попередній допис був написаний в 22:26 ----------

    П.С. Дівчина з Німців, а сама тутешня, розповідала, що там теж безконечно крадуть ровери, як і в нас.( це я щодо б.у. з Європи без документів думаю)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Як не хочете, щоб у Вас вкрали - ніколи не купуйте нічого сумнівного походження!
    І при нагоді нагадаю, що ні руского, ні ригівського купувати також не можна!!! (То не про ровери).
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. muravey

    muravey Well-Known Member

    мучиться, по-моему, можно по двум причинам:
    1. неправильно выбран размер - велосипед не подходит ездоку и заставляет его уставать слишком быстро, тут вариант также с неправильно настроенным велом;
    2. неправильно выбран вид велика - например, для гонок - со слабеньким оборудованием и большим весом, или для даунхила - хардтейл.

    В остальном, как можно "мучиться" - не очень понятно :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Головне не ганятись за брендовими моделями, звичайно якщо ж фінанси дозволяють то можна. :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Well-Known Member

    То я говорила про те, що там крадуть, сюди- везуть. Тут крадуть, кудись везуть. От знов у прокату "Вєлікі" вкрали у туриста маркований ровер. А я краденого не хочу--- навіть задурно. І Росію-с(т)рану не підтримую. І всіх такому навчаю.

    ---------- Додано в 20:46 ---------- Попередній допис був написаний в 20:43 ----------

    А чому? Як Ігноруєм, то все. Без винятків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    А стосовно крадених велосипедів то мене вже двоє людей питало: "Ти в магазині купував? А краденого чого не хотів брати?"
     
  9. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Well-Known Member

    А той ровер, що тепер маю---він без документів, бо подарований був колись, коли ще крадіжки не були такі щоденні і ніхто тим не переймався особливо. От якби продавала тепер---доведи, що ти не верблюд, що краде ровери.
     
  10. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Думаю, що вони роверів просто не роблять. А кондом то чи Снікерс - всеодно гівно російське.
     
  11. Galirtovska

    Galirtovska миється в бані

    Підкажіть будь-ласка недорогий велік українсьского виробника
     
  12. muravey

    muravey Well-Known Member

    comanche, pride вроде как отечественные, хотя комплектующие у них "как везде", шимано начального уровня в основном, просто потому что у нас ничего такого не производят. Если нужен сити-байк, могу показать тот, что как раз собирался на продажу выставить - очень бюджетный вариант :)
     
  13. Galirtovska

    Galirtovska миється в бані

    благодарю, а что скажете о харьковской Формуле?
     
  14. muravey

    muravey Well-Known Member

    Горные: Не берите двухподвес (с задним амортизатором). Передние амортизаторы (вилки) у дешевых велосипедов практически бесполезны, так что если вилка жесткая (без амортизации) - можно сэкономить деньги без потерь качества :) В остальном - рамы вроде не менее живучие чем у других. Обвес выбирайте уровня Shimano Acera если есть такие комплектации. Проживет долго, я за 2 с хвостиком года только цепь менял.
    Городские: ничего не знаю про них, не уверен, что производят.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Спелли, тоже делают в Харькове, по качеству как Прайд, по цене чуть приятнее. Формула... не советую. По комплектации может и ничо, но рама... одни швы чего стоят. Цена только радует.
     
  16. Tarasco

    Tarasco Member

    Згоден, хочете дешевий міцний велосипед, беріть без амортизаторів. На дешевих - це бутафорія і зайва вага. Сам відкатав 3 роки на жорсткому, керованість вражає.
     
  17. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Госты отличные велы, обвес - оборудование (переключатели, система, шатуны и прочее)
    Только 13 год скорее всего в большой ростовке или очень маленькой, надо смотреть
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    у мене таке чудо

    http://hotline.ua/img/tx/218/21856405.jpg[​IMG]


    Єдиний мінус - не посадиш кобіту перед собов, хіба ззаді, щоб обійняоа Миха руками і ногами.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  19. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Мишко, та то ж бабський.)
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ну і шо? А я зверху!
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)