Вибір посудомийної машини

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Nevermind, 5 жов 2010.

  1. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Збираюся купити посудомийну машину. Порадьте, яку марку вибрати? Я планую невелику компактну машину. Хто вже давно користується посудомийними машинами? Які є проблеми з їх експлуатацією? Підкажіть! Дякую!
     
  2. nastinka

    nastinka відсутня

    у нас стоїть Бош.
    там йде 5 комплектів посуду не велика срібного кольору, дуже задоволені 16 літрів води на все, мало електоенергії йде рік тому за ней заплатили 5500грн. дуже задоволені. гаранія здається на 3 роки. але взагалі жодних неполадок не виникло, люди приїхали її поставили все піключили :)
    засіб коштував коли я їхала зі львова 60 грн + там всякі допоміжні. марку якщо треба підкажу :) аде вони постійно оновлюється. там є різні температури прання ну і час відповідно +поликання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Треба бути уважним щодо того посуду, який туда кладеться. Знайомі розказували, що та хімія, яку засипається для миття, роз'їдає малюнки на горнятках. І не всі типи металів можна мити в тій машині. Але детально не скажу, бо не планую купувати таку машинку і про подробиці не розпитувала.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. nastinka

    nastinka відсутня

    так пластик ми не кладемо, посуд з картинками у нас дома відсутній чашки шкляні прозорі, ніразу нічого не псулось, а у інструкціях все написано, що можна, а що ні і при якій температурі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 4
  6. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    В мене бош... велика... на 12 комплектів... після неї вже ніколи, мабуть, свої рученьки не захочу бовтати у воді, щоб щось віддраїти від якогось баняка... завжди все чистенько, нема гори посуду у мийці... береже мене і мій час...
    і ще великий плюс - зовсім не використовує гарячу воду з крану, вона ж дорогуща... 17 грн\куб... а сама гріє...
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. nastinka

    nastinka відсутня

    у мене також) це така радість для жінки мм)
    і тут де я зараз живу, маємо посудомийку))) чудово все миє)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    головне вірно підключити,ну щоб це робили профі...а не ....
    бо наша через те й зламалась,перетікає вода.... згодом викличемо майстра,який радив встановити окремий злив для посудомийки,бо інакше поломки вам не уникнути...це ж всетаки електроніка...вона чутлива до таких факторів, як перелив і т.д.
    І саме головне не економити на миючих засобах...дешев ге...сама переконалась краще брати 3 в одному...добре миє....
    Насправді баняки пательні воно добре не миє,хто б вам байки не розказував...воно просто настільки добре відкисне,що вам не доведетьс я драяти, а просто легесенько губокою пройдетесь опісля і все глянц.....А скляний посуд і всяке інше начиння миє прекрасно до блиску і скреготу,руцями так не вимиєте...гарантія....
    Поки мию руками...і сумую за своєю посудомийкою,яка стоїть без діла,але зараз накладно і ремонт і міняти сантехніку....( окремий злив...):sad::cry:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    О, а це цікаво. У нас багато горняток з малюнками (за кордоном любимо купувати сувенірні горнятка). Дякую за інформацію. :good:

    У нас з чоловіком колись була угода, що кожен миє тарілки за собою. :) Десь півтора року ця угода працювала. :) Потім я почала помічати, що тарілки скупчуються, бо чоловік любить свої тарілки ставити в раковину, залишаючи миття "на потім". Коли я бачу купу посуду, що заважає мені готувати, я її перемиваю.
    Тому я й затурбувалася завданням придбання посудомийного пристрою. :)
    Посуд накопичується не дуже часто, тому що вдома ми тільки снідаємо і вечеряємо.

    Це я знаю. Її треба підключати приблизно як пральну машину. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. nastinka

    nastinka відсутня

    але це кастрюлі, сковорідки,чашки і поїхало. за 2 дні так збирається :)
    і ще. з пластмасовими ручками не можна ставити, якщо не терпостійкі, принаймні ми на посуді завжди відкручуємо..
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. TanyaChocolate

    TanyaChocolate Active Member

    у мене особисто посудомийної машинки нема, а ось подруга постійно скаржиться на те, що машина не відмиває весь бруд на посуді, перед тим як поставити посуд в машинку, потрібно "помити" його серветкою, щоб не було часточок їжі і т.д! Так може вже краще руками мити?:) і швидше, і дешевше, і економніше!:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Не зважаючи на всі запевнення реклами найкращим засобом для миття посоду залишається дружина)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Я купила посудомийну машинку, і не шкодую. :)

    Одна моя подруга теж скаржиться, що її посудомийка не відмиває залишки їжі... :dntknw:

    А в мене все відмиває ... Звичайно, посуд з великими залишками їжі я туди навіть не ставлю, спочатку викидаю ці залишки їжі.

    Не відмиває, тільки в тому випадку, коли дуже-дуже брудно. :crazy:

    А так - добре. Я задоволена як слон. :) Тому що терпіти не можу мити посуд руками. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. - так бывает, если грязную посуду в посудомойке копить. Даже небольшие кусочки еды, оставшиеся на тарелке, присохнув за несколько часов намертво, могут не успеть размокнуть и не отмыться потом даже на самом длинном цикле.
    Мы обычно не копим посуду. Когда всей семьёй (или с гостями) обедаем/ужинаем запускаем посудомойку на экономный режим сразу после, а так, по одной тарелке, каждый за собой сразу моет.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. deva

    deva Well-Known Member

    почитала і зробила висновок, що сама краща "посудомоєчна машина"- це мої руки, до речі, дуже люблю мити посуд:)
     
  16. TanyaChocolate

    TanyaChocolate Active Member

    щаслива ви людина :)
    здається, вона так і робить)
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Можливо я чогось не знаю, але переважно є функція "полоскання". ЇЇ можна запустити перед миттям засихаючого посуду. Хоча, з досвіду, ще не було такого щоб на довгому циклі залишався бруд. Правда єдине уточнення- я не купую хімію в машинку в наших супермаркетах

    Я теж полюбляю мити посуд, особливо вранці коли всі дрихнуть. Ну не можу я валятись довго. Але... все таки посудомийна машина ду-у-у-уже допомагає. Особливо коли змучений, чи після п'янки-гулянки, завантажив (вірніше дружина завантажила :) ) і чистий спокій
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А де ви купуєте хімію?
     
  19. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    "Сіль для посудомийок" чи спеціальні таблетки є скрізь, де продається побутова хімія. Принаймні, у Києві. У інших містах все це продається у супермаркетах типу "Метро", "Епіцентр" тощо.

    Але читайте форуми "посудомийників" - можливо, що ви обійдетеся навіть простою кухонною сіллю, якщо ваша посудомийка "розуміє" ваші проблеми. Бо більшість посудомийок дуже нервують, коли ви туди щось не вклали/не насипали. :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. - никто не мешает и второй раз цикл мойки запустить. ;) :))) Люди, которые утверждают, что не моют больше посуду руками, таки выходят как-то из положения...
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)