Вибір віри.

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем harmony, 24 вер 2008.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А чиї думки я пишу?
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    ху із Шевчук?
    стоматолог Педро? він кобаси обївси і зелений від злости(нєсварєнія)
     
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я вам відповідала на оцей допис
    І чомусь мені здалось, що якщо вам "просто цікаво розібратись", то моя думка вам допоможе. Вибачте, якщо ви хотіли почути іншу думку, або думку когось іншого.
    Ну чому ж. І Вашу, і Дзека.

    Мені полярність думок не заважає, мені зневага до співбесідника проти шерсті.
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    О, то чого ви підтримуєте такий стиль спілкування?

    Ксенофобія в чистому вигляді.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я десь похвалила Педро?

    Я ж не вихователька в садочку, аби кожному пальчиком махати. Відповідаю на те, що стосується мене. Не подобається щось Вам - кнопка скарги працює.
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну на мене ж знайшли час помахати. Ще й ніжкою натупати.:mocking:
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ну я ж з Вами розмову вела, і Ваші зауваження мене особисто стосувались. Якщо Вам подобається, як з Вами інші розмовляють - не буду заважати, але зі мною краще не треба. Особливо, коли я не мала на меті нікого ні принижувати, ні ображати.
     
  8. friz

    friz Well-Known Member

    Пане Левку я гадав що ви знайомі з поглядом СЄ на пекло. Пекло(єврейське шеол, по грецьки гадес )це місце де перебувають померлі, яких Бог обіцяв воскресити. Гієна (озеро, що палає сіркою і вогнем, це друга смерть) це місце з якого померлі ніколи не повернуться, а будуть знищені назавжди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Levko

    Levko Well-Known Member

    Тобто, воскресити?
    А кого Бог обіцяв воскресити з пекла?
     
  10. friz

    friz Well-Known Member

    (Дії24:15) До того ж, так само як і вони, я покладаю надію на Бога, що буде воскресіння праведних і неправедних.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Robert

    Robert Well-Known Member

    Нашого розуму стосується те, що для нас. А яким чином Бог може виконати - це не наша справа, ми просто знаємо, що неможливого для Нього немає нічого.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Власне, що стосується нашого розуму, я не бачив що Євангелія приділяє цьому велику увагу. Бог знає обмеженість нашого розуму і те як маленькі дрібнички і злі люди можуть відволікти нашу увагу і ми пожемо легко піти по хибному шляху.
    Вся Євангелія, Христова наука зосереджується на одному - вірі! Христос постійно повторює -вірте мені, апостоли повторюють - вірте Христу.
    А розуміння? Мій розум є надто нікчемний в порівнянні до Божого розуму.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Обмеженість розуму і не дає осягнути свою власну ідеальну сутність - "по образу і подобі", але якщо є таке бажання, то це може зробити тільки цей обмежений розум, іншого не дано.
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ви шо, реально в це вірите, шо в один день всі мертві воскреснуть. А навіщо це робити? Шоб вони знов з першої ж хвилини почали грішити?
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То і не дивно.
    Адже градація на "розумний", значить праведний була б несправедливою. Раніше люди й читати не вміли, але у них була віра, а зараз дивишся на людину, ніби розуму мішок, а віри немає. Я давно казав, віра незалежить від розуму.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому що людина є безсмертна, як не крути. І після фізичної смерті все залишається, крім тіла, а потім кожен отримає досконале тіло, але одні підуть в Небесне Царство, а інші на вічні муки. Ті, що підуть на вічні муки ніколи не вмруть, тільки будуть мучитися, відповідно праведні будуть вічно в раю.
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я згоден, тільки маю переконання що не одноразово і остаточно все відбувається, а "грішні душі" повертаються на землю і мають безкінечні шанси по сходинці підніматися в духовному вдосконаленні якщо зрозуміють потребу цього і знайдуть в собі сили розвиватися. Справа лиш в тому, що з самого дна, якщо туди потрапити, все важче підніматися, краще не запускати все так.
     
  18. friz

    friz Well-Known Member

    Дуже цікаве запитання Дзеко. У Біблії не сказано що всі воскреснуть в один день.(Івана5:28,29) Не дивуйтесь цьому, бо надходить година, коли всі, хто перебуває в пам’ятних гробницях, почують його голос і вийдуть: хто чинив добро — для воскресіння життя, а хто чинив зло — для воскресіння суду.
    Після воскресіння люди будуть впевнено знати що Єгова є їхній Бог, який їх воскресив, і будуть впевнено знати , що зможуть з Богом жити вічно, це так як Адам жив в Єдемському саду з Богом. Якщо у мене буде такий мотив до вічного життя, то я грішити не збираюся, а ви як собі думаєте? Життя ж прекрасне у цьому світі а в новому буде ще краще.
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я тільки й бачу в кожному дописі "У Біблії сказано", "У Біблії не сказано", мені видається що це як вузький коридор, ви по ньому йдете і натикаєтеся на стіни, і поняття не маєте що в кінці.

    Теорія того, що земне життя - марнота, мені видається більш логічною. Людина - це ж просто оболонка насправді. Як ви можете класифікувати так звану "душу" чи "дух" - що це саме "людина"?

    Пардон, знов не сходиться. І мусульмани будуть впевнено знати що Єгова є їхній Бог?
     
  20. Hase

    Hase зайчик

    Дзеко, біблія, це лист від Бога. Відповідно, з чого потрібно черпати інформацію, з книжок філософії, які від одного до другого філософа змінюються у своїй суті? Чи таки спиратися на думку Бога?
    До речі, кажу з досвіду, перед тим, як хочете читати книгу якогось хфілософа, зачитайте спочатку його біографію. Повірте, потім їхні вчення, ви будете бачити зовсім іншими очима.
    А він у них безіменний, хоча коран базується на перший трьох книжках Моєсея.
    Люди, яким не проповідувалося Боже слова, також мають право на воскресіння. І воскресіння, до речі, зовсім не означає безсмертя, оскільки для тих, хто почнуть знову бичувати помруть другою смертю назавжди. Це так, ДУЖЕ стисло.
     
а де твій аватар? :)