Вибір паркетника (позашляховика)

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Stepan_Bandera, 9 жов 2009.

  1. julkaok

    julkaok Member

    ага. З легко пошкрябаним дзеркалом - це я вчилась з гаража заднім ходом вирулювати.
     
  2. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    А я ніколи не розумів людей які купують паркетники! Що це? Коплекс неповноцінності? Чи бажання комусь щось доказати???
    Ну який смисл в таких "машинах"?

    Міф №1 По наших дорогах тільки на такорму їхати.
    Та це ж просто брєд!!! В них ж також ходова розбивається (ну, хай пізніше ніж у простих автомобілів, але, таки розбивається). І ремонт виходить набага-а-то дорожчим ніж у простих легкових "октавій", "фольців" чи навіть "мерсів"

    Міф №2 Їду в Карпати, на риболовлю і т.д
    Думаю, мало хто в власників "паркетомобілів" дійсно їздить ними в гори, а якщо і їздить, то і навряд чи вони показують чуда прохідності. Якось сам спостерігав взимку, як у Славську такі чудо автомообілі сідали на пузо на перших 20 метрах підйому, де всі УАЗи (справжні джипи) піднімалися легенько. Та і чим погано поїхати в гори, скажем, на "опелі", чи тій же "октавії"???

    Просто треба самому собі відповісти на питання "нащо мені джип?".
    А якщо брати паркетника суто "для понтів" чи "бо сусід взяв", ІМХО є дуже по-рагульськи!

    Справді багаті люди купують "ламборджині", "феррарі" і т.п., а не "Санг йонги" і "Грейт волли", "аутлендер". Хоч нічого не маю проти корейського виробника...

    Якщо вам дійсно потрібний джип і ви займаєтесь "джипінгом", то автомбіль типу "ленд ровер дефендер" чи "рейндж ровер", "тойота лендкрузер" - чудовий вибір!
    А дешеві панти нікому нафіг не потрібні!

    Фу-х, багато написав, але думаю ви зрозуміли суть!
     
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Все ж -
    1. кліренс
    2. можливість підключення повного приводу (на грунті або снігу)
    3. висока посадка водія

    А щодо ремонтопридатності ходової - це питання треба опрацювати. Наприклад, на Tucson / Sportage все "врозсип" - окремо важелі, окремо сайлентблоки, окремо пильники. Ніякої "інтеграції", коли через порваний пильник ШРУСу треба міняти усе в зборі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. sani

    sani Well-Known Member

    А тепер увага запитання: хто себе краще почуває (місце одне і теж)?


    [​IMG]

    чи
    [​IMG]


    та на наших дорогах тільки на такну і нормально їздити можна.
    на деяких "асфальтованих" дорогах у місті на ферарі навіть і не проїдеш! ферарі це десь в німеччині, де дорога як скло рівна а в нас тільки ЖИП!

    так що тут не панти, а жорстока реальність!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Я взагалі вважаю диваками тих, хто заради "аеродинаміки" тюнінгує - низький передок, низькі пороги, малий кліренс. Іноді дивлюся, як воно на бордюр не може заїхати.
    А мій колега хотів купити Suzuki SX4 - так НЕ знайшов пристойних тюнінігістів, які змогли би "підняти" передній бампер і все що під ним. "Ми такого не робимо".
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нічого собі, та ви навіть українське слово сперли!!! а потім і назву авта.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    А в мене вчора справа зрушилась з мертвої точки.
    Проплатив перший транша за SsangYoung Actyon DLX4 ESP.
    Тепер голова болить як то всьо пореєструвати страхувати і де стоянку знайти...
    Думаю тижня за два вже не ньому виїхати із салону.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. sani

    sani Well-Known Member

    Цікаво як буде зараз?
    Бо вчора чув по радіо, що звільнил весь склад МРЕВ у Львові, отут ще знайшов...
    напевно Данецкіх привезуть на таке хлібне місце :)


    --
    отут ще про те що у Львові відкриють авіарейс до Донецька, щоб на роботу нові працівники МРЕВ їздили :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Цікава там інфа є
    Зокрема, якщо автомобіль коштував 100 тисяч гривень, з цієї суми 25 тисяч гривень повинно було відраховуватися до Пенсійного фонду України, а насправді виплачувалося всього по 2 тисячі гривень.
    Очєпятка надіюсь ...
     
  10. sani

    sani Well-Known Member

    так написано ж що, недоотримувала держава гроші, за то і позвільняли
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та чого у вас зразу такі чорні думки?

    Просто рейс відкрили, щоб наші міста-побратими стали ще ближчими, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Наскільки знаю в пенсійний фонд 2,5%
    А тут пише що має бути цілих 25%. То що мені тепер за свого актиона ще додатково 50 тис грн платити в пенс фонд при оформленні?
    То точно якийсь гон. Мабуть йшлося про 2000 грн та 2500 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Tony

    Tony Well-Known Member

    Ну не скажіть - багато купляють джипи бо реально комфортніше їздити по нишим кривим дорогах як в місті так і по трасі. Там де легковушкі повзуть Мав можливість прокататись на ЛендКрузері і Пасфайндері - досить комфортно особливу на таких дорогах типу личаківської чи Пасічній яка вся в горбах і грива. Ну і + зимою легше.
    Хоча сам недолюблюю джипи - занадто некероване.... вон Субару купуєш і зимою ніякий джип незрівняється

    Оце реально! доречі навіть ломаються ще швидше !!! особливо ті керовані або адаптивні підвіски.... В мене сусід - прихильники Бімерів (Х5 + Х6 + Кайен) - у перших двох після 3-6 тис по Львові - дребіжить передня підвіска - неможуть найти в чому причина.
    А реальний Жип (той яким хочете і в гори і через річечку і на в болото на рибалочку) в конкретну копійку вийде
     
  14. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Взяв я нарешті свого Актіона.
    Наразі машина супер.
    Вже навіть маю першу царапинку. (на зеркалі. Добре що воно складне і при ударі до хлібовозки склалось і розклалось як на пружині, інакше був би я уже без правого дзеркала)
    За два дні 250 км дав (з них 200 сьогодні)
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Мої вітання!
    Розпишіть комплектацію і головне - трансмісію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Взяв майже повну коплектацію.
    Немає Круізконтоля, немає електричного приводу регулювання сидіннь і сидіння оббиті тектилем.
    Трансмісія - Автомат 6-ти ступінчатий з Тіп Троніком.
    3 варіанти роботи трансмісії (є перемикач): Задній привід, повний привід та понижений повний привід.
    Вже встиг наїздити 630 км.
    Розхід з включеним клімат контролем біля 10 літрів дизеля (Львів - Карпати (Франківська та Закарпатські області) - Львів).
    Двигун на 2 тис обретах працює тихо, при обгонах трохи ричить.
    З місця розганється трохи важко, але післ 30 км/год далі набирає класно.
    Зелкала заднього виду ті що по бокам великі все класно видно.
    Люк з ел приводом відкривається двома способами: Віднімається задня частина або заїжджає назад і ховається в даху (при так відкритому люку шум після 60 км/год)
    Багажник трохи маловатий (я про це знав і до того).
    Парктронік класна штука при парковках.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Зануда

    Зануда така зануда

    А якщо просто комусь подобається паркетник? Без "пантів і доказування" - в голову не приходило? :) Така здавалось би дрібничка - різні смаки різних людей...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    файна машина, легка в керуванні, а Рекстон не дивились?
    Казали файна машина!
     
  19. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Чув,що назва Ssang Yong,перекладається,як "потрійний дракон",коментатор сьогодні казав під час матчу.А може я шось недочув... .:sorry:
     
  20. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Наїздив я вже 1200 км.
    Пройшов сьогодні 0-ве ТО на СТО на Смальстоцького, поміняли масло, подокручували гайки, до кондюка дивились то фільтрів, ще щось там поперевіряли і взяли з мене 1245 грн.

    Коротше наразі претензій до машини немаю, хоча на Городоцькій в ній трохи таки трясе.

    ---------- Додано в 20:14 ---------- Попередній допис був написаний в 20:10 ----------

    Задорога для мене була.
    Обєм двигуна більший і відповідно розхід більший.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)