вибираємо велосипед

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем MARTINI, 6 лют 2011.

  1. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    берить гибрида та не жалійте грошів, краще назбирати ніж взяти якесь хфе ... гадаю у Остерайхщі такі є змога купити щось хфайне ....
     
  2. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    То оце?
    Österreicher Im Mak, Stubenring, Vienna, Austria
     
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    То він підмахує.
    Новий не варто брати, дешеві того не вартують. Файний більш менш від 500 євро.
    А найкраще під зиму за сотку -другу беушний по оголошеннях, який раніше тисячу другу коштував.... Але то на місці треба бути і моніторити.
     
  4. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Арте! Не можна чайників дурити!!! :ireful1:

    Також схиляюсь до б/к.
    Єдине, думав може хтось щось знає про розпродажі в Європі роверів. Може би я якийсь, той що за 1000 Евро там купив в Оутлеті за 300. ;)
     
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Розпродажi можуть бути перед зимою, по лiтi.
    В офiц. магазинi всеодно аж так супер вигiдно не вiзьмете - за 300 можна взяти той, який 500, ну нехай 700 коштував. Мав на увазi, приватно з рук..... можна файно попасти, э люди, що не дуже рахуються, аби з рук сплавити, рiзна ситуацiя в людей. Але то на мiсцi монiторити треба, вишуковувати.
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я не впевнений, що отак сходу треба гібрид чи шоссер. На початок я б все ж радив звичайний гірський, на ньому добре і по місту і по селах їздити, він простий і невибагливий. А за якийсь час, 2-3 роки, зрозумієте що потрібно від ровера. Чи підходить той, чи його покращувати ліпшим навісним, чи міняти на інший тип. Якщо в першу чергу як транспортний засіб для пересування містом, то напевно є сенс сітібайк брати. Зручна вертикальна посадка, м"яке пружинисте сідло, багажник великий... А якщо суто для підтримання фізичної форми, поїхати покататись містом чи на природу, а тим більше, якщо ви фактично початківець, то я за гірський.
     
  7. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Висловіть, будь ласка, думку.

    http://lvov.lv.slando.ua/obyavlenie/velosiped-merida-matts-ID8mK8X.html#b3e60ecc4c

    http://lvov.lv.slando.ua/obyavlenie/velosiped-lombardo-ID7sOEt.html#c790eecb8e

    http://lvov.lv.slando.ua/obyavlenie...ku-na-diskovih-galmah-ID7QxQD.html#c790eecb8e

    І ще питання. Знаю, що ровери крадуть. Такого купляти не буду і за 100грн. Як перевірити продавця чи сам велосипед?

    ---------- Додано в 13:28 ---------- Попередній допис був написаний в 13:26 ----------

    Ще плюс питання - який легше в машину впхути? Але ще поїду до спеціаліста - обов'язково поспілкуюсь.
     
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    я пробував тільки гірські ровери пхати. Попередня машина була спорт-купе. Я складав всі крісла, включно із переднім правим, тоді знімав з ровера передне колесо і так його пакував. Зараз достатньо задні скласти, авто гольф-класу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Guitarissimo

    Guitarissimo Well-Known Member

    Той велосипед, Команч з велоонлайну не купуйте..барахло.
    Краще бу брендовий, але з нормальною навіскою, яка просужить вам не один сезон...
    300 доларів то десь 2500-2600 орієнтовно..раджу докласти ше 600-700 грн і за 3200-3300 купите новий, надійний велосипед, що їздитиме вам років з 20...!
    Наприклад...http://www.velostyle.com.ua/134869.html
    Там ціна 3200...або цей....
    http://www.velostyle.com.ua/134865.html
    Взагалі 2800 коштує. Ідальний варіант!!!
    я б краще такий купив новий, аніж на 300-400 грн дешевший команч...

    Сам 3 роки тому брав новий Трек і дуже задоволений, проїхав на ньому вже 9 000 км і ніяких поломок, окрім профілактики і змазування не було!
    Детальніше про трек і його поведінку під час мандрів, тут...http://velomax.com.ua/forum/index.php?showtopic=11718
     
    Останнє редагування: 20 січ 2014
    • Подобається Подобається x 4
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    я за перший, дискові гальма рішають. Трек - правильний перший ровер
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Guitarissimo

    Guitarissimo Well-Known Member

    Чесно не дуже аж так, ато залежно як і де їздити. але шоб довго не заморочуватись краще дійсно беріть з дисковими! варіант суперовий імхо.:)
     
  12. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    MARTINI,
    Guitarissimo,
    Дякую!
     
  13. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    звідтіля щось дриснуло - Ви на мене кидаєтесь? я купив собі нового Джаінта, у спеціялізовному магазині, коштував він мені 600 долярів - даю йому по повній програмі, сам важу не мало, але стрибаю з бордюрів, тараню машини випадково - вище вже писав - велік працює добре, якщо якесь скріпіння або щось починає не так крутитися йду до магазину і мені або безкоштовно або за 20 грн - підкрючують, раз на рік чи на два даю його за 150 грн на профілактику де його розбирають - змащують і т.і. мені таке подобається, звичайно якщо самі розбираєтесь то можна брати щось без сервісу ... я мав на увазі - Republik Österreich, якщо ж є можливість щось взяти б/у за бугром - то чому б і ні ...
    на тищу грн дорожче виходить з ними і чи так вони рішають? особливо з поглядом на надійність? є думка що "аналогові" тормози через не миттєвість гальмування краще гальмують, до речі тур де Франс і єже їздить на простих гальмах ...
     
  14. Guitarissimo

    Guitarissimo Well-Known Member

    Так на Тур де Франс на шосейниках їздять ультралегких, де зайві 50 грам - це проблема, а дискові гальма додають ше як мінімум 300-500грам...
    Тому, якщо є можливість і бажання, думаю краще брати дискові, тим більше якщо планується не міська експлуатація, а десь полями і бездоріжжям):)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  16. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Прикупив до машини такий девайс:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    На разі, виділив йому окрему кімнату. З ліжком і ТВ.

    Маю питання.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  17. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    А я от хочу поміняти свій 26" на 28", бо шосейник не для наших доріг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. shulika

    shulika Member

    Замовив таку няшу собі http://yourbike.com.ua/goods/comanche-niagara-cross/ Не прогадав за таку ціну? А то мені ще радили дотати 1000 і купити Specialized Crosstrail, але мені цей звиду сподобався. Просто ділюся радістю з вами, як прийде і зберу його, якщо не забуду зроблю фотки :dance2:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Вчора катався по Мижирірї на електророверку...То така класна штука,хочеш крутиш педалі, хочеш "газуєш" а Яник свою фазенду ніби спеціально придумав для таких поїздок. :))) Все для народу :tongue:
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. muravey

    muravey Well-Known Member

    честно говоря дороговато для такой комплектации, как по мне. Велосипед хорошего качества с оборудованием начального уровня и вибрейками должен стоить 3 - 3,5 тыс грн, тем более отечественного производства (если не ошибаюсь, Команчи - украинцы). Однако, если учитывать сезонное повышение цен + курс валюты, в которой закупается навесное оборудование - вполне ок!

    Поздравляю с покупкой :drinks:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)