Вибір віри.

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем harmony, 24 вер 2008.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Робіть шо хочете (прошу звернути увагу, я вам даю таку можливість, ви мені - ні, відразу ультиматум),мені просто цікаво розібратися в загальнолюдській проблемі - чому такий високий рівень конфесійної нетерпимості. Це ж з того ж розряду, що расова нетерпимість. Вам щось сказали що не збігається з вашим баченням - ви готові обзивати людину, клеймити, та й до фізичного впливу не рідко доходило(доходить). Це при тому що у всіх релігіях вищеозначена поведінка - однозначно гріх. Якесь всеоохоплююче затьмарення, чи шо таке з людьми.

    До речі, по темі теми - як київський князь обирав віру свому князівству - подивився на іслам, на католиків, на православних, і впала йому до вподоби візантійська православна пишність. В мусульманів і католиків звичайно не те, аскетизм повний. Ось і все, це вся розгадка. Програми релігій він не вивчав.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. friz

    friz Well-Known Member

    Дуже важко ,але все можливо. Ось беремо біблію відкриваємо першу сторінку і читаєм неупереджено забувши все що ми знали про релігію до того моменту, тому що знання які ми отримали про релігію не з біблії впливають на наше розуміння. Мені наприклад дуже помагає логіка в розумінні. Взагалі біблія достатньо проста щоб її зрозуміли прості люди, а не філософи. Для мене наприклад перших три розділи пояснюють всю проблему людства. Там є такі слова (буття1:31) Після того Бог побачив, що все зроблене ним — дуже добре. ПОтім розказується про тих хто не хотів того добра і як Бог усуне цю тимчасову проблему. Ну і ми чекаємо тепер коли Єгова відновить все як було і знову буде вельми добре.
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ще одне - про людину, яка одружучись питалася шо робити з другою вірою. Якшо вона готова перехреститися в віру партнера, то виходить суто по сімейним, як кажуть, обставинам, тобто яка віра в даному випадку попадеться - в таку і перехрещуватись доведеться. Отже людина насправді не вибирає віру як програму, що їй справді найближче до душі, світогляду і переконанням, а просто бездумно перехрещується.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. friz

    friz Well-Known Member

    Пане Левко я чомусь негоден повірити що Бог створив таке місце де люди страждають вічно( на таке здатен тільки сатана) і за що? за то що грішили якихось кілька десятків років. Бог є любов. А пекло існує ви дуже добре знаєте точку зору СЄ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ну і логіка...

    Що багач робив при житті?
    Життя фарисеїв і описаного багача при житті - різні речі. Фарисеї не пили, не гуляли. Я з вами не згоден.

    Ну то таке...

    А рай і пекло тут до чого? А життя після смерті що символізує? А що символізує відчуття багача в пеклі?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Миху, це трагедія, бо люди не хочуть вивчати Писання, де є всі відповіді на питання, а довіряють себе всіляким нечистим на руку ошустам типу Рассела і намазанців. І як результат не хочуть вірити словам Христа. І вірять казочкам ошустів з Брукліну.
    Ось на іншій гілці ґеноссе Фріц розпинався, що ізраїльтяни думали що Бог має вигляд бика. І це говорить людина при свому розумі.
    А якби відкрив Біблію, то прочитав би слова, які висвітлюють повністю питання бика:

    7. І сказав Я до них: Відкидайте кожен гидоти від очей своїх, і не занечищуйтеся божками Єгипту. Я Господь, Бог ваш!
    8. Та були вони ворохобні проти Мене, і не хотіли слухатися Мене, не відкидали кожен гидот від очей своїх, і
    не покинули єгипетських божків. І подумав Я, що виллю на них Свою лютість, що докінчу на них Свій гнів посеред єгипетського краю.
    (Єзекіїль 20:7,8)
     
  7. Levko

    Levko Well-Known Member

    Мене власне те і здивувало, що ви не вірите в існування пекла, але при тому говорите, що Ісус показав багатим де їхнє місце:
     
  8. friz

    friz Well-Known Member

    ТАк різні ви правильно помітили, але їх поєднує любов до грошей.
    (Луки16:13,14)Жоден слуга не може бути рабом двох панів, бо якщо одного з них він любитиме й буде горнутися до нього, то другого обов’язково зненавидить або принаймні ним знехтує. Не можете бути рабами
    Бога і багатства».Усе це слухали фарисеї, які любили гроші. І вони почали з нього кепкувати.
    Фарисеї вважали інакше вони думали що можна любити гроші і Бога, тому почали кепкувати з Ісуса.
    МАйже всі народи на той час уже вірили в загробне життя і на євреїв це також вплинуло тож Ісус навів їм знайому ситуацію.
    Воно символізує дві похожі речі.Перше : Вони сиділи на кріслі Мойсея і вважали себе праведниками, а простий люд в їхніх очах був дуже грішний( думаю що через то що не знали законів і не дотримувались їхніх обрядів) і недостойний получити Боже схвалення. А Ісус сказав їм цією притчею що вони будуть відкинені від Бога, а простий люд буде вибраний народ для Бога. І як ми знаємо багато простих людей стали християнами, а фарисеї і до цього часу чекають визволення.
    Друге стосується майбутнього, коли Єгова буде судити народи в прийдешньому суді. Там також Бог відділить вівців і козлів.
    Скрип зубів, тобто вони усвідомлять що дуже глубоко помилялися і їх залишили поза Царством Божим.
     
  9. friz

    friz Well-Known Member

    Пане Левку в кінці кінців якщо фарисеї не зрозуміють і не зміняться то обовязково попадуть в пекло.
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я Вам тільки нагадаю, що Ви на форумі, і відповісти може будь-хто. Якщо хочете чути відповідь одної-єдиної людини. то мусите писати в ПП.
    Бо такі "віруючі", котрі готові вчепитись в горлянку католикам тільки тому, що "католики нас грабували й вбивали, ще Шевченко писав".
    Нема поняття "перехреститись", віру можна прийняти, або в неї перейти.

    В католиків простіше - в них одруження з православним, наприклад, нічого не змінює, католицький священик одружить, тільки католик зобов'язується виховувати дітей в католицькій вірі. Батюшка в православній церкві шлюбу не дасть. В цьому випадку або людина довго думає й мучиться, якщо справжній вірянин католицької церкви, або ж, як кажете, просто бездумно міняє дислокацію, куди ходить кожної неділі (ну або не ходить).
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    зато є "ви́христ" у вузькому смислі жид,який признав Єгошуа Месією
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ще один педагог.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Дзеко, я чомусь впевнена, що вам буде мало, навіть якщо сюди Блаженніший Святослав Шевчук напише відповідь. Тільки якого х біса ви питаєте, якщо відповідей не хочете чути?

    Зрештою, хочете бути темним - будьте.
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Все-таки символізує. А казали шо прочитав інструкцію - і все ясно. Символізм - це така річ розумієте, для вас одне символізує, а для вашого сусіда зовсім інше.
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    @Un.Known, хочете бути темною - будьте.
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    римо-католики? ну і в чім Шевченко був не правий...може в темне середньовіччя Рим(Ватікан) + папство і були селекціонероми бидлоти ідолянської,але не змогли модернізуватись і протестанти відкрили(надали доступ на багатьох мовах) Біблію простому люду і усунули папство в посередництві доступу до Бога
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Шевченко був абсолютно правий. Тільки що має спільного віра з людьми, котрі себе її носіями презентують, а чинять зовсім інше?

    Я цього православного товариша, котрий мені Шевченка підсовував, спиталась, що він має особисто проти мене - не знайшов, що відповісти.
    На відміну від вас я задумуюсь над тим, що мені говорить співбесідник, навіть якщо він не Шевчук.
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я теж задумуюсь, тільки ж не над тупими переходами на особистості. В когось є сертифікат "правильного вірянина самої правильної віри", якому можна всіх решту обзивати темними комуністами-атеїстами-сектантами? Прошу пред'явити сертифікат.
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та? А хто у відповідь на мій допис написав
    Де тут обговорення мого допису? Для чого ви обговорюєте мене?
    Для чого пафос? Відповідайте на допис, не обкладайте зневажливо співбесідників, ніхто вам етикеток клеїти не буде. Ви помітили, що ви маєте хіба питання, своєї думки не пишете, тільки зверхньо відкидаєте все, що пишуть вам?
    Чи корона впаде написати у відповідь на "нема такого - перехреститись" просто "прийняв, дякую"?
     
  20. Levko

    Levko Well-Known Member

    Знаєте, я уже зовсім заплутався...
    То ви кажете, що не вірите в існування пекла, то уже кажете, що "фарисеї обовязково попадуть в пекло"...:scratch_one-s_head:

    Як ви вірите тоді?
     
а де твій аватар? :)