Вибір віри.

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем harmony, 24 вер 2008.

  1. harmony

    harmony Well-Known Member

    Хто чув, як правильно вирішити питання на рахунок приналежності до певної віри в зв"язку з одруженням. Наприклад мусульманин хоче одружитись з християнкою, християнка вийти заміж за свідка Єгови і т.д.. Безмежно кохають одне одного, але на шляху до одруження виникає ділема. Кожен стоїть на свої позиції і є прихильником того, щоб в сім"ї була одна віра, як бути ? Кому потрібно змиритись і прийняти іншу віру, якщо до цього зобов"язує обряд вінчання ? :dance:
     
    Останнє редагування: 24 вер 2008
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    о, я бачу, що ви "справді відвідували зібрання свідків Єгови".... :))
    якби відвідували, то знали би, що свідки нікого не примушують змінювати свою релігію на їх віру...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. harmony

    harmony Well-Known Member

    Невже свідок Єгови погодиться взяти шлюб з християнкою в традиційній християнській церкві ?
     
  4. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    скажіть: а чим зумовлена потреба у "вінчанні"....
    також буду вам вдячний, якщо ви розкажете, навіщо "молода" вдягає фату...
     
  5. harmony

    harmony Well-Known Member

    Не про то мова... Будемо вважати, що до цього зобов"язує її віра. Ви ж сказали, що СЄ нікого не примушують міняти свою віру. То як, піде свідок брати шлюб, чи ні ? Невже він все-таки буде примушувати наречену відмовитись від шлюбу, бо не бачить в нтому сенсу ?
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    спілкуючись зі свідком, рано чи пізно людина усвідомлює правду і вже ні про яке "вінчання" мова не йде....

    щодо "фати" я спитав не просто так...
    фата -- чергова показуха, яку так любить КП-релігія...
    що дівчина цнотлива, коли вступає в шлюб...
    якщо не цнотлива -- не можна вдягати фату, інакше "страшний гріх перед “церквою”"....
    купа прикладів, що дівчина вже вагітна, а все-одно у фаті, бо "що люди скажуть"... :))
     
  7. harmony

    harmony Well-Known Member

    Пупере, відхід від питання - позиція слабших. Я не вважаю вас таким, тому прошу відповісти на питання " Свідок Єгови погодиться взяти шлюб в традиційній християнській церкві з коханою дівчиною-християнкою, чи ні ?
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І нашо взагалі одівається, нє?
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    А де ви таке взяли?
    У католицькій церкві нікого до такого не змушують. Вистачить, що одна сторона вважає таїнство дійсним і важливим. Одружитися католик може з ким-завгодно, але має обов"язок виховати дітей у католицькій вірі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Цікава справа... Я вважаю, що якщо у людини нема поняття про християнство і чому вона належить до одної конфесії або до іншої, то їй всеодно що з ким і де робити.
    В цьому випадку це вже робиться про людське око, як зауважив пупер.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А це правда, так і є.
    Моя племінниця вийшла заміж за шведа.
    Він лютиранин, але йому було абсолютно все одно в якій церкві брати шлюб.
    УГКЦ священник вимагав у шведа довідку про те, що він хрещений.
    Ходили по довідку до лютеранського пастора... виявилося, що воно кобіта... ну не те шо кобіта... раніше воно було хлопом....
    Шо сі на світі робить?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Уявлаєте? Зажадав довідки про хрещення!!!
    Головне що не про обрізання!
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    я вам вже дав відповідь...
    дівчина-трійошниця стане свідком і вони одружаться...
     
  14. MITALb

    MITALb New Member

    А я от з цією ситуацією стикнувся сам... Дилема....
    Я - атеїст... дівчина християнка... Я згоден поступитись, але чи то є справжня віра в данній ситуації? Чого не зробиш для коханої людини, але це ж якось не по-справжньому мені здається
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Ви вірити не мусите. Якщо для неї це важливо, цього вистачить. Тільки ви маєте зобов"язатися, що дозволите їй виховати дітей по-християнськи.


    додано пізніше

    Пупер, а послідовність де? Ти спершу сказав, що
    А тоді написав
    То як ці дві цитати поєднуються?
     
    Останнє редагування: 24 вер 2008
    • Подобається Подобається x 1
  16. harmony

    harmony Well-Known Member

    Навпаки, хлопець-свідок покається і вони одружаться.

    Бог - це Любов. Якщо між людьми є любов, значить між ними є Бог, незалежно від того, чи знають вони про це. Якщо віруюча вийде заміж за невіруючого - це не є гріхом, тому що невіруючий може стати віруючим завдяки дружині.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MITALb

    MITALb New Member

    Це само собою, але все одно, воно якось так... неправильно по житті
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. harmony

    harmony Well-Known Member

    Пахне фальшю і фарисейством.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Як на мене, при різниці у вірі питання "вінчатись-не вінчатись" - не найпроблемніше. Бо тут легше дійти якогось компромісу. А от в повсякденному житті постійно стикатись з ніби і дрібними, але тим не менше дошкульними розбіжностями набагато важче. Врешті-решт, комусь набридає поступатись.
    Але як є любов - то усе можна подолати.
     
  20. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    Щодо вибору віри, в мене щодо цього питання те саме враження що й в MITALb
    От в сестри син народився, вона хтіла аби я хресним :) був, але не хрещений, а отже і не можу бути. Тут вибирай не вибирай все одно двері :) .
    В деяких випадках так і стається у вас немає вибору, я маю на увазі сидіти на двох стільцях, чи і там і там встигунти. Тобто, і отримати що хочеш, і бути чесним і чистим перед вірою. Тому люди і йдуть на поступки, або змінюють свої погляди.
    Але це вже найрадикальніші варіанти, буває і без того :) .

    Щодо цього можемо подискутувати в темі "Чи існує бог?" Власне щодо твердження
     
    Останнє редагування: 24 вер 2008
а де твій аватар? :)