Вибір пральної машини

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем Pandorra, 15 жов 2013.

  1. Enceladus

    Enceladus New Member

    Насправді в більшості випадків все що треба зробити щоб машинка гарно працювала це промити фільтри. В мене вдома вже двічі панікували, що вона зламалася, але після чистки фільтра знову продовжувала працювати як нова. Для цього не треба викликати майстра і можна легко зробити властноруч. Проте спершу продивіться десь відео як це треба робити, щоб не залити всю кімнату водою.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Вчора на базарі побачив пральну машину ДонбаСС о_О, 2500 грн. доречі :mocking:. Тож яким совкодрочером треба бути щоб таке купити?

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Jaulwya

    Jaulwya миється в бані

    Це барахло коштує 2500 грн???
    Я за такі гроші купувала Zanussi 4 роки тому.
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А нові моделі хто буде купувати, якщо старе таке довговічне і так довго може прослужити? Тепер не совок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. marililovaia

    marililovaia New Member

    Ми так само купували lg і вже працює 3 роки - без ремонту, враховуючи, що працює вона майже кожен день.
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А ще, тепер актуально, лиш би не російське складання.
     
  7. Dastana

    Dastana Active Member

    Та хто з зараз (враховуючи, яка вода ллється із труб водопостачання, та піклуючись про стан своєї побутової техніки) встановлює пральну машину без фільтра? На мою думку, фільтри зараз є всюди. Ми, наприклад, не тільки до пральної машини фільтр брали, а ще взяли тут іще один, спеціальний фільтр - ультрафіолетовий обеззаражувач, який "вбиває" у воді усілякі погані мікроорганізми, віруси та бактерії. В нас маленька дитина, тому, навіть прати її речі краще у чистій та безпечній воді.
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Можу дати пораду щодо загублених шкарпеток: я як викину непарну шкарпетку - зразу ж парна їй знайдеться).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Цей закон діє не тільки зі шкарпетками)

    Попробуйте викиньте заржавілий зігнутий цвях, котрий десять років потрапляв під руки в ящику, мозолив очі і лише заважав.
    Тільки викинете, і вже завтра вам обов"язково буде потрібен саме він. І то дуже-дуже)))

    Або почистіть Корзину на Робочому столі...;
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  12. batrukolga

    batrukolga New Member

    Гарний кооментар. Думаю варто додати. Вибір пральної машини, річ звичайно важлива. Але, в принципі, все зводиться до способу загрузки - вертикальна або горизонтальна.
    А от справді важлива річ це догляд за пралкою. Трохи докладніше...
    Пральна машина потребує догляду та чистки, інакше стане джерелом не приємного запаху і плісняви. Щоб цього уникнути, ретельно доглядайте за нею. Майже на всіх пралках відсік для пральних засобів знімається, тому вимити його досить легко. Не закривайте барабан машини одразу після прання, а краще – залишайте його привідкритим постійно. Резиновий ущільнювач після прання слід насухо протирати ганчіркою, оскільки там вода застоюється і стає прекрасним джерелом для розмноження бактерій і плісняви.

    Раз у квартал-два (залежно від частоти використання пральної машини та якості водопровідної води) запускайте холосте прання на максимальній температурі з додаванням пачки лимонної кислоти або склянки оцту щоб прочистити машину. Більш докладно про типові помилки при пранні читайтеу статті https://stirochka.com.ua/pomylky-pry-pranni-iaki-psuiut-rechi/
     
  13. tohanich

    tohanich Member

    Привет. Любая техника со временем выходит из строя. Бывают поломки, которые исправить нельзя либо невыгодно. Когда мы с мужем купили стиралку, я тоже занялась поиском профилактики. Могу посоветовать вам прочесть статью об 3 самых частых причины поломки стиральных машинок - https://ua.today/news/press_reliz/3_samyh_chastyh_prichiny_polomki_stiralnyh_mashinok. Если же поломка все таки случится, можете обратится в сервис Master911. К вам быстро приедет мастер, который все починит. Надеюсь мой совет был полезным для вас.
     
  14. Good man

    Good man Обычный человек

    Какую машину хотите взять?
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. DunDucatti

    DunDucatti Member

    Ви праві, дійсно важливо мати якісний та професійний ремонт пральних машин, особливо великого міста, де знайдеться багато фахівців і різних сервісних компаній. Я радий, що рекомендація вам була корисною, і що ви можете спиратися на послуги https://gayka.com.ua/lviv/ в Львові. Професіоналізм та швидкість роботи справді є ключовими аспектами для якісного обслуговування, тому я радий, що вам сподобалася їхнія робота. Дійсно варто цінувати компанії, які надають надійні та оперативні послуги.
     
  16. MariaLivonn

    MariaLivonn миється в бані

    А де можна запчастини до пральноъ машини замовити?
     
  17. Oliviia

    Oliviia Member

    В магазині «Мастер Плюс» є запчастини до пральних машин , тут все, що є на сайті в наявності. Запчастини можна замовити до різних видів та брендів машин та до іншої побутової техніки. Обирайте на сайті та отримаєте своє замовлення у будь-якому куточку України. Тут ви гарантовано все підберете для ремонту.
     
а де твій аватар? :)