Вибір паркетника (позашляховика)

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Stepan_Bandera, 9 жов 2009.

  1. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Якщо продовжити розмову про бюджетні авта , то є непогана нова модель КІА Soul.Незнаю чи ця модель продається в Україні , і скільки вона може там коштувати.
    В Канаді ціна починається з $14000 за базову модель (непогано укомплектовану) з мотором 1.6L 122к.с. і до $17000 зі всіма потрібними і непотрібними накрутками з 2х літровим мотором - 156к.с.
    Машина ніби непогана , після кількох місяців від коли вона зявилася в продажі , їх видно багато на дорогах.


    http://www.youtube.com/watch?v=OD9rhAJfdqc
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну я й написав... якщо купляти Х3, чи Х5.... BMW.....
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Полковнику! Схаменіться! Ви ж патріот!
    Тільки "УАЗ-ПАТРІОТ"

    І менти здаля будуть віддавати честь!
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Gron

    Gron тафгай


    А шо бракуватиме комфорту в Porsche Cayenne, Audi Q7, Volkswagen Touareg, чи в Toyota?;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Зануда

    Зануда така зануда

    Вже бачила таке у Львові. Кумедне таке, ціна починається від 16.412 $, знаючи наших, то певно абсолютно "голе авто" за ті гроші, а нормальна комплектація буде мабуть суттєво дорожчою, про повний "фарш" мовчу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Країна в нас така добра. Найкраща в світі.

    Якщо вибирати з дорожчих , то серед них я би вибрав Лексус і Акюру. Lexus RX350 ,або RX450.
    І Acura MDX , або трошки скромніша модель RDX.
    Вони свої гроші вартують.
    VW Touareg - повне "г...".Це напевно найгірше , що могла придумати ця фірма.Дуже має багато негативних відкликів.
    За Q7 багато не скажу.Але продажа його , порівняно з Лексусами і Акюрами , йде дуже вяло.
    Кожий день їду на роботу по при Аudi ділер.То там на великому вуличному моніторі постійно крутять призиви рекламу ..." що на 5 років 0% фінансування (кредит) авта і на 7 - 2.29%...." І ніхто дуже не біжить купляти.На дорогах їх багато не видно.А їхніх японських конкурентів за ту саму ціну видно набагато більше.
    Може це моя сугубо субєктивна думка.Бо я надаю перевагу "японцям" і американським автам.Німецькі авта є ...ок.Але серце до них в мене не лежить.В нас в сімї дві Тойоти.Тойота Такома 4х4 трак і Тойота Мейтрікс.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Gron

    Gron тафгай

    Непогоджуюсь, бо Туарег, особисто мене задовольняє, хоча це може тому, що VW, це як кажуть, моя машина, бо в родині дві (ще Гольф +)
    Хоча на Аккуру може і зміняв(без доплати:) )


    У мене таке враження, що реклама на вашому тв, тільки японських авто, трохи амеріканських, може помиляюсь, бо дивлюсь в основному хокей.
     
    Останнє редагування: 23 жов 2009
    • Подобається Подобається x 1
  9. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Доречі тільки що глянув на SsangYong
    http://sy.com.ua/actyon/techspecs/
    Цілком нормальний за 23$ тис. можна взяти.
    І деталі багато які гаратнію від Mercedes мають.
     
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Хорошая машина.
    По бездорожью, однозначно, сделает всех, кого Патрик перечислил.
    И обзор прекрасный.
    И цена доступная.
    Один минус - жрёт много.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    [​IMG]
    Ще є Додж Калібер
    Це не 4х4, а передньопривідний хетчбек. Але великий і кліренс 195
    Правда не знаю ціну на нього
     
  12. Полковник

    Полковник миється в бані

    [​IMG]

    Разработано совместно с журналом «За рулём»

    Замена обычного компактного седана Neon на оригинальный, выполненный в «кроссоверном» стиле хэтчбек Caliber оказалась довольно удачной. Спрос на эти машины в 2006 г. оказался выше, чем на Neon в 2005 г. Модели Caliber 2008 модельного года будут выпускать без существенных изменений, в нескольких вариантах: для североамериканского, европейского и других рынков. В США дебютировал обновленный Caliber SRT4, собираемый в специальной комплектации SRT (Street and Racing Technology). Автомобиль подвергся существенной доводке по параметрам управляемости и скоростным свойствам, однако мощность его 2,4-литрового турбонаддувного мотора была снижена с 303 до 290 л. с. Привод — только на передние колеса, коробка — 6-ступенчатая механическая.
    Почитать про автомобиль на сайте «За рулём»

    Модификации

    ДвигательЦена *, р.ТопливоПриводМакс. скорость,
    км/чРасход
    город, л. / трасса, л.
    SE1.8 MT (150 л.с.) 712 400 бензинпередний18410.0 / 5.9
    2.0 CVT (156 л.с.) 798 200 бензинпередний18610.3 / 6.7
    SXT2.0 CVT (156 л.с.) 889 200 бензинпередний18610.3 / 6.7
    SRT2.4 MT (295 л.с.) 1 190 800 бензинпередний24512.0 / 6.9


    Красивая машина.
    Надо подумать.
    Цена не очень кусается.
     
  13. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Не всіх....Мою Такому "нє сдєлаєт". Я її теж називав в попередньому дописі.
    Хотів би я потягатися з Вашим УАЗом , але на жаль їх тут не має.Але є подібні Сузукі.
    В мене 4х літрова "шістка" мотор який дає 275 к.с.
    В Вашого Патріота 1.3L "четвірка" який тягне на 125к.с.
    ... Ви і я гружені по max.capacity по пересічній місцевості де є каміння , 45 градусів , вода , 90см снігу і т.д.......і так з 50 кілометрів.
    ...Ви на свій мотор разів 10 , сніг будете кидати , або воду лити , щоб остиг.А в мене стрілка температури як стояла посередені , так і буде стояти до кінця.Я вже не говорю про швидкість....

    Основна проблема автобудування Росії це- мотор.Підвіски , трансмісії , деференціали ....ще сяк-так десь в проектних КБ є.А мотору не має. І не розробляють.
    Ще починаючи з заснування ГАЗ ( а це Форд) . На ГАЗ -А (полуторка) стояли Фордовсі мотори.А коли пробували зробити ГАЗ -М (Емка) там повинен був йти по американській технології 6ти циліндровий мотор.
    КБ ГАЗу мотор під "чутким" керівництвом наркома Єжова розробляло - розробляло ..і так і не зробило.Поставили попередню "четвірку"... яка була явно заслаба для такої маси машини.


    ========
    P.S. Проблема Росії ще транспорні маленькі , але грузопідйомні літаки. Типу "Геркулес".Про це писав Артур Чилінгаров в доповідній записці Путіну. Він (Чилінгаров) щоб добратися на Північний полюс користувався канадськими "Геркулесами"- це так до слова прийшло...ОФФТОП>

    :good:але все таки замінили би...


    Ви не помиляєтеся.Все правильно.Деколи є реклама VW , коли в них є SALE (розпродажа) , або 0% нa сплату.

    А взагалі то в Пів.Америці до європейських машин відношення специфічне.
    Мерседес , BMW - ще більш-менш поширені авта .
    VW , спеціально GTI - машина малолєток. Вони і інші марки люблять , а це одна з них.
    Saab , Volvo - машини професорів з університету.Особливо старі Саби.
    Jaguar - машина старого холостяка якому далеко за 60 ,але який думає і хоче виглядати на 40.
    Рено , пежо , опелів - тут не має.....
     
    Останнє редагування: 24 жов 2009
  14. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    ціна тих моделей тут , десь в половину з Вaших. Від $15500 до $24000 за SRT ...


    На всякий випадок.
    Якщо Вас виженуть з роботи за покупку американської машини і дальше будуть переслідувати , то приїзжайте до Львова , або до Канади .Тут Вам пропасти не дадуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Полистав журнал.

    [COLOR=#0056ts]Dodge Ram SRT-10: Вернемся к баранам [/COLOR]

    .... цікава і правдива стаття.
    Свыше полутысячи лошадиных сил – достойный показатель для любого магистрального тягача. О пикапе, который по мощности сопоставим с победителем конкурса «Грузовик года-2008», рассказывает Валерий Подволоцкий. Фото автора.
    ...прочитав коментарі до статті ..
    запамятався цей
     
    Останнє редагування: 24 жов 2009
  16. Mattilainen

    Mattilainen Well-Known Member

    А у этих авто здесь устоявшийся имидж сугубо женских. :)

    У этого тоже имидж весьма своеобразный:
    http://news.infocar.com.ua/gomoseksualisty_vybrali_sebe_avtomobili_10038.html
    :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    дивився тестдрайв по НТА , там нічого про це не згадували :)
     
  18. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Таке складається враження , що ці машини є доступні для кожної сімї ( як холодильник , чи телевізор), що в них вже є свій , при чому устоявшийся імідж.
    А які тоді авта для мужчин?...- поржавлене Жигулі....25-річна Волга , яка передається від батька до сина.... чи привезений Опель , який памятає Берлінську стіну?......
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    А якщо тоті "нєтрадіционниє" скажуть, що свинина - найбільше пасує їм в їх "стільний і нєардінарний" раціон, то що маємо від неї відмовитися? Дзуськи!
    А з того списку, ІМХО, інфініті ефікс - ото машинка файна, нє?
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Mattilainen

    Mattilainen Well-Known Member

    Patrick, очень много здесь равиков и хонд CRV. :) И водят их в основном дамы. :)

    Ну, вот, к примеру, у Вас - характерный мужской автопарк. :) Вы бы купили себе равик? :) Сомневаюсь. :)

    Чрезвычайно красивый автомобиль. Однако, зря ему рестайлинг сделали. Хотели добавить агрессивности (для пущей мужественности, наверное :) ), а в результате авто потеряло в шарме. Имхо.
     
а де твій аватар? :)